Mezinárodní výstava psů Praha, 5. listopadu 2017
posuzovala / judge Ing. Jana Karhanová
 
 
Psi / Males
Třída štěnat / Baby class
VN1 Born to Win Warrior Yoshi /Born to Win White Zorro x Born to Win White Hotfire/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Yorik White Ancilias /Faraon White Ancilias x Aimee od Špičatého vrchu/
VN2 Rus Pride Je t´aime /Azimut Ortus x Baltic Beauty Crystal Siberian Wolf/
 
​Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Darthvader Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
V2 Bel Durin Šimíček /Bel Círdan Altája x Whisky Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Lars la Chiara Sorgente /Roland di Chiara Sorgente x Lady vom Kofelort/
V2, r. CAC Absolut White Chocolate Eragon /Beniamino White Chocolate Pride of Astrid x Uma White Chocolate vom Sutumer Grund/
V3 Adwin Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
V4 Indiana Nubika
V Utrey White Ancilias
VD Bor Caspian z Chlumu
VD Matteo King z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x Joyfull White Angel´s Bilow/
- absence Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Sokrates White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
V2, r. CAC Ecco Bílá Merci /Jimmy z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grung x Viva la Vie of the White Wolves Home/
V2, r. CAC Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
V3 Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Arezzo Bohemia Star Moraveč *25.01.2009 /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/ - dokončen veterán šampion ČR
V2 Blanc Berry Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN2 Akira Alv Steila /Iron De l´esprit du Sud x Brandy z Papouščího ráje/
VN1 Issa Star Diavolocane /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
​Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Diandra Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/ - dokončen Junior šampion ČR
V2 Cchitai Taiya Altája /Ivanhoe King z Ranče Montara x Axi Altája/
V3 Joplin Taien /Yarssan Donnevara x Valextra Taien/
V4 Bery Blue Šimíček /Bel Círdan Altája x Whisky Taien/
- absence Artemis Barcai Fine /Boston la Melodie Blanche x Caira Bílá Merci/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Janette Nubika /Alan Altája x Gimma Nubika/
V2, r. CAC Hakuna Matata Taien /Doux of Ice Wine x Venus Taien/
V3 Yukon River Miraja /Mambo Taien x Xynthia Donnevara/
V4 Ice Queen od Semberije /Yole vom Sutumer Grund x Beau Beau/
- absence Adele Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
- absence Victoria White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Ancilia Diamond Avalanche/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Blackberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/ - dokončen šampion ČR
V2, r. CAC Canis Ronja Falco line /Charon z Blatenských luk x Ely z Brdské smečky/
V3 Greys od Kunovského lesa /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Cally od Kunovského lesa/
V4 Tarkania White Ancilias /Invicible Zente Lords fo the White Shepherd x Maia White Ancilias/
V5 Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
- absence Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Anđela x Holiday Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Cinderella od Veselských pískoven /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/
- absence Atlayn´s Diam´s of IZBB /Juan Aiko P´tits Loups d´amour x Tango Show Quenn Swiss Dream/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Ely z Brdské smečky *24.05.2009 /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
- absence Dartie z Blatenských luk *25.10.2007 /Ahepjuk Whiteline Czech x Aura z Blatenských luk/

 
 
Mezinárodní výstava psů Praha, 4. listopadu 2017
posuzoval / judge Lozić Željko (Srbsko)
 
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Rus Pride Je t´aime /Azimut Ortus x Baltic Beauty Crystal Siberian Wolf/
VN2 Yorik White Ancilias /Faraon White Ancilias x Aimee od Špičatého vrchu/
VN3 Phoenix King z Ranče Montara /Iscar King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
​Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Darthvader Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/ - dokončen Junior šampion ČR
VD2 Ferro Ricco Pett´s Wolf /Bodie Bajadera x Baby White Angel Pett´s Wolf/
VD3 Bel Durin Šimíček /Bel Círdan Altája x Whisky Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Absolut White Chocolate Eragon /Beniamino White Chocolate Pride of Astrid x Uma White Chocolate vom Sutumer Grund/
V2 Lars di Chiara Sorgente /Roland di Chiara Sorgente x Lady vom Kofelort/
V3 Adwin Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
V4 Matteo King z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x Joyfull White Angel´s Bilow/
V Indiana Nubika /Kiss Kajo van de Banjou Burght x Celine Nubika/
V Utrey White Ancilias /Faraon White Ancilias x K´Chanel White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Fenix Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Eywy Whiteline Czech/
V2, r. CAC Sokrates White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
V3 Jimmy z Brdské smečky /Tartuffe Taien x Dolly z Brdské smečky/
- absence Trewil White Ancilas /Invicible Zente Lords fo the White Shepherd x Maia White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/ - dokončen Grand šampion ČR
V2, r. CAC, r. CACIB Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V3 Bodie Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V4 Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
V5 Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grung x Viva la Vie of the White Wolves Home/
- absence Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Akira Alv Steila /Iron De l´esprit du Sud x Brandy z Papouščího ráje/
VN2 Issa Star Diavolocane /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
VN3 Ornella Star z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x Grace Star z Ranče Montara/
 
​Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Diandra Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
V2 Cchitai Taiya Altája /Ivanhoe King z Ranče Montara x Axi Altája/
V3 Berry Blue Šimíček /Bel Círdan Altája x Whisky Taien/
V4 Daisy Falco line /Born to Win White Outlaw x Berry Falco line/
V  Drakka Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
V Fellis Pett´s Wolf /Bodie Bajadera x Baby White Angel Pett´s Wolf/
- absence Artemis Barcai Fine /Boston la Melodie Blanche x Caira Bílá Merci/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Yukon River Miraja /Mambo Taien x Xynthia Donnevara/
V2, r. CAC Janette Nubika /Alan Altája x Gimma Nubika/
- absence Adele Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
- absence Victoria White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Ancilia Diamond Avalanche/
 
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Blackberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V2, r. CAC Tarkania White Ancilias /Invicible Zente Lords fo the White Shepherd x Maia White Ancilias/
V3 Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
V4 Canis Ronja Falco line /Charon z Blatenských luk x Ely z Brdské smečky/
VD Greys od Kunovského lesa /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Cally od Kunovského lesa/
- absence Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Atlayn´s Diam´s of IZBB /Juan Aiko P´tits Loups d´amour x Tango Show Quenn Swiss Dream/ - dokončen šampion ČR
V2, r. CAC Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Anđela x Holiday Star z Ranče Montara/
V3 Cinderella od Veselských pískoven /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Ely z Brdské smečky *24.05.2009 /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
V2 Dartie z Blatenských luk *25.10.2007 /Ahepjuk Whiteline Czech x Aura z Blatenských luk/

 

Mezinárodní výstava psů Praha, 15. dubna 2017
posuzoval / judge MVDr. Gabriela Ridarčíková (Slovensko)
 
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Darthvader Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
 
​Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Guardian von Merci of King´s Silbertal /
V2 Matteo King z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x Joyfull White Angel´s Bilow/
V3 Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
VD4 Morpeus King z Ranče Montara
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Krispin King z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Kewin King z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Jimmy z Brdské smečky /Tartuffe Taien x Dolly z Brdské smečky/
V2, r. CAC Ares Callidus Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilias x Dartie z Blatenských luk/
V3 Chavier Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
- absence Arya Moravia Snow Flake /Bodie Bajadera x Afi ze Štěpánova/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Drakka Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
- absence Dakota Falco line /Born to Win White Outlaw x Berry Falco line/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Galaxy Bilá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
V2 Nassey Star z Ranče Montara
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
V2, r. CAC Love Me Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Atlayn s Diams IZBB /Juan Aiko P´tits Loups d´amour x Tango Show Quenn Swiss Dream/
V2, r. CAC Chilli Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
V3 Greys od Kunovského lesa /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Cally od Kunovského lesa/
V4 Afi ze Štěpánova /Orfano Donnevara x Arwen White Bone/
- absence Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
- absence Alicia Pet Černý květ /Gilles King z Ranče Montara x Alda z Nového Lichtenbergu/
- absence Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /
V2, r. CAC Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Doly Nice of Kim´s dream/
V3 Jasmine White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Athalia White Ancilias/
 

 
Mezinárodní výstava psů Praha, 30. října 2016
posuzoval / judge Austin Long-Doyle (Irsko)

- změna rozhodčí Gianni Fulgenzi (Itálie)

 
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
N1 Utrey White Ancilias /Faraon White Ancilias x K´Chanel White Ancilias/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/ - v závěrečných soutěžích BIG II.
- absence Caracas Taien /Doux of Ice Wine x Chispa Taien/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Argento Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
V2, r. CAC Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
VD3 Orfeus White Ancilias /Garo White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Glorious Defender Engel Veiss /Azimut Ortus x Glorious Defender Ariadna Lodestar/
V2, r. CAC Joyfull White Angels Beloved One /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V3 White Sweet Nut Moon Angel /Cajus of Trebons Berger Blanc x Terija Sweet Honey Swissdream/
V4 Charming Casanova les Trois Baisers /Hrabia of White Finess x Hrabia/
V Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grung x Viva la Vie of the White Wolves Home/
- absence Shamir Ardi la Blankpapilio /Igor vom Altvilstal x Heira la Blankpapilio/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Blanc Berry Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Mia Star z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x Joyfull White Angel´s Bilow/
VN2 Yukon River Miraja /Mambo Taien x Xynthia Donnevara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
V2 Tosca White Ancilias /Invicible Zente Lords of The White Shepherd x Maia White Ancilias/
- absence Lady z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
- absence Kim Star z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Cinderella /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/
V2, r. CAC Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
V3 Daiichi Pett´s Wolf /Abakan Nubika x Umberta Unicus Taien/
V4 Summer White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
V Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
- absence Unique la Blankpapilio /Most Wanted P´tits Loups d´Amour x Heira la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
V2, r. CAC Blueberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
- absence Jovyana Wendi De L´Aige De La Tournelle /Heard Sylver Majestic du Bois des Ternes x Hella Bella Vita de L´Aige de la Tournelle/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC, r. CACIB Atlayn´s Diam´s of IZBB /Juan Aiko P´tits Loups d´amour x Tango Show Quenn Swiss Dream/
V3 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Anđela x Holiday Star z Ranče Montara/

 

     

Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
N1 Cronus Kay Sionella /Ferris King z Ranče Montara x Ayleen Falco line/
- absence Utrey White Ancilias /Faraon White Ancilias x K´Chanel White Ancilias/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Trewil White Ancilias /Invicible Zente Lords fo the White Shepherd x Maia White Ancilias/
V2 Adwin Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
VD3 Sokrates White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB White Sweet Nut Moon Angel /Cajus of Trebons Berger Blanc x Terija Sweet Honey Swissdream/
V2, r. CAC Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
D Apollo od Špičatého vrchu /Blanc Berry Ancilias x Dája od Bílého dubu/
D Orfeus White Ancilias /Garo White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Charming Casanova les Trois Baisers /Hrabia of White Finess x Zaina/
V2, r. CAC Joyfull White Angels Beloved One /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V3 Bodie Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V4 Glorious Defender Engel Veiss /Azimut Ortus x Glorious Defender Ariadna Lodestar/
V Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grung x Viva la Vie of the White Wolves Home/
- absence Shamir Ardi la Blankpapilio /Igor vom Altvilstal x Heira la Blankpapilio/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Blanc Berry Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Fellis Pett´s Wolf /Bodie Bajadera x Baby White Angel Pett´s Wolf/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Mc Kaisha Star z Ranče Montara
VN2 Yukon River Miraja /Mambo Taien x Xynthia Donnevara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
V2 Lady z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
V3 Tosca White Ancilias /Invicible Zente Lords of The White Shepherd x Maia White Ancilias/
V4 Frozen Bílá Merci
VD Kim Star z Ranče Montara
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Summer White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
V2, r. CAC Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
V3 Cinderella od Veselských pískoven /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/
VD4 Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
VD Daiichi Pett´s Wolf
- absence Unique la Blankpapilio /Most Wanted P´tits Loups d´Amour x Heira la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOS Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
- absence Jovyana Wendi De L´Aige De La Tournelle /Heard Sylver Majestic du Bois des Ternes x Hella Bella Vita de L´Aige de la Tournelle/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Atlayn´s Diam´s of IZBB /Juan Aiko P´tits Loups d´amour x Tango Show Quenn Swiss Dream/
V2, r. CAC Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V3 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Anđela x Holiday Star z Ranče Montara/
 

 
Mezinárodní výstava psů Praha, 30. dubna 2016
posuzovala / judge Zdeňka Holmerová
 
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 T rewil White Ancilias /Invicible Zente Lords of The White Shepherd x Maia White Ancilias/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOS Chavier Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/ - dokončen Junior šampion ČR
V2 Benge pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
V3 Bery pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
VD4 Bailly pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Koda z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Bailintin Speed Sionella /Avalon Altája x Ayleen Falco line/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC I Major Meiko du Royaume des Crocs Blancs /Earl du Bois des Ternes x Edelweiss du Royaume des Crocs Blancs/
V2, r. CAC Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolf Home/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel ´s Bilow/
VN2 Love Me Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel ´s Bilow/
VN3 Vivien la Blankpapilio /Iron De l´esprit du Sud x Choice z Blatenských luk/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Adelheid Eila Syndone /Alan Altája x Ellen Stela Meroxen/
V2 Aurielle Pet Černý květ /Gilles King z Ranče Montara x Aida z Nového Lichtenbergu/
V3 Cinderella od Veselskych Pískoven /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/
VD4 Greys od Kunovského lesa /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Cally od Kunovského lesa/
VD Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
- absence Bernie´s Bernadeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Afi ze Štěpánova /Orfano Donnevara x Arwen White Bone/
V2 Hestia Nubika /Charon z Blatenských luk x Ayla Shengul Nubika/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/ - dokončen šampion ČR
V2, r. CAC Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
V3 Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
- absence Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích BIG - nejlepší pes I. FCI skupiny, BOD - nejlepší pes sobotní výstavy, BIS - nejlepší pes celé výstavy
V2, r. CAC Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Anđela x Holiday Star z Ranče Montara/
V3 Bombastic Lady vom Sutumer Grund /Mad Max vom Sutumer Grund x Vajra Diamont of Haely´s Future/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2 Dartie z Blatenských luk /Ahepjuk Whiteline Czech x Aura z Blatenských luk/
 
 

 
Mezinárodní výstava psů Praha, 1. listopadu 2015
posuzoval / judge Andraš Polgár
(změna rozhodčího, původně Petr Řehánek)
 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Chavier Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
V2 Beinean Falco Sionella /Avalon Altája x Ayleen Falco line/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Ivanhoe King z Ranče Montara /White Spirit of Dream Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Argento Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS I Major Meiko du Royaume des Crocs Blancs /Earl du Bois des Ternes x Edelweiss du Royaume des Crocs Blancs/
V2, r. CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Evee Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
VN2 Au Rielle Černý květ /Gilles King z Ranče Montara x Aida z Nového Lichtenbergu/
N3 Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ White Dream Team Chan Tengri /Azimut Ortus x Ulma Fliegeland/
V2 Cheetah Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
V3 Chantilli Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
V4 Afi ze Štěpánova /Orfano Donnevara x Arwen White Bone/
V Atlayn´s Diams IZBB /Juan Aiko P´tits Loups d´amour x Tango Show Quenn Swiss Dream/
V Jassey Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
V Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
- absence Chilli Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
VD2 Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
V2 Gaia Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
VD3 Zaira Taien /Gutchi la Blankpapilio x Nikita Taien/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
V2, r. CAC Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/

 
 
Mezinárodní výstava psů Praha, 31. října 2015
posuzovala / judge MVDr. Gabriela Ridarčíková
 
Chavier Nubika - foto majitel

 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOS Chavier Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
V2 Walda Acabo Czech /Pilgrim Taien x Nessie Acabo Czech/
V3 Baron Anwell Sionella /Avalon Altája x Ayleen Falco line/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Ares Callidus Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
V2, r. CAC Argento Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
V2, r. CAC Aerostar Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU I Major Meiko du Royaume des Crocs Blancs /Earl du Bois des Ternes x Edelweiss du Royaume des Crocs Blancs/
V2, r. CAC Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Evee Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
VN2 Xira Acabo Czech /Barnet Abraska x Oppi Acabo Czech/
VN3 Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Atlayn´s Diams Iz Beloy Brigady /Juan Aiko P´tits Loups d´amour x Tango Show Quenn Swiss Dream/
V2 Afi ze Štěpánova /Orfano Donnevara x Arwen White Bone/
V3 White Dream Team Chan Tengri /Azimut Ortus x Ulma Fliegeland/
V4 Chantilli Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
V Cheetah Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
V Jassey Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
V Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
- absence Boogie-Woogie Taien /Gaudi du Bois des Ternes x Toyen Taien/
- absence Chilli Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Gaia Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
VD2 Xynthia Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara
VD3 Zaire Taien /Gutchi la Blankpapilio x Nikita Taien/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/ - v závěrečných soutěžích BIG IV.
V2, r. CAC Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Erstina la Blankpapilio /Elvis Taien x Byorka la Blankpapilio/

 
Mezinárodní výstava psů Praha, 2. května 2015
posuzovala / judge Iveta Nováková
 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Argento Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
V2 Walda Acabo Czech /Pilgrim Taien x Nessie Acabo Czech/
V3 Ares Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
VD4 Aztecpiper Bohemia Beluga /Derin Nubika x  Zelmarian Himalaya Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC I Major Meiko du Royaume des Crocs Blancs /Earl du Bois des Ternes x Edelweiss du Royaume des Crocs Blancs/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
V2, r. CAC Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC, r. CACIB Bodie Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V3 Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Moira Canta Lupa/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Afi ze Štěpánova /Orfano Donnevara x Arwen White Bone/
- neúčast White Dream Team Chan Tengri /Azimut Ortus x Ulma Fliegeland/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
- neúčast Jassey Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Jasmine White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Athalia White Ancilias/
V2 Chassey Star z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Bombastic Lady vom Sutumer Grund /Mad Max vom Sutumer Grund x Vajra Diamont of Haely´s Future/
V2 Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Doly Nice of Kim´s dream/

 
Mezinárodní výstava psů Praha, 2. listopadu 2014
posuzoval / judge Darko Drobnjak (Srbsko)
 
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Bastien Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Ixi King z Ranče Montara /White Spirit of Dream´s Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
V2, r. CAC Chicco King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
V3 Chasse King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC G´Luka Lyun of Trebons Berger Blanc /Ice Cool of Haely´s Future x Horsebo Sweetest Thing/
V3 Bodie Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V4 Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V5 Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V2, r. CAC Joyfull White Angel´s Beloved One /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V3 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
- absence Jassey z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
VN1 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Anđela x Holiday Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
V2 Made-To-Measure U´re Unique /Hasan la Blankpapilio x White Falcon´s Looney Toon/
- absence Iris z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Bombastic Lady vom Sutumer Grund /Mad max vom Sutumer Grund x Vajra Diamont of Haely’s Future/
V2, r. CAC Baby Ely Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
V3 Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V4 Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destiny Star z Ranče Montara/
- absence Chassey Star z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer x Cassey Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Axi Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
- absence Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
- absence Sherry Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
- absence Too Quite Special Ice Lilien /Juan of Skah Dakota x Lilien Dragon Wings/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V2, r. CAC Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V3 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 

 

Mezinárodní výstava psů Praha, 1. listopadu 2014
posuzoval / judge Petr Řehánek
 
 
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Artuš Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
VN2 Ares Star Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
VN3 Ixi King z Ranče Montara /White Spirit of Dream´s Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Aztecpiper Bohemia Beluga /Derin Nubika x  Zelmarian Himalaya Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Chicco King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
VD3 Chasse King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Bodie Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V2, r. CAC G´Luka Lyun of Trebons Berger Blanc /Ice Cool of Haely´s Future x Horsebo Sweetest Thing/
V3 Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V4 Tartuffe Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC, r. CACIB Joyfull White Angel´s Beloved One /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V3 Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V4 Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Jassey z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
VN2 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Anđela x Holiday Star z Ranče Montara/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Artie White Star Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Daiquiri Bílá Merci /Hyro la Blankpapilio x Arwen Bílá Merci/ - dokončen junior šampion
V2 Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
V3 Made-To-Measure U´re Unique /Hasan la Blankpapilio x White Falcon´s Looney Toon/
V4 Iris z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Bombastic Lady vom Sutumer Grund /Mad Max vom Sutumer Grund x Vajra Diamont of Haely’s Future/
V2, r. CAC Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
VD3 Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destiny Star z Ranče Montara/
VD4 Baby Ely Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
- absence Chassey Star z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2 En-Joy Star z Ranče /Atax-Boss vom Sutumer x Cassey Star z Ranče Montara/
- absence Sherry Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V2, r. CAC Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V3 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

Mezinárodní výstava psů Praha, 3. května 2014
posuzovala / judge Petra Márová
 
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Imperior Barock Du Royaume des crocs blancs /Juan Aiko P´tits Loups d´amour x Flocon de Neige Du Royaume des crocs blancs/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC I Major Meiko Du Royaume des crocs blancs /Earl du Bois des Ternes x Edelweiss Du Royaume des crocs blancs/
V2 Baloo Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smrčky/
V3 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
VD4 Bax Diavolocane /Zucchero Meldolesi x Chellsi la Blankpapilio/
- neúčast Chicco King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Tartuffe Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
V2, r. CAC Joyfull White Angel´s Beloved One /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V3 Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
VD Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
- neúčast Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB The King Knut vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Only You vom Sutumer Grund/ - v závěrečných soutěžích BIG III.
V2, r. CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V3 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Quincy la Blankpapilio /Gaudi du Bois des Ternes x Heira la Blankpapilio/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/ - handling M. Trávníčková, v závěrečných soutěžích Junior BIG III.
V2 Barbie Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smrčky/
V3 Chassey Star z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
V4 Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/ 
VD Xynthia Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
- neúčast Venus Taien /Bugsy Nubika x Chispa Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Hollywood Girl Bella Du Domaine de la Heidenkirch /E'Faro de la Baie des Blancs x Easy du Royaume des Crocs Blancs/
V2, r. CACIB Honey Star z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V3 Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída šampionů / Champion class
VD1 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 

 

CACIB PRAGUE  03.11.2013
posuzovala / judge Iveta Nováková
 
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
VN2 Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
VN3 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 / Exc. 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Joyfull White Angel´s Beloved One /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V2, r. CAC, r. CACIB Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC The King Knut vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Only You vom Sutumer Grund/
V2, r. CAC Sky Dream /Faithful Way x Baltic Beauty Endless Enchantment/
V3 Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
V4 Dick od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Waikiki Taien /Bugsy Nubika x Chantal Taien/
VN2 Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Freyja od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
- neúčast / absent Isabella White vom Niehuser See /Devil of White Energy x Luana vom Sutumer Grund/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V2 Brooke Ann Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Toyen Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
- neúčast / absent Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
- neúčast / absent Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Daina Moon Siberian Pride /Hero of White Condor x Baltic Beauty Crystal Siberian Wolf/
V2, r. CAC Jasmine White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Athalia White Ancilias/
- neúčast Chispa Taien /Surefire Obi-Wan Kinobi x Gara z Veselé rodiny/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Baltic Beauty Crystal Siberian Wolf /Aico von Bruckner-Landl x Coco Baltic Beauty of Trebons Berger Blanc/ - šampionka České republiky
V2, r. CAC Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V3 Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
V4 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quietangel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
 
Závěrečné soutěže / The final competition:
Nejlepší chovatelská skupina / Best Breeding Group
BIG IV. z Ranče Montara
 
FCI I. skupina / FCI I. Group
Junior BIG III. Carmen Bílá Merci
 

 

CACIB PRAGUE 02.11.2013
posuzoval / judge Milan Krinke
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 / VP1 Bax Diavolocane /Zucchero Meldolesi x Chellsi la Blankpapilio/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 / VP1Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
VN2 / VP2 Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
N3 / P3 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energyx Ginna la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 / Exc. 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Joyfull White Angel´s Beloved One /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
VD2 / VG2 Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1 / Exc. 1, CAC, r. CACIB Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2 / Exc. 2, r. CAC Sky-Dream /Faithful Way x Baltic Beauty Endless Enchantment/
V3 / Exc. 3 The King Knut vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Only You vom Sutumer Grund/
VD4 / VG4 Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1 / Exc. 1, CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 / VP1 Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
VN2 / VP2 Whisky Taien /Bugsy Nubika x Chantal Taien/
 
Třída dorostu / Puppy class
N1 / P2 Xynthia Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
- neúčast / absent Isabella White vom Niehuser See /Devil of White Energy x Luana vom Sutumer Grund/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V2 Bella Nice Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
VD3 Brooke Ann Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
VD4 Honey Star z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Toyen Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
- neúčast / absent Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
- neúčast / absent Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Daina Moon Siberian Pride /Hero of White Condor x Baltic Beauty Crystal Siberian Wolf/ - šampionka České republiky
V2 Jasmine White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Athalia White Ancilias/
V3 Chispa Taien /Surefire Obi-Wan Kinobi x Gara z Veselé rodiny/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC Baltic Beauty Crystal Siberian Wolf /Aico von Bruckner-Landl x Coco Baltic Beauty of Trebons Berger Blanc/
V3 Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
V4 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quietangel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
 
Závěrečné soutěže / The final competition:
Nejlepší chovatelská skupina / Best Breeding Group
BIG V. z Ranče Montara
 
FCI I. skupina / FCI I. Group
BIG V. Joyfull White Angel's Beloved One 
 
 
 
imageimage
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior Class
V1, CAJC Alan Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
V2 Joyfull White Angel´s Beloved One /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
VD3 Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
VD4 Avalon Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Mezitřída / Intermediate Class
V1, CAC Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
V2 The King Knut vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Only You vom Sutumer Grund/
 
Třída otevřená / Open Class
V1 Bonfire la melodie blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
 
Třída šampionů /Champion Class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC, r. CACIB Juan Aiko P´tits Loups d´amour /Juan Nando of Skah Dakota x Cherie Perly vom Sutumer Grund/
V3 Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V4 Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/ - opět jediný středně dlouhý pes, a to nejen ve své třídě
VD Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy Class
VN1 Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
VN2 Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
- z počátku nám pořadí nebylo zadáno, že ráno byla schůze, na které se ujednalo, že v této třídě + třída štěňat již pořadí nebude zadáváno, ale my na něm trvaly :) patrně vysvětlení toho, jak již delší dobu pozoruji, že se ze závěrečných soutěží vytratilo nejkrásnější štěně výstavy a nejlepší dorost
 
Třída mladých / Junior Class
V1, CAJC, BOJ Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima vom Sutumer Grund/
V2 Honey Star z Ranče Montara /Luzifers Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD3 Axi Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
VD4 Ayleen Falco-line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
- neúčast Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermediate Class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD2 Agnes Olivérius /Falco of Kim´s dream x Tiara Grown Miraja/
VD3 K´Chanel White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
- neúčast Elfi Nubika /Buddy-Enrico vom Osteland x Ayla Shengul Nubika/
 
Třída otevřená / Open Class
VD1 Jackeline White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Athalia White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion Class
V1, CAC, r. CACIB Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quietangel x Husky vom Märkischen Oderland/
V2 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
- neúčast Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/

 

image

 

Psi
Třída štěňat
VN1 Merlin la Blankpapilio /Gringo of White Finess x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ The King Knut vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Only You vom Sutumer Grund/
V2 Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
V3 Alf Falco-line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
V4 Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V Swen Acabo Czech /Jason Taien x Nessie Acabo Czech/
 
Mezitřída
V1, CAC Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Juan Aiko P´tits Loups d´Amour /Juan Nando of Skah Dakota x Cherie Perly vom Sutumer Grund/
V2, r. CAC, r. CACIB Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V3 Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlürner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
V4 Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Moira Canta Lupa/
 
Třída šampionů
V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
- neúčast Blanc Berry White Ancilias /Tarkan de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
 
Feny
Třída dorostu
VN1 Bellow Joyfull White Angel´s /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
VN2 Arctic River Šamanův Trik /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Tina Turner Miraja/
 
Třída mladých
V1, CAJC Rickie Ruffian Vrutická smečka /Fido Tricksy of Kim´s dream x Imogen Sissi of Kim´s dream/
V2 Elfi Nubika /Buddy-Enrico vom Osteland x Ayla Shengul Nubika/
VD3 Agnes Olivérius /Falco of Kim´s dream x Tiara Grown Miraja/
- odstoupila Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
- neúčast Gassey Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída
V1, CAC Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída otevřená
V1, CAC Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
V3 Brangwen z Klubíčka /Ado Bal-Erino x Dina White Majestics/
VD4 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
D Ajša z Papoušcího ráje /Darkan White Ancilias x Jasmína Taien/
D Brittannie la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
- neúčast Buttercup la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2, r. CAC, r. CACIB Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V3 Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V4 Fortuna White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
 

 

image

 
Psi
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ The King Knut vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Only You vom Sutumer Grund/
V2 Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
V3 Swen Acabo Czech /Jason Taien x Nessie Acabo Czech/
VD4 Alf Falco-line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
- neúčast Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída
V1, CAC Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Juan Aiko P´tits Loups d´Amour /Juan Nando of Skah Dakota x Cherie Perly vom Sutumer Grund/
V2, r. CAC, r. CACIB Faraon White Ancilias /Lothians Vencer KannSchimmelpeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V3 Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlürner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
V4 Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Moira Canta Lupa/
- neúčast Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
- neúčast Jasper la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída šampionů
V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
- neúčast Blanc Berry White Ancilias /Tarkan de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
 
Třída veteránů
V1, BOV Ahepjuk Whiteline Czech /African-Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
 
Feny
Třída dorostu
VN1 Bellow Joyfull White Angel´s /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
VN2 Arctic River Šamanův Trik /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Tina Turner Miraja/
 
Třída mladých
V1, CAJC Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2 Elfi Nubika /Buddy-Enrico vom Osteland x Ayla Shengul Nubika/
V3 Rickie Ruffian of Kim´s dream /Fido Tricksy of Kim´s dream x Imogen Sissi of Kim´s dream/
- neúčast Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
- neúčast Ayllen Falco-line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
- neúčast Gassey Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená
V1, CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
V3 Brangwen z Klubíčka /Ado Bal-Erino x Dina White Majestics/
V4 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
VD Ajša z Papoušcího ráje /Darkan White Ancilias x Jasmína Taien/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Fortuna White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC, r. CACIB Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
V3 Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V4 Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída veteránů
- neúčast Daisy Hess Elbigi * 12.06.2001 /Basko Fillův dvůr x Ailli Scarllet Elbigi/

 
Mezinárodní výstava psů Praha
5. května 2012 - o pohár střední a východní Evropy
posuzoval / judge Jaroslav Matyáš (Slovensko)
 
Psi
Třída štěňat
VN1 Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VN2 Alf Falco-line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
VN3 Gasper King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída dorostu
VN1 Swen Acabo Czech /Jason Taien x Nessie Acabo Czech/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, vítěz střední a východní Evropy Juan Aiko P´tits Loups D´amor /Juan Nando of Skah Dakota x Cherie Perly vom Sutumer Grund/
V2, r. CAC, r. CACIB Derin Nubika /Dragon la Blankpapilio x Ayla Shengul Nubika/
 
Třída šampionů
V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny
Třída štěňat
VN1 Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Agnes Olivérius /Falco of Kim´s dream x Tiara Grown Miraja/
V2 Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, vítěz střední a východní Evropy, BOB Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
V3 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax Boss vom Sutumer-Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V4 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann x Ancilia II du Bois des Ternes/
V Manon Taien /Argo of Barrandov´s Alley x Chispa Taien/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quietangel x Husky vom Mrkischen Oderland/
V2, r. CAC Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
V3 Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
 

 

Mezinárodní výstava psů Praha, 5. listopadu 2011
posuzovala / judge Malgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska (Polsko)

 

Psi
Třída dorostu
VN1 Tyson Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
 
Třída mladých
V1 Derin Nubika /Dragon la Blankpapilio x Ayla Shengul Nubika/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2 Flash White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V3  Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
V4 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída otevřená
V1, CAC Cantalupa van Ricko /Chad Elbigi x Isis White Majestics/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Gomer la Blankpapilio  /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
- neúčast Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny
Třída štěňat
VN1 Agnes Olivérius /Falco of Kim´s dream x Tiara Grown Miraja/
 
Třída dorostu
VN1 Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
- Claris la Bianca z Hrnčířské zahrady /Lucky Girl Acabo Czech x Atlantis White Prince von King´s Silbertal/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Arwen Bílá Merci /Abakan Nubika x Eywy Whiteline Czech/
V2 Justa la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC Feirin Rosina z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly z Brdské smečky/
V3 Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V4 Ofira Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
- Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená
V1, CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax Boss vom Sutumer-Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Heira la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Byorka la Blankpapilio/
V3 Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V3 Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída veteránů
V1, BOV Apolena u Panáka /Falco z Vrchánova x Heathy od Liškutínky/
 


Mezinárodní výstava psů Praha, 14. května 2011
posuzoval / judge Petr Řehánek
 
Psi
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý Flash White Ancilias /Lothias Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2 Dick od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
V3 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
VD4 Dasco Ell Meroxen /Ben White Royal Court x Aschley Stella Meroxen/
VD Faraon White Ancilias /Lothias Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Mezitřída
V1 Finn z Brské smečky /Falco of Kim´s Dream x Dolly z Brdské smečky/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Jason Taien /Victories Bodyguard of Haely's Future x Amádea Whiteline Czech/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Ahepjuk Whiteline Czech /African-Jambo from Old Viena x Genny Lee Donnevara/
 
Feny
Třída mladých 
V1, CAJC Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
VD Akira Vrutická Smečka /Fido Tricksy of Kim's dream x Iris of Kim´s dream/
VD Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Mezitřída
V1, CAC Gaily z Blatenských Luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
V2, r. CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD3 Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim`s dream/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC, r. CACIB Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky Vom Märkischen Oderland/
V3 Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/

Mezinárodní výstava psů Praha, 7. listopadu 2009
posuzovala / judge 
 
 
Psi / Males
Třída dorostu
VN1 Athos Pett´s Wolf
 
Třída mladých
V1, CAJC Cairo od Bílého dubu
V2 Arezzo Bohemia Star Moraveč
- neúčast Gomer la Blankpapilio
 
Mezitřída
VD1 Blanc Berry Ancilias
- neposouzen Bugsy Nubika
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Falco of Kim´s dream
- neúčast Argo of Barrandov´s Alley
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Angello Corse Bellkim
V2, r. CAC Calexico White Bohemia Mandiga
V3 Apollo z Nového Malína
 
Feny / Females
Třída štěňat
VN1 En-Joy Star z Ranče Montara
VN2 Ely z Brdské smečky
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Corina od Bílého dubu
- neúčast Ginna la Blankpapilio
- neúčast Nicolette Donnevara
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Dora White Ancilia
V2, r. CAC Cessie ze Čtyř dvorů
V3 Appy z Údolí Sejfů
VD4 Dolly z Brdské smečky
VD Biliana Bjela Gloria Villosa
D Danae White Ancilia
 
Třída otevřená
V1, CAC D´Sheron Star z Ranče Montara
V2, r. CAC Eywy Whiteline Czech
V3 Alma Bibi Nubika
VD4 Coco-Dora Ancilia
VD Lejla Acabo Czech
- neúčast Ayla Shengul Nubika
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB Canta Lupa Moira
V2, r. CAC Canny O´Sulivan z Brdské smečky
V3 Arwen
V4 Athalia White Ancilias
V Cassey Star z Ranče Montara
V Elza z Nuslaudy
 

Mezinárodní výstava psů Praha, 2. května 2009
posuzovala / judge 
 
 
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC Jason Taien
V2 Blanc Berry Ancilias
D Bucci Nubika
- neúčast Bucefalos White Ancilias
 
Mezitřída
V1, CAC Cargo Queen of Twins
 
Třída otevřená
VD1 Barry Oscar z Brdské smečky
D Jack Dexi Elbigi
? Dracius Whiteline Czech
 
Feny / Females
Třída dorostu
VN1 Ginna la Blankpapilio
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOB Dora White Ancilia
V2 Bakiara White Ancilias
V3 Dolly z Brdské smečky
VD4 Aureola White Ancilias
- neúčast Danae White Ancilia
- neúčast Deianira White Ancilia
 
Mezitřída
V1 Athalia White Ancilias
V2 Arianne White Ancilias
VD3 Lucky Girl Acabo Czech
 
Třída otevřená
V1, CAC Ayla Shengul Nubika
V2 Agny Queen of Twins
? Akira of Barrandov´s Alley
- neúčast Erstina la Blankpapilio
 
Třída šampionů
V1, CAC Coris Star z Ranče Montara
 
Mezinárodní výstava psů Praha, 15. listopadu 2008
posuzovala / judge 
 
 
Psi / Males
Třída
 
Feny / Females
Třída
 
Mezinárodní výstava psů Praha, 22. března 2008
posuzovala / judge 
 
 
Psi / Males
Třída mladých
V1, CAJC C´Moi of Trebons Berger Blanc
 
Třída otevřená
V1, CAC Calexico White Bohemia Mandiga
 
Třída šampionů
V1, CAC Enrico Renno Elbigi
V2, r. CAC Ahepjuk Whiteline Czech
 
Feny / Females
Třída mladých
V1, CAJC Canny O´Sulivan z Brdské smečky
V2 Chantal Taien
V3 Anrieta od Sněhobílé krásky
VD4 Ayla Shengul Nubika
 
Mezitřída
V1, CAC Elza z Nuslaudy
V2, r. CAC Bella od Bílého dubu
V3 Excellent Choice of White Condor
D Anette Dodecantheon
 
Třída otevřená
V1, CAC, BOB, BIG II. Arlin Belisima Cembra
V2, r. CAC Coris Star z Ranče Montara
V3 Agny Queen of Twins
V4 Julie Nycol Elbigi
- neúčast Born To Win White Beauty
 
Mezinárodní výstava psů Praha, 17. listopadu 2007
posuzovala / judge 
 
 
Psi / Males
Třída dorostu
VN1 C´Moi of Trebons Berger Blanc
VN2 Lucky Grisom of Kim´s dream
 
Třída mladých
V1, CAJC Dracius Whiteline Czech
V2 Barry Oscar z Brdské smečky
VD3 Ben White Royal Court
 
Mezitřída
V1, CAC Calexico White Bohemia Mandiga
 
Třída otevřená
V1, CAC Big Eros Cembra
V2, r. CAC Aron Othello von Cembra
 
Třída šampionů
V1, CAC Ahepjuk Whiteline Czech
- neúčast Atylla Warrior Biala Pasja
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Canny O´Sulivan z Brdské smečky
VN2 Ariana od Sněhobílé krásky
VN3 Aneli od Sněhobílé krásky
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOB, BIG IV. Chantal Taien
V2 Excellent Choice of White Condor
VD3 Ayla Shengul Nubika
VD4 Eywy Whiteline Czech
 
Mezitřída
V1, CAC Dinky la Blankpapilio
V2, r. CAC Bonny z Brdské smečky
V3 Agny Queen of Twins
V4 Honey Bunny Taien
V Elza z Nuslaudy
- neúčast Born To Win White Beauty
- neúčast Canta Lupa Moira
 
Třída otevřená
V1, CAC Coris Star z Ranče Montara
V2, r. CAC Mystery Shadow AKBO-Parchovany
V3 Julie Nycol Elbigi
V4 Beyla Lussi Cembra
 
Třída šampionů
V1, CAC Cassey Star z Ranče Montara
- neúčast Cassia Maya Elbigi
 
Třída veteránů
V1 Gwendi Acabo Czech
 
Mezinárodní výstava psů Praha, 28. dubna 2007
posuzovala / judge 
 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Calexico White Bohemia Mandiga
- neúčast Dragon la Blankpapilio
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB Elvis Taien
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Ahepjuk Whiteline Czech
- neúčast Atylla Warrior Biala Pasja
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Gero z Veselé rodiny
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ambra Amazing Lokerien Bohemia
V2 Born To Win White Beauty
VD3 Dinky la Blankpapilio
VD4 Berta Lokerien Bohemia
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB Cassey Star z Ranče Montara
VD2 Ancilia II du Bois des Ternes
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Cookie Star z Ranče Montara
V2, r. CAC Arwen
V3 Coris Star z Ranče Montara
VD4 Amádea Whiteline Czech
- neúčast Aura z Blatenských luk
- neúčast Kari Spice Miraja
- neúčast Mystery Shadow AKBO-Parchovany
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Gara z Veselé rodiny

 

Mezitřída / Intermediate class
 
Třída otevřená / Open class
 
Třída šampionů / Champion class
 
Třída veteránů / Veteran class
TOPlist
TOPlist