-

V této sekci se dozvíte, kde všude jsme

byli vystavovat, závodit, výsledky všech

zdravotních vyšetření, pracovních zkoušek,

jak se mají a co dělají naši potomci, ....

Zkrátka - co všechno je u nás nového :)

 

 

16.01.2018

Dnes slaví sedmé narozeniny Snowpatrols Dyson, tatínek našeho C vrhu. Všechno nejlepší a ještě pár let ve zdraví!

 

A jak už to bývá, život dává, ale i bere. Dnes jsme se dozvěděli moc smutnou zprávu. Maminka Bernieho štěnátek v CHS "vom Kettengrund" (vrh B) CANTHIKA von der Bayernwache v pátek podlehla krátké, těžké nemoci..... Je mi to neskutečně moc líto Legri, moc jsme Tě milovali, byla jsi pro mne jednou z nejlepších, které jsem kdy viděla. Nikdy nezapomenu a jsem moc ráda, že jsem Tě mohla potkat a poznat. Pozdravuj tam všechny ty naše lásky, co šli napřed.....

LEGRI 06.06.2010-12.01.2018

 

13.01.2018

"Hanácká" národní výstava psů v Brně byla tradičně první naší letošní výstavou a sešlo se na ní docela slušné množství Bernardových holčiček a jeden synátor.smiley

Dydynka si rozjela titul dospělého šampiona a Tajenka se na výstavě ukázala ve svých 5,5 letech po dvouleté výstavní pauze a myslím si, že ostudu nám rozhodně neudělala a dokonce jsme neskončily ani poslední s velmi dobrou, jak jsem si myslela, že skončíme, takže spokojenost i s krásným posudkem wink

DIANDRA AREBA Artay of Highland - mezitřída V1, CAC (5 fen)

THAYA BERGER Acabo Czech - třída otevřená V3 (4 čtyři)

    

 

DRAKKA AREBA Artay of Highland - třída mladých VD3

 

FAIRA AREZAR Danel Sogno - třída štěňat VN4

FEEBEE AREZAR Danel Sogno - třída štěňat VN2

FRANKLIN AREZAR Danel Sogno - třída štěňat VN1

FRIXIE AREZAR Danel Sogno - třída štěňat VN3

 

Na výstavu dorazil za sourozenci i Forest Arbí, takže se zde sešlo pět dětí z celkových osmi. Moc všem děkujeme za účast a těšíme se na svod v Dětřichově, kde by se mělo sejít, tuk tuk, všech osm "kousků".

Další zprávou dne bylo, že za Brusíkem (JCh. BRUCE Artay of Highland) dnes přijela třetí nevěsta z Čech, tak držíme palce, at se mimina zadaří.

A další Bernášova dcerka má dnes za sebou "den D" - své druhé krytí - vrh B v CHS Pistrimus. Pokud se děti povedou, můžeme se těšit na moc pěkné spojení dvou pracovních rodokmenů, kde hned několik jedinců má mnoho výkonnostních zkoušek, včetně samotných rodičů - CASPER of Merry dream x BELLA NICE Forrento.

A do třetice včera proběhlo v Holandsku krytí dvou středně dlouhých jedinců, a jak jinak, jedná se opět o dcerku našeho Bernieho a zároven jeho jmenovkyni. Zde zase očekáváme exteriérově silná pěkná zvířata s excelentním pigmentem a pohybem (vrh E v CHS Atagora).

 

05.01.2018

Dnes slaví tři roky Fajrinka - Born to Win Warrior Dogfire. Posíláme spoustu pozdravů, ať se Ti daří, holčičko, minimálně tak, jako doposud.

 

04.01.2018

A dnes, o den později, Debonar opět slaví - je to již pět let od narození svých druhých potomků. Všem našim béčkám přejeme vše nej a i letos se můžeme těšit na potomky dvou "bé" holčiček - BELLA NICE (CHS Pistrimus) a BROOKE ANN (CHS z Dubské Hajnice).

Foto: BREADY GREYS Forrento "Avery"

 

03.01.2018

Dnes vstupuje mezi veteránky DEBONAR FREE Meroxen - maminka našich druhých dětí - vrh B chovatelské stanice Forrento.

 

02.01.2018

První zpráva letošního roku ze světa bílých k nám dorazila z Bosny a Herzegoviny. Harley Rea od Semberije má potvrzenou březost, tak v únoru se můžeme těšit na další Bernáškovu nadílku malých mimin v CHS "od Semberije".

TOPlist
TOPlist