Klubová výstava Česká Skalice, 9. září 2017

posuzoval / judge Ing. Leoš Jančík

Celkem 107 psů (20 SDS psů, 31 SDS fen /  21 DS psů, 35 DS fen)

 
Středně dlouhá varianta srsti / Medium coat
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
- absence Born to Win Warrior Yoshi /Born to Win White Zorro x Born to Win Warrior Hotfire/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Durango Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
V2 Akim Moravia Snow Flake /Bodie Bajadera x Afi ze Štěpánova/
V3 Aron Hvězdná záře
V4 Amadeus Moravia Snow Flake /Bodie Bajadera x Afi ze Štěpánova/
VD Anakin Hvězdá záře
VD Ferro Ricco Pett´s Wolf
- absence Caresi Artay of Highland
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Axel Donnevara
V2, r. CAC Indiana Nubika
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Brutto Artay of Highland
V2, r. CAC Baily pod Ovčáckým vrchem
V3 Bernard Artay of Highland
VD4 Urri Acabo Czech
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, KV (polodlouhý pes) Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
V2 Alf Falco line
V3 Xeno vom Sutumer Grund
- absence Gilles King z Ranče Montara
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Orfano Donnevara
- absence Amador Blanco Adonis
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Anica King of Yucon
VN2 Angie Blanco Amafren
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ice Queen od Semberije
V2 Drakka Areba Artay of Highland
V3 Adeleid Acabo Czech
V4 Ashley Hvězdná záře
V Action Lady Moravia Snow Flake
V Aya Acabo Czech
VD Evolet Saga Beli Andjeo
VD Zoe Acabo Czech
- absence Alice Springs Bohemian Bluemoon
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Janette Nubika
V2, r. CAC C´Stacey Moravia Traj
V3 Coreen Artay of Highland
V4 Haidi od Kunovského lesa
VD Funny Bunny Taien
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Britney Donnevara
V2, r. CAC Bazina Taien
V3 Chilli Nubika
V4 Greys od Kunovského lesa /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Cally od Kunovského lesa/
V Xaria Bella Acabo Czech
VD Baireen Danel Sogno
D Aisha Elijami - povaha
- absence Niagara AKBO-Parchovany
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, KV (polodlouhá fena) Tara Chelsey Donnevara /
VD2 Arnie of Aiwak´s paradise
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Afi ze Štěpánova
V2, r. CAC Threa Acabo Czech
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Nessie Acabo Czech
V2 Ely z Brdské smečky
- absence Cally od Kunovského lesa
 
Dlouhá varianta srsti / Long coat
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Phoenix King z Ranče Montara
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Bel Durin Šimíček
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Darthvader Areba Artay of Highland
VD2 Jean-Luc Taien
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Lux White Friend z Blatenských luk
V2, r. CAC Eragon Absolute White Chocolate
V3 Morpheus King z Ranče Montara
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, KV (dlouhosrstý pes), BOB Ecco Bílá Merci /Jimmy z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
V2, r. CAC Bastien Altája
V3 Fenix Bílá Merci
VD4 Kewin King z Ranče Montara
VD King King z Ranče Montara
VD Xaron Donnevara 
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Iron de l´Esprit du Sud
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Koda z Blatenských luk
V2, r. CAC Chiko z Blatenských luk
V3 Ivanhoe King z Ranče Montara
V4 Lars la Blankpapilio
V Ares Callidus Eiwy-Wolf
V Jimmy z Blatenských luk
 
Třída čestná / Honor class
V1 Chester la Blankpapilio
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Akira Alv Steila /Iron de l´Esprit du Sud x Brandy z Papouščího ráje/
VN2 Issa Star Diavolocane /Iron de l´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
N3 Pretty Orielle Star z Ranče Montara /Iscar King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Corra Altája /Ivanhoe King z Ranče Montara x Axi Altája/
VN2 Berry Blue Šimíček /Bel Círdan Altája x Whisky Taien/
N3 Cathy Altája /Ivanhoe King z Ranče Montara x Axi Altája/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ (nejlepší mladý jedinec výstavy) Diandra Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
V2 Yanine White Miraja /Mambo Taien x Xynthia Donnevara/
V3 Cirsania Moravia Traj /Apollo z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
V4 Yukon River Miraja /Mambo Taien x Xynthia Donnevara/
- absence Becky od Špičatého vrchu /Barnet Abraska x Dája od Bílého dubu/
- absence Daisy Falco line /Born to Win White Outlaw x Berry Falco line/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, KV (dlouhosrstá fena) Lucky z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
V3 Adele Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
V4 F. Jane of Aiwak´s paradise
V Gloria of Aiwak´s paradise
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Frederika Bílá Merci
V2, r. CAC Blackberry Altája
V3 Yannis Donnevara
V4 Corazon Taien
V Lady z Blatenských luk
V Florance May Meroxen
VD Bonnie Altája
- absence Angel Draklafea
- absence Canis Ronja Falco line
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Asta Lady Moravia Traj
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Massey Star AKBO-Parchovany
V2 Cinderella od Veselských pískoven
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV, BOS Ginna la Blankpapilio /
V2 Dartie z Blatenských luk
V3 En-Joy Star z Ranče Montara
V4 Luisa Acabo Czech
 
Třída čestná / Honor class
V1 Evita Diavolocane
V2 Joyfull White Angel´s Bilow
 
Chovatelská skupina
1. z Blatenských luk
2. Artay of Highland
3. Altája
4. z Ranče Montara

 

Klubová výstava Čistá u Horek, 8. července 2017

(bez zadání titulu "Klubový vítěz")

posuzoval / judge Milan Krinke

Celkem 59 psů (10 SDS psů, 17 SDS fen /  13 DS psů, 19 DS fen)

 

Dlouhá varianta srsti / Long coat
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Morpheus King z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x Joyfull White Angel´s Bilow/
V2 Cronus Kay Sionella /Ferris King z Ranče Montara x Ayleen Falco  line/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Cyrus Ferris Sionella /Ferris King z Ranče Montara x Ayleen Falco line/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Krisping King z Ranče Montara /Iron De l´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Kewin King z Ranče Montara /Iron De l´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
V3 Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
V4 Ecco Bílá Merci /Jimmy z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
VD Agi Draklafea /Nathan McDaniel Taien x Femme Fatal Meroxen/
VD Charles King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, BOS Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Ivanhoe King z Ranče Montara /White Spirit of Dream Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2 Ares Callidus Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilia x Dartie z Blatenských luk/
- absence Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
V2 Nassey Star z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x En-Joy Star z Ranče Montara/
V3 Cirsania Moravia Traj /Apollo z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
V4 Alaska ze Zašovského dvora /Ben Bílá Merci x Dori Princess of Aiwak´s paradise/
VD Hortenzie Taien /Doux of Ice Wine x Venus Taien/
VD Miley Our Love Star z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, BOB Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
V2, r. CAC Love Me Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
V3 Canis Ronja Falco line /Charon z Blatenských luk x Ely z Brdské smečky/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V2, r. CAC Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Anclias x Faith White Ancilias/
V3 Kim Star z Ranče Montara /Iron De l´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
V4 Kiana Star z Ranče Montara /Iron De l´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Joyull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V2 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Dartie z Blatenských luk *25.10.2007/Ahepjuk Whiteline Czech x Aura z Blatenských luk/
V2 En-Joy Star z Ranče Montara *28.05.2009 /Atax-Boss vom Sutumer x Cassey Star z Ranče Montara/ 
 
Středně dlouhá varianta srsti / Medium coat
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Matteo King z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x Joyfull White Angel´s Bilow/
V2 Dragan Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
VD3 Aron Hvězdá záře /Phalco Acabo Czech x Gaia z Brdské smečky/
VD4 Anakin Hvězdá záře /Phalco Acabo Czech x Gaia z Brdské smečky/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC (nejlepší KS pes) Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Urri Acabo Czech /Number One of White Energy x Coris Star z Ranče Montara/
VD2 Gennaro Nubika /Chipewa Taen x Celina Nubika/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
VD3 Xeno vom Sutumer Grund /Luzifers Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Aya Acabo Czech /Chiko z Blatenských luk x Nessie Acabo Czech/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Evolet Saga Beli Andjeo /Faelan vom Terlüner Schloss x Beli Andjeo Dzika 
VD Heyly od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
- absence Mia Star z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x Joyfull White Angel´s Bilow/
- absence Haidi od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Britney Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC (nejlepší KS fena) Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Afi ze Štěpánova /Orfano Donnevara x Arwen White Bone/
V3 Chilli Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
VD4 Bazinga Taien /Gaudi du Bois des Ternes x Toyen Taien/
D Baireen Danel Sogno /Orfano Donnevara x Aris z Papouščího ráje/
- absence Xaria Bella Acabo Czech /Barnet Abraska x Oppi Acabo Czech/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
 
Třída vítězů / Winner class
VD1 Flou Diavolocane /Jimmy z Blatenských luk x Destina Star z Ranče Montara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Ely z Brdské smečky *24.05.2009 /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
V2 Nessie Acabo Czech *19.11.2008 /Barry Oskar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
V3 Cassey Star z Ranče Montara *10.06.2005 /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Soutěže:
Chovatelská skupina / The Best Breeding Group:
z Ranče Montara
Falco line
 
Nejkrásnější pár psů / The Best Couple:
1. Matteo King + Nassey Star
Iron + Evita
Krispin King + Love Me Star
Xeno + Massey Star

 

Klubová výstava Česká Skalice, 10. září 2016

posuzovala / judge Oldřiška Plšková (změna rozhodčí)

Celkem 88 psů (14 SDS psů, 25 SDS fen /  15 DS psů, 34 DS fen)

 

Dlouhá varianta srsti / Long coat
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Guardian of Merci von King´s Silbertal /Chuck vom Reinholdsberg x White Falcon´s Majesty Maya/
N2 Morhpeus King z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Arden Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJ King King z Ranče Montara /Iron De l´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
D Ecco Bílá Merci /Jimmy z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Koda z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna z Blatenských luk/
VD2 Kewin King z Ranče Montara /Iron De l´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class 
V1, CAC Bastien Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V2 Bel Círdan Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
VD3 Ares Callidus Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilia x Dartie z Blatenských luk/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
VD2 Avalon Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
- vyloučen z posuzování Derin Nubika /Dragon la Blankpapilio x Ayla Shengul Nubika/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, KV - dlouhosrstý pes, BOS Ivanhoe King z Ranče Montara /White Spirit of Dream Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Yukon River Miraja /Mambo Taien x Xynthia Donnevara/
VN2 Cirsania Moravia Traj /Apollo z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Candlemas Lady Atagora /Kotori vom Terlüner Schloss x Usurei Donnevara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ - nejlepší mladý Corazon Taien /Doux of Ice Wine x Chispa Taien/
V2 Frozen Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Eywy Whiteline Czech/
V3 Canis Ronja Falco line /Charon z Blatenských luk x Ely z Brdské smečky/
V4 F. Jane of Aiwak´s paradise /Allegro of Shadasa x Arnie of Aiwak´s paradise/
V Lady z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
V Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
VD African Yellow Sherrie´s Diamonds /Derin Nubika x Sherry Taien/
VD Angel Draklafea /Nathan McDaniel Taien x Femme Fatal Meroxen/
VD Lea Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel´s Bilow/
- absence Kim Star z Ranče Montara /Iron De l´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
- absence Lotty z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Cinderella od Veselských Pískoven /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, KV - nejlepší dlouhosrstá fena, BOB Blackberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V2, r. CAC Blueberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V3 Brigitte Tessi Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V4 Florance May Meroxen /Aschley Stella Meroxen x Darkan Ancilia/
V Aida u Dlouhé mezírky /Lester Donnevara x Brook z Hrnčířské zahrady/
V Blondie Taien /Gaudi du Bois des Ternes x Toyen Taien/
V Sherry Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
VD Artie Star Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilia x Dartie z Blatenských luk/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Jazz Rock n´Roll of Trebons /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V3 Gloria vom Durbuscher Forst /I love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
- -absence Axi Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV - nejlepší veterán Luisa Acabo Czech * 19.07.2007 - 9 let /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V2 Ayla Shengul Nubika *05.11.2006 /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
V3 Eywy Whiteline Czech *01.02.2007 /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
V4 Dartie z Blatenských luk *25.10.2007/Ahepjuk Whiteline Czech x Aura z Blatenských luk/
V5 Cara Belleza Meroxen *08.04.2008 /Dyk z Klajdy x Aschley Stella Meroxen/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Středně dlouhá varianta srsti / Medium coat
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Ardmore Bohemian Bluemoon /Avalon Altája x Chelsea z Brdské smečky/
VN2 Carson Moravia Traj /Apollo z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Coudy Falco line /Charon z Blatenských luk x Ely z Brdské smečky/
V2 Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Chavier Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
 
Třída otevřená / Open class 
V1, CAC Tartuffe Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V2 Urri Acabo Czech /Number One of White Energy x Coris Star z Ranče Montara/
V3 Amador Blanco Adonis /Lester Donnevara x Lusita Acabo Czech/
V4 Aiolos River Atagora /Orris Acabo Czech x Usurei Donnevara/
V Wilbur Acabo Czech /Pilgrim Taien x Nessie Acabo Czech/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, KV - nejlepší středně dlouhý pes Xeno vom Sutumer Grund /Luzifers Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
V2 Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
V3 Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Apollo z Nového Malína * 02.07.2006 /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 April River Bohemian Bluemoon /Avalon Altája x Chelsea z Brdské smečky/
VN2 C´Stacey Moravia Traj /Apollo z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
N3 Haidi od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Britney Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
- absence Adele Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, druhý nejlepší mladý Bernie´s Bernadeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
V2 Funny Bunny Taien /Quebec Indigo of White Condor x Waikiki Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Chilli Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
V2, r. CAC Xaria Bella Acabo Czech /Barnet Abraska x Oppi Acabo Czech/
V3 Greys od Kunovského lesa /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Cally od Kunovského lesa/
V4 Born to Win Warrior Dogfire /Born to Win White Zorro x Born to Win White Ultrafire/
V Daiichi Pett´s wolf /Abakan Nubika x Umberta Unicus Taien/
 
Třída otevřená / Open class 
V1, CAC, KV - středně dlouhé fena Afi ze Štěpánova /Orfano Donnevara x Arwen White Bone/
V2, r. CAC Gimma Nubika /Chipewa Taien x Celina Nubika/
V3 Bazinga Taien /Gaudi du Bois des Ternes x Toyen Taien/
V4 Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V Asara Bělohlávek /Hy Hviddueholm´s Haico x Justa la Blankpapilio/
V Donna Mia Forrento /Valkyr Morris Donnevara x Debonar Free Meroxen/
V Greis Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
VD Frenny od Kunovského lesa /Benjamin Franklin x Cally od Kunovského lesa/
- absence Nessie Acabo Czech /Barry Oskar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
- absence Tarja Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
 
Třída pracovní / Working class
V1 Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
 
Třída vítězů / Winner
V1, CAC Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
 

 

Klubová výstava Čistá u Horek, 9. července 2016

(bez zadání titulu "Klubový vítěz")

posuzovala / judge Monika Blaha (Rakousko)

Celkem 60 psů (10 SDS psů, 14 SDS fen /  12 DS psů, 24 DS fen)

 
Středně dlouhá varianta srsti / Medium coat
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
- absence Bery pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
 
Třída otevřená / Open class 
V1, CAC Urri Acabo Czech /Number One of White Energy x Coris Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Tartuffe Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
VD3 Gennaro Nubika /Chipewa Taien x Celina Nubika/
VD4 Walda Acabo Czech /Pilgrim Taien x Nessie Acabo Czech/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, nejlepší středně dlouhý pes, BOS Xeno vom Sutumer Grund /Luzifers Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
VD2 Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD3 Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
- absence Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Xaria Bella Acabo Czech /Barnet Abraska x Oppi Acabo Czech/
VD2 Flou Diavolocane /Jimmy z Blatenských luk x Destina Star z Ranče Montara/
- neposouzena Yssi Acabo Czech /Ares z Nového Malína x Nessie Acabo Czech/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, nejlepší středně dlouhá fena Chilli Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
VD2 Bazinga Taien /Gaudi du Bois des Ternes x Toyen Taien/
- absence Born to Win Warrior Dogfire /Born to Win White Zorro x Born to Win White Ultrafire/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Iris z Brdské smečky /Gilles King z Ranče Montara x Dolly z Brdské smečky/
V2, r. CAC Nessie Acabo Czech /Barry Oskar z Brské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
V3 Afi ze Štěpánova /Orfano Donnevara x Arwen White Bone/
- absence Artemisia Artay of Highland /Argo of Barrandov´s Alley x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Třída pracovní / Working class
VD1 Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
- absence Bambina White Chocolate /Quai Yukon vom Sutumer Grund x Astrid/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Cassey Star z Ranče Montara *10.06.2005 - 11 let /Alvo Giro of Quietangel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Dlouhá varianta srsti / Long coat
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ecco Bílá Merci /Jimmy z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
V2 Kewin King z Ranče Montara /Iron De l´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
VD3 Krispin King z Ranče Montara /Iron De l´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
VD4 Danny of Merry Dream /Endrew King z Ranče Montara x Ashley of Merry Dream/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAJC Wanasta GeneTaien /Bugsy Nubika x Chantal Taien/
V2, r. CAC Zadar Taien /Elvis Taien x Nikita Taien/
VD3 Aerostar Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
VD4 Ares Callidus Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilia x Dartie z Blatenských luk/
VD Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
VD Verdell Acabo Czech /Derin Nubika x Oppi Acabo Czech/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, nejlepší dlouhosrstý pes Ivanhoe King z Ranče Montara /White Spirit of Dream Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Melanie-Jane De La Divine Blanche /Kuperis vejuonos serksnas x Fandora De La Divine Blanche/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Kylie Star z Ranče Montara /Iron De l´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2 Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel ´s Bilow/
V3 Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
V4 Canis Ronja Falco line /Charon z Blatenských luk x Ely z Brdské smečky/
V Kim Star z Ranče Montara /Iron De l´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
VD Kiana Star z Ranče Montara /Iron De l´Esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
VD Lea Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel ´s Bilow/
- neposouzena Love Me Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel ´s Bilow/
- absence Adelheid Eila Syndone /Alan Altája x Ellen Stella Meroxen/
- absence Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Cinderella od Veselských Pískoven /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/
V2, r. CAC Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, nejlepší dlouhosrstá fena, BOB Hestia Nubika /Charon z Blatenských luk x Ayla Shengul Nubika/
V2, r. CAC Blackberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
VD3 Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
VD4 Aida u Dlouhé Mezírky /Lester Donnevara x Brook z Hrnčířské zahrady/
VD Claire Elisha od Veselských Pískoven /Fenix Whiteline Czech x Gaily z Blatenských luk/
- neposouzena Tracey la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída čestná / Honor class
V1 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer x Cassey Star z Ranče Montara/
- absence Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
 
Třída veteránů / Veteran class
- absence Aureola White Ancilias * /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

 
 
 
Bernie´s Bernadeta Atagora, Arezzo Bohemia Star Moraveč, Usurei Donnevara, Bernie´s Bria Atagora

 
Středně dlouhá varianta srsti SDS / Medium coat
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
- neúčast Bumblebee Biala Furia /Born to Win White Zorro x Akeela/
 
Třída dorostu / Puppy class
N1 Goro od Kunovského lesa /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Garry Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
V2 Chavier Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
V3 Akim Venturado /Abakan Nubika x Aeilyn Clea Forrento/
V4 Wilbur Acabo Czech /Pilgrim Taien x Nessie Acabo Czech/
V5 Abris Artay of Highland /Argo of Barrandov´s Alley x Thaya Berger Acabo Czech/
- absence Worry Acabo Czech /Pilgrim Taien x Nessie Acabo Czech/
 
Mezitřída / Intermediate class
- absence Ares Jr. Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Tartuffe Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V2, r. CAC Urri Acabo Czech /Number One of White Energy x Coris Star z Ranče Montara/
V3 Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V4 Gilli Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
V Amador Blanco Adonis /Lester Donnevara x Lusita Acabo Czech/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, Klubový vítěz Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída vítězů / Winner class
V1 Bodie Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V2 Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Abakan Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Bernie´s Bria Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
VN2 Bernie´s Bernadetta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Born to Win Warrior Dogfire /Born to Win White Zorro x Born to Win White Ultrafire/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Bazinga Taien /Gaudi du Bois des Ternes x Toyen Taien/
V2 Chilli Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
V3 Cheetah Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
V4 Chantilli Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
V Afi ze Štěpánova /Orfano Donnevara x Arwen White Bone/
VD Boogie Woogie Taien /Gaudi du Bois des Ternes x Toyen Taien/
VD Greis Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
- odstoupila (začala hárat) Artemisia Artay of Highland /Argo of Barrandov´s Alley x Thaya Berger Acabo Czech/
- absence Ashley Venturado /Abakan Nubika x Aeilyn Clea Forrento/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Bambina White Chocolate /Quai Yucon vom Sutumer Grund x Astrid/
- neúčast Asara Bělohlávek /Ny Hvidhueholms Haico x Justa la Blankpapiliio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Gimma Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
V2, r. CAC Cleopatra of Aiwak´s paradise /Eggy x Meggie Jane of Kim´s dream/ 
V3 Nessie Acabo Czech /Barry Oscar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
VD4 Frenny od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, Klubový vítěz Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V2, r. CAC Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V3 Celina Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
V4 Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV, BOB Kelly Nice Donnevara * 17.02.2005 /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
V2 Coris Star z Ranče Montara * 10.06.2005 - 8 let /Alvo Giro of Quietangel x Husky vom Märkischen Oderland/
- neúčast Cassey Star z Ranče Montara * 10.06.2005 - 8 let /Alvo Giro of Quietangel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Dlouhá varianta srsti DS / Long coat
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 King King z Ranče Montara /Iron De L´esprit Du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
VN2 Krispin King z Ranče Montara /Iron De L´esprit Du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
VN3 Eragon Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
VN4 Kewin King z Ranče Montara /Iron De L´esprit Du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída dorostu / Puppy class
N1 Baron Anwell Sionella /Avalon Altája x Ayleen Falco line/
N2 Branan Falco Sionella /Avalon Altája x Ayleen Falco line/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Bel Círdan Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V2 Jaques King z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
V3 Bastien Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V4 Koda z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna z Blatenských luk/
VD Archie od Špičatého vrchu /Blanc Berry Ancilia x Dája od Bílého dubu/
- vyloučen Airo od Špičatého vrchu /Blanc Berry Ancilia x Dája od Bílého dubu/
- vyloučen Argo od Kamene /Pilgrim Taien x Calypso Nubika/
- absence Barny Wibi /Chiko z Blatenských luk x Cessie ze Čtyř dvorů/
- absence Casper Abraska /Chester la Blankpapilio x Bepcock Nubika/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, Klubový vítěz, BOS Ivanhoe King z Ranče Montara /White Spirit of Dream Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Ares Callidus Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilia x Dartie z Blatenských luk/
V3 Aerostar Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Most Wanted P´tits Loups d´Amour /Garmin du Domaine de la Graffenbourg x Karibooh P´tits Loups d´Amour/
V2, r. CAC Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V3 Chocco King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
- neúčast Hero King z Ranče Montara
- neúčast Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V2 FuegoKing z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2 Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Ahepjuk Whiteline Czech * 31.05.2004 - 11 let /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
- neúčast Falco of Kim´s dream 09.01.2003 - 12 let /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Evee Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
VN2 Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
VN3 Daenerys Mokronos Taien /Tom Jones Ice Lilien x Sonnie Taien/
- neúčast Kelly´s Star z Ranče Montara /Iron De L´esprit Du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Gira od Kunovského lesa /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Blackberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V2 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V3 Hestia Nubika /Charon z Blatenských luk x Ayla Shengul Nubika/
V4 Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
VD Amy od Špičatého vrchu /Blanc Berry Ancilia x Dája od Bílého dubu/
V Brigitte Tessi Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V Dakota Pett´s wolf /Abakan Nubika x Umberta Unicus Taien/
V Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
- absence Bailey Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
- absence Bonnie Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
- absence Taste of Glory Grand Canyon /Most Wanted P´tits Loups d´Amourx Honey Grand Canyon/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, Klubový vítěz Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
VD2 Artie White Star Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
- neúčast Zaire Taien /Gutchi la Blankpapilio x Nikita Taien/
- neúčast Korry AKBO-Parchovany /Kery Ancilia AKBO-Parchovany x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Fay od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
V2, r. CAC Zanny Taien /Gutchi la Blankpapilio x Nikita Taien/
V3 Freyja od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
V4 Adriana Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
V Dája od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
VD Desiré Bílá Merci /Hyro la Blankpapilio x Arwen Bílá Merci/
- absence Zasu Taien /Gutchi la Blankpapilio x Nikita Taien/
 
Třída čestná / Honor class
- absence En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer x Cassey Star z Ranče Montara/ 
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Axi Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
V2, r. CAC Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Soutěže:
Chovatelská skupina / The Best Breeding Group:
1. Altája (dlouhosrstí)
2. Nubika (středně dlouzí)
z Blatenských luk
z Ranče Montara
Donnevara (středně dlouzí)
 
Nejkrásnější pár psů / The Best Couple:
1. Arezzo Bohemia Star Moraveč + Bambina White Chocolate
2. Iron De L´esprit Du Sud + Chellsi la Blankpapilio
- neúčast Amador Blanco Adonis + Frenny od Kunovského lesa
- neúčast Chase King z Ranče Montara + Massey Star AKBO-Parchovany


 

Klubová výstava Čistá u Horek, 4. července 2015

(bez zadání titulu "Klubový vítěz")

posuzoval / judge Ingo Bortel (Německo, kennel "vom Sutumer Grund")

Celkem 54 psů (10 SDS psů, 14 SDS fen /  15 DS psů, 15 DS fen)

Dlouhosrstá varianta / Long coat
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Branan Falco Sionella /Avalon Altája x Ayleen Falco line/
- neúčast Baron Anwell Sionella /Avalon Altája x Ayleen Falco line/
 
Třída mladých / Junior class
V1 Aaron od Špičatého vrchu /Blanc Berry Ancilia x Dája od Bílého dubu/
V2 Archie od Špičatého vrchu /Blanc Berry Ancilia x Dája od Bílého dubu/
- neúčast Casper Abraska /Chester la Blankpapilio x Aida Abraska/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Airbus Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Taien/
VD2 Verdell Acabo Czech /Derin Nubika x Oppi Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
V3 Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
VD4 Hero King z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, nejlepší dlouhosrstý pes, BOS Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
V2, r. CAC Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Ahepjuk Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
V2 Falco of Kim´s dream /Quanto of White Mountain x Beauty White Majestics/
 
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Aurielle Černý květ /Gilles King z Ranče Montara x Aida z Nového Lichtenbergu/
 
Třída dorostu / Puppy class
- neúčast Dakota Pett´s wolf /Abakan Nubika x Umberta Unicus Taien/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOB Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holiday Star z Ranče Montara/
V2 Tracey la Blankpailio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
V3 Alpha Ellvíra Sionella /Hyro la Blankpapilio x Ayleen Falco line/
V4 White Dream Team Chan Tengri /Azimut Ortus x Ulma Fliegeland/
VD Emilie of Aiwak´s paradise /Lars la Blankpapilio x Arnie of Aiwak´s paradise/
VD Ines Star z Ranče Montara /White Spirit of Dream Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
Amy od Špičatého vrchu /Blanc Berry Ancilia x Dája od Bílého dubu/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Zaire Taien /Gutchi la Blankpapilio x Nikita Taien/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2 Ayleen Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
VD3 Zanny Taien /Gutchi la Blankpapilio x Nikita Taien/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, nejlepší dlouhosrstá fena Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V2 Valextra Taien /Bugsy Nubika x Chispa Taien/
 
 
Středně dlouhá varianta / Medium long coat
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ares Jr. Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/ - dokončen junor šampion ČR
V2 Akim Venturado /Abakan Nubika x Aeilyn Clea Forrento/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Nubika /Chipewa Taien x Celina Nubika/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, nejlepší středně dlouhý pes Happy King z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Urri Acabo Czech /Number One of White Energy x Coris Star z Ranče Montara/
V3 Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Bodie Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V2, r. CAC Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
V3 Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, nejlepší veterán BOV Abakan Nubika /Fido Tricky of Kim´s dream x Julie Nicol Elbigi/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
- neúčast Born to Win Warrior DogFire /Born to Win White Zorro x Born to Win White UltraFire/
 
Třída dorostu / Puppy class
- neúčast Artemisia Artay of Highland /Argo of Barrandov´s Alley x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Boogie-Woogie Taien /Gaudi du Bois des Ternes x Toyen Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Bambina White Chocolate /Quai Yucon vom Sutumer Grund x Astrid/
VD2 Dori Princess of Aiwak´s paradise /Faelan vom Terlüner Schloss x Arnie of Aiwak´s paradise/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, nejlepší středně dlouhá fena Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Iris z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
VD3 Snow Bella Acabo Czech /Jason Taien x Nessie Acabo Czech/
- neúčast Cleopatra of Aiwak´s paradise /Eggy z Blatenských luk x Meggie Jane of Kim´s dream/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC D´Sheron Star z Ranče Montara /Bossanova von White Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V2, r. CAC Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
V3 Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V2 Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
 
Nejkrásnější pár psů:
1. Chase King z Ranče Montara + Massey Star AKBO-Parchovany
 
Nejlepší chovatelská stanice:
1. z Ranče Montara
- absence Sionella

 
Dlouhá varianta srsti DS / Long coat
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Ixi King z Ranče Montara /White Spirit of Dream´s Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Ares Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
VN2 Apache Bohemia Beluda /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
VN3 Artuš Star Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
VN4 Benjamin od Veselských pískoven /Atlantis White Prince von Kings Sibertal/
VN Atilla Ace Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Verdell Acabo Czech /Derin Nubika x Oppi Acabo Czech/
VD2 Baloo Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
VD3 Bax Diavolocane /Zuccero meldolesi x Chellsi la Blankpapilio/
- neúčast Aztecpiper Bohemia Beluga /Derin Nubika x  Zelmarian Himalaya Taien/
- neúčast Vorris Acabo Czech /Derin Nubika x Oppi Acabo Czech/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2 Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, KV dlouhosrstý pes Afram Alvap /Ahepjuk Whiteline Czech x Fleury of Kim´s dream/
V2, r. CAC Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
V3 Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V4 Hero King z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Canta Lupa Moira/
V Arzo Fortis Animo /Apolo z Nového Malína x Orianna Neeo Donnevara/
VD Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
- neúčast Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
- neúčast Xaron Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída pracovní / Workring class
V1, CAC Derin Nubika /Dragon la Blankpapilio x Ayla Shengul Nubika/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
- neúčast Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV nejlepší veterán Ahepjuk Whiteline Czech * 31.05.2004 - 10 let /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
V2 Falco of Kim´s dream 09.01.2003 - 11 let /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1, nejlepší dorost Artie White Star Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/
VN2 Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cherryl Donnevara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Daiquiri Bílá Merci /Hyro la Blankpapilio x Arwen Bílá Merci/
V2 Whisky Taien /Bugsy Nubika x Chantal Taien/
V3 Chassey Star z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
VD4 Bonnie z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmina Taien/
-  neúčast Quincy la Blankpapilio /Gaudi du Bois des Ternes x Heira la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, KV dlouhosrstá fena Valextra Taien /Bugsy Nubika x Chispa Taien/
V2, r. CAC Becky Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brské smečky/
V3 Cella Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V4 Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
- vyloučena Aschley Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Chispa Taien /Surefire obi-Wan Kinobi x Gara z Veselé rodiny/
V2, r. CAC Florance May Meroxen /Darkan White Ancilia x Aschley Stella/
V3 Sherry Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
V4 Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
V Gassey Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V Sonnie Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
V Alda z Nového Lichtenbergu /Eggy z Blatenských luk x Aireen Mystery of White/
- neúčast Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
- neúčast Isha la Blankpapilio /Challenger´s White Shepherd Crack x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer x Cassey Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
- neúčast Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída čestná / Honor class
- neúčast Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Středně dlouhá varianta srsti SDS / Medium coat
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Ares Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
VN2 Griffin Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Diamond King of Aiwak´s paradise /Faelan vom Terluner Schloss x Arnie of Aiwak´s paradise/
V2 Gilli Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
V3 Bass North Bohemia Whiteline /Dick od Bílého dubu x Agny Queen of Twins/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, KV středně dlouhý pes Pilgrim Taien /Niktel White Miraja x Chispa Taien/
V2, r. CAC Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
V3 Amador Blanco Adonis /Lester Donnevara x Lusita Acabo Czech/
V4 Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V Frigo White Meroxen /Darkan White Ancilias x Aschley Stella Meroxen/
VD Bazzy Och of Aiwak´s paradise /Gomer la Blankpapilio x Arnie of Aiwak´s paradise/
- neúčast Valkyr Morris Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cherryl Donnevara/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída vítězů
V1, CAC Abakan Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
 
Třída veteránů
V1 Apollo z Nového Malína * 02.07.2006 /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/
 
Feny / Females
Třída štěňat
VN1, nejlepší štěně Greis Meroxen /Orfano Donnevara x Florance May Meroxen/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Gimma Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
V2 Iris z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V3 Wasabi Taien /Bugsy Nubika x Chantal Taien/
V4 Berry Falco Line /Gutchi la Blank x Ely z Brdské smečky/
- neúčast Ayscha Václavův dvůr /Barry Oscar z Brdské smečky x Cory od Kunovského lesa/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, KV středně dlouhá fena, BOB Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V3 Barbie Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brské smečky/
V4 Waikiki Taien /Bugsy Nubika x Chantal Taien/
Chelsea z Brdské smečky /Akir of BA x Dolly z Brdské smečky/
VD Frenny od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC D´Sheron Star z Ranče Montara /Bossanova von White Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V2 Justa la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
V3 Tarja Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V4 Xarria Xackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cherryl Donnevara/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2, r. CAC Destina Star z Ranče Montara /Bossanova von White Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
- neúčast Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
- neúčast Celina Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
 
Třída veteránů / Vetaran class
V1 Kelly Nice Donnevara * 17.02.2005 /Fill White Majestic x Dara Cathy Elbigi/
V2 Atyna od Bílého dubu * 30.04.2004 /Enrico Reno Elbigi x Hobby White Majestic/
V3 Elza z Nuslaudy *22.04.2006  /Akim King z Ranče Montara x Filadelfia Rain Miraja/
V4 Aschley Stella Meroxen *24.04.2005 /Akim King z Ranče Montara x Forget Julie Elbigi/
 
Závěrečné soutěže:
Nejkrásnější pár:
1. Jimmy z Blatenských luk + Destina Star z Ranče Montara
Amador Blanco Adonis + Frenny od Kunovského lesa
Chase King z Ranče Montara + En-Joy Star z Ranče Montara
 
Chovatelské skupiny:
1. Taien
Falco line
z Ranče Montara
 
 
 

 

Klubová výstava Čistá u Horek, 5. července 2014

(bez zadání titulu "Klubový vítěz")

posuzovala / judge Friederike Kappacher (Rakousko)

Celkem 55 (8 SDS psů, 20 SDS fen / 15 DS psů, 12 DS fen)

Klubová výstava byla sice bez zadání titulu "Klubový vítěz", ale aby při finálním rozhodování o celkového vítěze výstavy nemuseli v malém kruhu běhat všichni s titulem CAC dohromady, paní rozhodčí si vždy po posouzené variantě "vytřídila" nejlepší jedince.
Po zadání titulu BOB (nejlepší pes výstavy) si následně vybrala i nejlepšího jedince opačného pohlaví (titul BOS) dle běžně zavedené praxe ze zahraničí, kde se tento nový titul zadává již druhým rokem (u nás zatím poprvé tento rok na NVP Klatovy a MVP Litoměřice).
 
 
Středně dlouhá varianta / Medium long coat
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ - nejlepší mladý jedinec Gennaro Nubika /Chipewa Taien x Celina Nubika/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Urbis Scarabeus Taien /Gringo of White Finess x Chantal Taien/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
V2, r. CAC Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V3 Tartuffe Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
VD4 Thorr Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC (nejlepší středně dlouhý pes) Abakan Nubika /Fido Tricky of Kim´s dream x Julie Nicol Elbigi/
V2, r. CAC Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, nejlepší středně dlouhá fena, BOS Iris z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V2 Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V3 Barbie Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brdské smečky/
V4 Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
VD Chelsea z Brdské smečky /Akir of Barrandov´s Alley x Dolly z Brdské smečky/
VD Wasabi Taien /Bugsy Nubika x Chantal Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
VD2 Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
V2, r. CAC Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V3 Honey Star z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
D Oppi Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
- neúčast D´Sharon Star z Ranče Montara /Bossanova von White Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Destina Star z Ranče Montara /Bossanova von White Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
- neúčast Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Toyen Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V2, r. CAC Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV - nejlepší veterán Kelly Nice Donnevara /Fill White Majestic x Dara Cathy Elbigi/
Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
 
Dlouhá varianta / Long coat
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAC Chico King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2 Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
V3 Charles King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
V4 Bax Diavolocane /Zucchero Meldolesi x Chellsi la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
VD2 Hero King z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Avalon Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
- neúčast Alan Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Cze
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC (nejlepší dlouhosrstý pes), BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V3 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V4 Ferris King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Ahepjuk Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
V2 Falco of Kim´s dream /Quanto of White Mountain x Beauty White Majestics/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Alpha Ellvíra Sionella /Hyro la Blankpapilio x Ayleen Falco line/
VN2 Abigel Keny Sionella /Hyro la Blankpapilio x Ayleen Falco line/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Zaire Taien /Gutchi la Blankpapilio x Nikita Taien/
VN2 Zanny Taien /Gutchi la Blankpapilio x Nikita Taien/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Chassey Star z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2 Whisky Taien /Bugsy Nubika x Chantal Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Venus Taien /Bugsy Nubika x Chispa Taien/
V2, r. CAC Cella Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Gassey Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Ayleen Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC (nejlepší dlouhosrstá fena) En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
- neúčast Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

Klubová výstava Česká Skalice, 14. září 2013

posuzovala / judge Jana Svobodová

CELKEM 100 BŠO

(středně dlouzí: 21 pes a 32 fena = celkem 53

dlouhosrstí: 21 pes a 26 fen = celkem 47)

AREZZO Bohemia Star Moraveč + THREA, THAYA BERGER a NESSIE Acabo Czech

 
Středně dlouhá varianta srsti SDS / Medium coat
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
VD1 Happy King z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD2 Bazzy Och of Aiwak´s paradise /Gomer la Blankpapilio x Arnie of Aiwak´s paradise/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Diego of Lovely Whitestar /Gringo of White Finess x Cookie Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V3 Bennet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
VD4 Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
- neúčast Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Dick od Bílého Dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
V2, r. CAC Swen Acabo Czech /Jason Taien x Nessie Acabo Czech/
V3 Targo Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
- neúčast Amador Blanco Adonis /Lester Donnevara x Lusita Acabo Czech/
- neúčast Artur Olivérius /Falco of Kim´s dream x Tiara Grown Miraja/
- neúčast Mambo Taien /Argo of Barrandov´s Alley x Chipsa Taien/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/ - poprvé v pracovce na klubovce
VD2 Barry Oscar z Brdské smečky /Ala Jofrey Voracious x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, klubový vítěz SDS pes Abakan Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
V2, r. CAC Orfano Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
- nejobsazenější třída / the most represented class
V1, CAJC, klubový vítěz mladých SDS, nejlepší mladý Toyen Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V2 Tarja Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V3 Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V4 Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
VD Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
VD Holy Star z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
D Clever Lady of Aiwak´s paradise /Eggy z Blatenských luk x Meggie Jane of Kim´s dream/
- neúčast Honey Star z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Aeilyn Clea Forrento /Orfano Donnevara x Debonar Free Meroxen/
V2, r. CAC Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Ashley of Merry dream /Abakan Nubika x Alley ze Zemanské tvrze/
V2 Nessie Acabo Czech /Barry Oscar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
V3 Oppi Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
VD4 Agnes Oliverius /Falco of Kim´s dream x Tiara Grown Miraja/
- neúčast Simba Acabo Czech /Jason Taien x Nessie Acabo Czech/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Alley ze Zemanské tvrze /Cino Ciacomo Elbigi x Ajda od Vlkošského mlýna/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, klubový vítěz SDS fena, BOB Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC Azumi of Lovely Whitestar /Aico vom Bruckner Landl x Cookie Star z Ranče Montara/
V3 Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V4 Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
VD Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
 
 
Dlouhá varianta srsti DS / Long coat
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
V3 Alan Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
VD4 Arzo Fortis Animo /Apollo z Nového Malína x Orianna Neeo Donnevara/
- neúčast Enzo od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, klubový vítěz DS pes Afram Alvap /Ahepjuk Whiteline Czech x Fleury of Kim´s dream/
V2, r. CAC Gaudi du Bois des Ternes /Beautiful Angel du Bois des Ternes x Eazy du Bois des Ternes/
V3 Nathan Mc Daniel Taien /Argo of Barrandov´s Alley x Amádea Whiteline Czech/
VD4 Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
VD Apollo Alba Sagitta /Dragon la Blankpapilio x Bessie Whiteline Czech/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Derin Nubika /Dragon la Blankpapilio x Ayla Shengul Nubika/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Number One of White Energy /Firepool Otso x Unique Shakira of White Condor/
V3 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
VD2 Aschley Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Axi Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
VD2 Lussy Lee White Ancilias /Faraon White Ancilias x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
VD3 Ayleen Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
VD4 Bessy Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
- neúčast Gassey Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
- neúčast Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Dája od Bílého Dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
V2, r. CAC Bernadette Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V3 Chispa Taien /Surefire Obi-Wan Kinobi x Gara z Veselé rodiny/
VD4 Aida Abraska /Falco of Kim ´s dream x Bepcock Nubika/
- odstoupila Kess la Blankpapilio /Dragon la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída vítězů / Winner class
- tak tahle třída je pořádně nabitá wink
V1, CAC, klubový vítěz DS fena Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/ - vítězka Klubové výstavy Mladé Bříště 2011 + Speciální výstavy Svojanov 2011 (rozhodčí Jana Svobodová; Miroslav Václavík)
V2, r. CAC Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/ - vítězka Speciální výstavy Svojanov 2012 (rozhodčí Jana Svobodová)
V3 Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/ - vítězka Klubové výstavy Česká Skalice 2010 + 2012 (rozhodčí Jana Karhanová; Ingo Bortel)
VD4 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer x Cassey Star z Ranče Montara/
- neúčast Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
 
Vzledem k vysokému počtu přihlášených psů třídy štěňat, dorostu a veteránů posuzovala Oldřiška Plšková
/ baby, puppy and veteran class judge Oldřiška Plšková
 
 
Středně dlouhá varianta srsti SDS / Medium coat
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
N Xiroco Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
N Barney Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brské smečky/
 
Třída dorostu / Puppy class
N Budha Šamanův trik /Elvis Taien x Tina Turner Miraja/
- neúčast Falco od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
VN2 Barbie Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brské smečky/
N3 Xynthia Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
- neúčast Berry Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brské smečky/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Chelsea z Brdské smečky /Akir of Barrandov´s Alley x Dolly z Brdské smečky/
- neúčast Frenny od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV nejlepší veterán Kelly Nice Donnevara * 17.02.2005 - 8 let /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
V2 Cassey Star z Ranče Montara * 10.06.2005 - 8 let /Alvo Giro of Quietangel x Husky vom Märkischen Oderland/
V3 Cookie Star z Ranče Montara * 10.06.2005 - 8 let /Alvo Giro of Quietangel x Husky vom Märkischen Oderland/
V4 Adriana u Panáka * 08.12.2002 - 10 let /Falco z Vrchánova x Heathy od Liškutínky/
- neúčast Daisy Hess Elbigi *12.06.2001 - 12 let /Basko Fillův dvůr x Ailli Scarllet Elbigi/
 
Dlouhá varianta srsti DS / Long coat
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
VN2 Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
N3 Chip King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
N4 Balloo Falco line /Gutchi la Blankpapilio x Ely z Brské smečky/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Falco of Kim´s Dream 09.01.2003 - 10 let /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/
V2 Ahepjuk Whiteline Czech * 31.05.2004 - 9 let /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1, nejlepší štěně Xoraya Nicol Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
- neúčast Chassey Star z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1, nejlepší dorost Venus Taien /Bugsy Nubika x Chispa Taien/
VN2 Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
VN3 Cella Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
VN4 Freyja od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
Celsea Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Aura z Blatenských luk * 12.12.2004 - 8 let /Fill White Majestics x Ayoki of Kim´s dream/
 
 
Nejlepší "Chovatelská stanice" / Best Breeding Group
1. DONNEVARA - středně dlouhá varianta
2. z Blatenských luk - dlouhosrstá varianta
Acabo Czech - středně dlouhá varianta
Bílá Merci - dlouhosrstá varianta
Falco line - smíchané varianty srsti
z Ranče Montara - dlouhosrstá varianta
z Ranče Montara - středně dlouhá varianta
- absence of Lovely Whitestar
- absence Taien
 
 
Nejkrásnější pár / Best Couple:
1. Number One of White Energy + Chispa Taien
2. Arezzo Bohemia Star Moraveč + Thaya Berger Acabo Czech

 

posuzoval / judge Ladislav Kukla

image

 
Středně dlouhá varianta / Medium long coat
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Falco od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, BOB Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
V2, r. CAC Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Pilgrim Taien /Niktel White Miraja x Chispa Taien/
 
Třída pracovní / Working class
VD1 Barry Oscar z Brdské smečky /Ala Jofrey Voracious x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída vítězů / Winner class
V1 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAC, BOJ Toyen Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
V2 Thaya Berger Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V3 Honey Star z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
- neúčast Tarja Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
- neúčast Arria Fortis Animo /Apollo z Nového Malína x Orianna Neeo Donnevara/
- neúčast Simba Acabo Czech /Jason Taien x Nessie Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Nessie Acabo Czech /Barry Oscar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Tanya Nellis Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
- neúčast Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
 
Třída vítězů / Winner class
V1 Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
- neúčast Celina Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
 
Dlouhá varianta / Long coat
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Alan Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
- neposouzen (nechtěl ukázat zoubky) Akim z Nového Lichtenbergu /Eggy z Blatenských luk x Aireen Mystery of White/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Ferris King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída pracovní / Working class
V1 Ahepjuk Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Number One of White Energy /Firepool Otso x Unique Shakira of White/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Falco of Kim´s dream /Quanto of White Mountain x Beauty White Majestics/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
VN2 Cella Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
VN3 Freya od Kunovského lesa /Benjamin Frenklin x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
VD2 Femme Fatal Meroxen /Darkan White Ancilias x Aschley Stella Meroxen/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Ayleen Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
V2, r. CAC Gassey Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Ozzy Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída pracovní / Working class
- neúčast Dartie z Blatenských luk /Ahepjuk Whiteline Czech x Aura z Blatenských luk/
 
Třída vítězů / Winner class
V1 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2 Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
- neúčast Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/

Dlouhosrstá varianta (DS)
Psi
Třída dorostu
VN1 Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy z Ranče Montara/
VN2 Arzo Fortis Animo /Apollo z Nového Malína x Orianna Neeo Donnevara/
N3 Enzo od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/ - přeřazen ze středně dlouhé varianty
 
Třída mladých
V1, CAJC Alan Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
VD2 Avalon Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Mezitřída
V1, CAC Kendy la Blankpapilio /Dragon la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída otevřená
V1, CAC, Klubový vítěz dlouhosrstý pes Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlürner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V3 Jeffik la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
VD4 Nathan Mc Daniel Taien /Argo of Barrandov´s Alley x Amádea Whiteline Czech/
 
Třída pracovní
V1, CAC Derin Nubika /Dragon la Blankpapilio x Ayla Shengul Nubika/
 
Třída veteránů
V1 Falco of Kim´s dream /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/
- neúčast Ahepjuk Whiteline Czech /African - Jambo From old Vienna x Genny Lee Donnevara/
 
Feny
Třída štěňat
VN1 Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
 
Třída dorostu
VN1 Lussy Lee White Ancilias /Faraon White Ancilias x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
 
Třída mladých
V1, CAJC Gassey Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD2 Elfi Nubika /Buddy-Enrico vom Osteland x Ayla Shengul Nubika/
- neúčast Arya Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
- neúčast Axi Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Mezitřída
VD1 Arwen Bílá Merci /Abakan Nubika x Eywy Whiteline Czech/
VD2 Bernadette Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
 
Třída otevřená
V1, CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer x Cassey Star z Ranče Montara/ 
VD2 Ozzy Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
VD3 Luisa Acabo Czech /Ahepjuk Whitleine Czech x Coris Star z Ranče Montara/
- neúčast Cindy Beluda /Nero Donnevara x Audi z Nového Malína/
- neúčast Isha la Blankpapilio /Challenger´s White Shepherd Crack x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída vítězů
V1, CAC, Klubový vítěz dlouhosrstá fena, BOB - nejlepší pes výstavy Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
V3 Chellsi la Blankpapilio /Argo of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V4 Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
 
 
Středně dlouhá varianta (SDS)
Psi
Třída dorostu
VN1 Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
 
Třída mladých
V1, CAJC Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2 Targo Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V3 Swen Acabo Czech /Jason Taien x Nessie Acabo Czech/
VD4 Ursan Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
VD Rex Acabo Czech /Blesk od Kunovského lesa x Meggie Acabo Czech/
 
Mezitřída
VD1 Phalco Acabo Czech /Enzi z Blatenských luk x Coris Star z Ranče Montara/
VD2 Timmy Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
 
Třída otevřená
V1, CAC Bres Naill od Knapovského potoka /Ferguston Taien x Benji Star z Ranče Montara/
VD2 Amador Blanco Adonis /Lester Donnevara x Lusita Acabo Czech/
VD3 Jasper la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída pracovní
V1, CAC Barry Oscar z Brdské smečky /Ala Jofrey Voracious x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída vítězů
V1, CAC, Klubový vítěz středně dlouhosrstý pes Abakan Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi
V2, r. CAC Orfano Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
V3 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny
Třída dorostu
VN1 Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
VN2 Wallery Donnevara /Don Charlie Queen of Twins x Kelly Nice Donnevara/
N3 Arctic River Šamanův trik /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Tina Turner Miraja/
 
Třída mladých
V1, CAJC Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V2 Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
- neúčast Sharon Acabo Czech /Jason Taien x Nessie Acabo Czech/
 
Mezitřída
V1, CAC Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
- neúčast Amira z Chotouchovské skály /Enrico Renno Elbigi x Montiana Donnevara/
 
Třída otevřená
V1, CAC, Klubový vítěz středně dlouhosrstá fena Aira Bajadera /Apolo z Nového Malína x Elza z Nuslaudy/
V2, r. CAC Bepcock Nubika /Cleo z Nuslaudy x Julie Nycol Elbigi/
V3 Celina Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
VD4 Cory od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
VD Oppi Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
D Clea Beluda /Nero Donnevara x Audi z Nového Malína/
- neúčast Arwen White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/
- neúčast Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
- neúčast Meggi Acabo Czech /Airo vom Fassati x Charlotte Acabo Czech/
 
Třída vítězů
V1, CAC Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2, r. CAC Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky Vom Märkischen Oderland/
V3 Kelly Nice Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
 
Třída veteránů
V1, BOV - nejlepší veterán Daisy Hess Elbigi *12.06.2001 /Basko Fillův dvůr x Ailli Scarllet Elbigi/
V2 Genny Lee Donnevara *08.03.2002 /Basko Fillův dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/

 

- bez zádání titulu klubový vítěz -

 
Středně dlouhá varianta srsti
Psi
Třída dorostu
VN1 Gilles King Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/ 
VN2 Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
 
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší středně dlouhý mladý, BOJ Targo Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
VD2 Rex Acabo Czech /Blesk od Kunovského lesa x Meggie Acabo Czech/
 
Mezitřída
- neúčast Phalco Acabo Czech /Enzi z Blatenských luk x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená
V1, CAC, BOB Dick od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
- neúčast Blesk od Kunovského lesa /Falco of Kim´s dream x Adriana u Panáka/
 
Třída pracovní
VD1 Barry Oscar z Brdské smečky /Ala Jofrey Voracious x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída vítězů
V1, CAC Dallas White Bohemia Mandiga /Elvis Taien x Cassia Maya Elbigi/
- neúčast Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny
Třída dorostu
VN1 Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
- neúčast Eila od Kunovského lesa /Asterix of Lovely Whitestar x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída mladých
VD1 Simba Acabo Czech /Jason Taien x Coris Star z Ranče Montara/
- neúčast Sharon Acabo Czech /Jason Taien x Coris Star z Ranče Montara/ 
 
Mezitřída
V1, CAC Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
- neúčast Ashley of Merry dream /Abakan Nubika x Alley ze Zemanské tvrze/
- neúčast Cira Snowpatrols /Aragon of Trebons Berger Blanc x Princess Pyry AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená
V1, CAC Celina Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
V2, r. CAC Nessi Acabo Czech /Barry Oscar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
V3 Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
VD4 Meggie Acabo Czech /Airo vom Fassati x Charlotte Acabo Czech/
VD Ajmy Vrutická smečka /Fido Tricksy of Kim´s dream x Iris of Kim´s dream/
VD Branca z Plavské zahrady /Bredy Monkey Elbigi x Arwen/
- neúčast Oppi Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída pracovní
V1, CAC Alley ze Zemanské tvrze /Cino Ciacomo Elbigi x Ajda od Vlkošského mlýna/
- neúčast Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída vítězů
V1, CAC Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2, r. CAC Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V3 Canny O´Sulivan z Brdské smečky /Monkey Nut Miraja x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída veteránů
V1, nejlepší středně dlouhý veterán, BOV Daisy Hess Elbigi *12.06.2001 /Basko Fillův dvůr x Ailli Scarlett Elbigi/
 
 
 
Dlouhosrstá varianta srsti
Psi
Třída štěňat
VN1 Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída dorostu
- neúčast Gasper King Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/ 
 
Třída mladých
V1, CAJC Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Mezitřída
V1, CAC Number One of White Energy /Firepool Otso x Unique Shakira of White Condor/
 
Třída otevřená
V1, CAC Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Moira Canta Lupa/
- neúčast Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
- neúčast Lester Donnevara /Falco of Kim ´s dream x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída pracovní
V1, CAC Ahepjuk Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
 
Třída vítězů
V1, CAC Blanc Berry Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
 
Třída veteránů
V1, nejlepší dlouhosrstý veterán Elvis Taien /Mateo Restinga x Beky Fillův Dvůr/
V2 H´Tarkan de vi Pasay /Ken of the White Valley x Ubelle Du Petit Mont Blanc/
V3 Falco of Kim´s dream /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/
 
Feny
Třída dorostu
VN1 Gassey Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VN2 Elfi Nubika /Buddy-Enrico vom Osteland x Ayla Shengul Nubika/
 
Třída mladých
V1 Padmé Taien /Niktel White Miraja x Chispa Taien/
D K´Chanel White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
-  neúčast Alda z Nového Lichtenbergu /Eggy z Blatenských luk x Aireen Mystery of White/
 
Třída otevřená
V1, CAC Cessie ze Čtyř dvorů /Ideal Caress Donnevara x Christine Sweety Donnevara/
V2, r. CAC En-Joy Star z Ranče Montara /Atax Boss vom Sutumer-Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V3 Dája od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
VD4 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann x Ancilia II du Bois des Ternes/
VD Manon Taien /Argo of Barrandov´s Alley x Chispa Taien/
 
Třída pracovní
V1, CAC Dartie z Blatenských luk /Ahepjuk Whiteline Czech x Aura z Blatenských luk/
 
Třída vítězů
V1, CAC Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
VD3 Chellsi la Blankpapilio /Argo of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/

 
 
image
 
(naposledy ještě posuzovány obě varianty srsti dohromady a v porovnání s minulou klubovkou v Bříští, kde byly jen na dvě výjimky samé výborné, létalo jedno VD za druhým)
Na výstavu přihlášeno 27 psů a 50 fen.
 
Psi
Třída štěňat
VN1 Tyson Donnevara /Argo of Barrnadov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
VN2 Cristian Dior z Hrnčířské zahrady /Atlantis White Prince von King´s Silbertal x Lucky Girl Acabo Czech/
VN3 Ursan Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída dorostu
VN1 Argo of Merry Dream /Abakan Nubika x Alley ze Zemanské tvrze/
 
Třída mladých
V1, CAJC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V2 Derin Nubika /Dragon la Blankpapilio x Ayla Shengul Nubika/
V3 André White Star Czech /Argo z Blatenských luk x Alma Bibi Nubika/
V4 Arty Bílá Merci /Abakan Nubika x Eywy Whitelinech Czech/
VD Bres Niall od Knapovského potoka /Fergoston Taien x Banji Star z Ranče Montara/
VD Demor Nubika /Dragon la Blankpapilio x Ayla Shengul Nubika/
- Igloo la Blankapilio /Challenger´s White Shepherd Crack x Dinky la Blankpapilio/
 
Mezitřída
V1, CAC, KV pes, BOB Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
VD2 Mambo Taien /Argo of Barrandov´s Alley x Chipsa Taien/
VD3 Quentin Tarox Donnevara /Abakan Nubika x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída otevřená
V1 Casper od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2 Nuny Acabo Czech /Barry Oscar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
VD3 Cairo od Bílého dubu /Andy ze Šumavských blat x Atyna od Bílého dubu/
- vyloučen Amador Blanco Adonis /Lester Donnevara x Lusita Acabo Czech/
- Blesk od Kunovského lesa /Falco of Kim´s dream x Adriana u Panáka/
- Lester Donnevara /Falco of Kim´s dream x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída pracovní
VD1 Barry Oscar z Brdské smečky /Alf Jofrey Voracious x Dolly Nice of Kim´s dream/
VD2 Ahepjuk Whiteline Czech /African - Jambo From old Vienna x Genny Lee Donnevara/
 
Třída vítězů
V1, CAC Apollo z Nového Malína /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/
V2, r. CAC Gomer la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
V3 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
V4 Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
 
Třída veteránů
V1, BOV (nejlepší veterán) Falco of Kim´s dream /Auanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/
 
Feny
Třída štěňat
- Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída dorostu
VN1 Ashley of Merry dream /Abakan Nubika x Alley ze Zemanské tvrze/
- Kirby la Blankpapilio /Dragon la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ (nejkrásnější mladý pes) Justa la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
V2 Branwen Grian od Knapovského potoka /Fergoston Taien x Banji Star z Ranče Montara/
V3 Aiko Zuzy White Star Czech /Argo z Blatenských luk x Alma Bibi Nubika/
V4 Gaia z Brdské smečky /Blesk od Kunovského lesa x Dolly Nice of Kim´s dream/
V Akira Vrutická smečka /Fido Tricksy of Kim´s dream x Iris of Kim´s dream x Iris of Kim´s dream/
V Amálie Ajryn Vrutická smečka /Fido Tricksy of Kim´s dream x Iris of Kim´s dream x Iris of Kim´s dream/
V Amira z Chotouchovské skály /Enrico Renno Elbigi x Montiana Donnevara/
VD Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
VD Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
- Queenlet Audrey of Kim´s dream /Abakan Nubika x Imogen Sisi of Kim´s dream/
 
Mezitřída
V1, CAC, KV fena Heira la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Byorka la Blankpapilio/
V2, r. CAC Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
V3 Feirin Rosina z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly z Brdské smečky/
V4 Doris Day Meroxen /Ben White Royal Court x Aschley Stella Meroxen/
- Aira Bajadera /Apollo z Nového Malína x Elza z Nuslaudy/
- Debonar Free Meroxen /Ben White Royal Court x Aschley Stella Meroxen/
- Manon Taien /Argo of Barandov´s Alley x Chipsa Taien/
- Oppi Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
- Ozzy Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená
V1, CAC Perfectly Happy of Kim´s dream /Akim King z Ranče Montara x Contesa Žukovská zahrada/ -  porazila 14 fen!!!
V2, r. CAC Zelmarian Hanniess Taien /Elvis Taien x Chantal Taien/
V3 Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
V4 Luisa Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V Aschley Stella Meroxen /Akim King z Ranče Montara x Forget Julie Elbigi/
V Bepcock Nubika /Cleo z Nuslaudy x Julie Nycol Elbigi/
V Cory od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
V Gwendolyn z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
V Jamaica Taien /Victories Bodyguard of Haely´s Future x Amádea Whiteline Czech/
V Karita Taien /Flash Yukon of White Sunshine x Brebis Blanc Taien/
V Lady Lyra Taien /Bredy Monkey Elbigi x Brebis Blanc Taien/
V Lejla Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V Orianna Neeo Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
VD Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
- Alma Bibi Nubika /Fido Trycksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
- Brook z Hrnčířské zahrady /Argo z Blatenských luk x Lucky Girl Acabo Czech/
- En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
- Laffita Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída pracovní
V1, CAC Alley ze Zemanské tvrze /Cino Ciacomo Elbigi x Ajda od Vlkošského mlýna/
- Cassey Star z Ranče Montara
 
Třída vítězů
V1, CAC Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Kelly Nice Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
V3 Elza z Nuslaudy /Akim King z Ranče Montara x Filadelfia Rain M
VD4 Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída veteránů
V1 Apolena u Panáka /Falco z Vrchánova x Hathy od Liškutínky/
V2 Kari Spice Miraja /Charlie Maikel Sambadi x Kari Spice Miraja/
- Genny Lee Donnevara /Basko Fillův Dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/

 
 
image
 
 
(posuzovala se krátkosrstá i dlouhosrstá varianta srsti dohromady,
neboť ČMKU klubu prozatím zrušila výjimku pro oddělené hodnocení
na klubových a speciálních výstavách)
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Dasco El Meroxen /Ben White Royal Court x Aschley Stella Meroxen/
V2 Igloo la Blankpapilio /Challenger´s White Shepherd Crack x Dinky la Blankpapilio/
V3 Dick od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
V4 André White Star Czech /Argo z Blatenských luk x Alma Bibi Nubika/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Finn z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly z Brské smečky/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Blesk od Kunovského lesa /Falco of Kim´s dream x Adriana u Panáka/
V2, r. CAC Bugsy Nubika /Cleo z Nuslaudy x Julie Nycol Nubika/
V3 Lester Donnevara /Falco of Kim´s dream x Kelly Nice Donnevara/
- neúčast Jason Taien /Victories Bodyguard of Haely´s Future x Amádea Whiteline Czech/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Barry Oscar z Brské smečky /Ala Jofrey Voracious x Dolly Nice of Kim´s dream/
V2, r. CAC Ahepjuk Whiteline Czech /African Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC Dallas White Bohemia Mandiga /Elvis Taien x Cassia Maya Elbigi/
V2, r. CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, nejlepší veterán - BOV Falco of Kim´s dream /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Aibell Awesie Wibi /Falco of Kim´s dream x Cessie ze Čtyř dvorů/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, nejkrásnější mladý pes - BOJ Feirin Rosina z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly z Brdské smečky/
V2 Nikita Taien /Argo of Barrandov´s Alley x Amádea Whiteline Czech/
V3 Isha la Blankpapilio /Challenger´s White Shepherd Crack x Dinky la Blankpapilio/
 
Mezitřída
V1, CAC Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
V2, r. CAC Oppi Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V3 Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
D4 Ozzy Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená
V1, CAC Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
V2, r. CAC Luisa Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V3 Lejla Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V4 Ozzie Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
V Laffita Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
V Cory od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
VD Alma Bibi Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
- neúčast Cessie ze Čtyř dvorů /Ideal Caress Donnevara x Christine Sweety Donnevara/
- neúčast Nessie Acabo Czech /Barry Oskar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V2, r. CAC Alley ze Zemanské tvrze /Cino Ciacomo Elbigi x Ajda od Vlkošského mlýna/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, BOB Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Alexia of Trebons Berger Blanc /Nice of You to Come Bye Ultimo x Danka Princess vom Durbuscher/
V3 Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
 
Nejlepší plemeník:
(účast v soutěži o nejlepšího plemeníka je podmíněna předvedením nejméně pěti potomků psa ze tří různých vrhů)
1. Falco of Kim´s dream /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/

image

 
Krátkosrstá varianta
Psi
Třída dorostu
VN1 Dick od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
VN2 Dag od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
VN3 Magnum Taien /Argo of Barrandov´s Alley x Chispa Taien/
 
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý KS jedinec Caesar od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2 Casper od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V3 Eaton White Bohemia Mandiga /Dragon la Blankpapilio x Born to Win White Beauty/
VD4 Don Charlie Queen of Twins /Abakan Nubika x Bailey z Nuslaudy/
- vyloučen Amador Blanco Adonis /Lester Donnevara x Lusita Acabo Czech/
- neúčast Berry Beluda /Lester Donnevara x Audi z Nového Malína/
 
Mezitřída
V1, CAC Cairo od Bílého dubu /Andy ze Šumavských blat x Atyna od Bílého dubu/
V2, r. CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
VD3 Nuny Acabo Czech /Barry Oscar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená
V1, CAC Cimm Rico Meroxen /Dyk z Klajdy x Aschley Stella Meroxen/
V2, r. CAC Bugsy Nubika /Cleo z Nuslaudy x Julie Nycol Elbigi/
VD3 Blesk od Kunovského lesa /Falco of Kim´s dream x Adriana u Panáka/
- Idefix Sabart of Kim´s dream /Asterix Star z Ranče Montara x Contesa Žukovská zahrada/
 
Třída pracovní
V1, CAC Barry Oscar z Brdské smečky /Ala Jofrey Voracious x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída vítězů
V1, CAC, klubový vítěz KS pes Abakan Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
V2 Apollo z Nového Malína /Cino Giacomo Elbigi x Alexis of White Glory/
 
Feny
Třída štěňat
VN1 Aira Bajadera /Apollo z Nového Malína x Elza z Nuslaudy/
 
Třída dorostu
VN1 Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Ternüler Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
VN2 Deborah Free Meroxen /Ben White Royal Court x Aschley Stella Meroxen/
VN3 Queenlike Kitty Donnevara /Abakan Nubika x Kelly Nice Donnevara/
- Feirin Rosina z Brdské Smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly z Brdské smečky/
 
Třída mladých
V1, CAJC Oppi Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V2 Angela North Bohemia Whiteline /Ahepjuk Whiteline Czech x Agny Queen of Twins/
V3 Ely z Brdské Smečky /Falco of Kim´s x Dolly Nice of Kim´s dream/
V4 Cory od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
- vyloučena z posuzování Angelico Blanco Adonis /Lester Donnevara x Lusita Acabo Czech/
 
Mezitřída
V1, CAC Ozzie Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
V2, r. CAC Nessie Acabo Czech /Barry Oscar z Brdské smečky x Coris Star z Ranče Montara/
V3 Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
- Apolena od Bílé panenky /Harrison of Kim´s dream x Ittie Acabo Czech/
 
Třída otevřená
V1, CAC, klubový vítěz KS fena, BOB Appy z Údolí sejfů /Fido Tricksy of Kim´s dream x Beyla Lussi Cembra/
V2, r. CAC Cassis Wells Meroxen /Dyk z Klajdy x Aschley Stella Meroxen/
V3 Anrieta od Sněhobílé krásky /Cleo z Nuslaudy x Bee-Gee la Blankpapilio/
V4 Ninth Princess of Kim´s dream /Dyk z Klajdy x Contesa Žukovská zahrada/
VD Meggie Acabo Czech /Airo von Fassati x Charlotte Acabo Czech/
- Orianna Neeo Donnevara /Alf od Vlkošského mlýna x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída pracovní
V1, CAC Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída vítězů
V1, CAC Elza z Nuslaudy /Akim King z Ranče Montara x Filadelfia Rain Miraja/
V2, r. CAC Kelly Nice Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
V3 Canny O´Sulivan z Brdské smečky /Monkey Nut Miraja x Dolly Nice of Kim´s dream/
- Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen/
 
Třída veteránů
V1, nejlepší KS veterán Genny Lee Donnevara /Basko Fillův dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/
 
 
Dlouhosrstá varianta srsti
Psi
Třída dorostu
VN1 Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
VN2 Nathan Mc Daniel Taien /Argo of Barrandov´s Alley x Amádea Whiteline Czech/
VN3 Quentin Tarox Donnevara /Abakan Nubika x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída mladých
V1, CAJC Hyro la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Byorka la Blankpapilio/
VD2 Abismo Blanco Adonis /Lester Donnevara x Lusita Acabo Czech/
- vyloučen Attila North Bohemia Whiteline /Ahepjuk Whiteline Czech x Agny Queen of Twins/
 
Mezitřída
V1, CAC Gomer la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
V2 Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
VD3 Apollo Alba Sagitta /Dragon la Blankpapilio x Bessie Whiteline Czech/
VD4 Ebony z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
 
Třída otevřená
V1, CAC Argo z Blatenských luk /Fill White Majestics x Ayoki of Kim´s dream/
V2, r. CAC Lester Donnevara /Falco of Kim´s dream x Kelly Nice Donnevara/
V3 Falco of Kim´s dream /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/
V4 Edison la Blankpapilio /Elvis Taien x Byorka la Blankpapilio/
 
Třída vítězů
V1, CAC, klubový vítěz DS pes Ahepjuk Whiteline Czech /African-Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
 
Feny
Třída štěňat
VN1 Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger x Apolena u Panáka/
VN2 Faith White Ancilias /Lotmians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída dorostu
VN1 Dája od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
VN2 Magika Taien /Argo of Barrandov´s Alley x Chispa Taien/
VN3 Doris Day Meroxen /Ben White Royal Court x Aschley Stella Meroxen/
 
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý DS jedinec Heira la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Byorka la Blankpapilio/
V2 Ozzy Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V3 Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
 
Mezitřída
V1, CAC Becky od Sněhobílé krásky /Altrej Falco Cembra x Bee-Gee la Blankpapilio/
V2 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená
V1, CAC, klubový vítěz DS fena, BOB, BIS Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC Chispa Taien /Surefire Obi-Wan Kinobi x Gara z Veselé rodiny/
 
Třída vítězů
V1, CAC Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilias x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída veteránů
V1, nejlepší DS veterán Forget Julie Elbigi /Basco White Majestics x Ailli Scarllet Elbigi/

9. Klubová výstava Všemily, 14. září 2002

posuzovala Bc. Vladimíra Tichá

(rekordní účast 79 jedinců - 55 KS a 24 DS jedinců)

 
Krátkosrstí psi
Třída štěňat
VN1, nejlepší štěně Akim King z Ranče Montara /Arthur vom Osternachtal x Husky vom Märkischen Oderland/
VN2 Asterix Star z Ranče Montara /Arthur vom Osternachtal x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Třída mladých
V1, CAJC Altair od Černého datla /Charlie Maikel Sambadi x Cira Acabo/
V2 Athos od Černého datla /Charlie Maikel Sambadi x Cira Acabo/
VD3 Ala Jofrey Voracious /Basko Fillův dvůr x Arka del´Nicol´ Miraja/
VD4 Apofis Gold Voracious /Basko Fillův dvůr x Arka del´Nicol´ Miraja/
VD Cino Giacomo Elbigi /Persano Restinga Nivalis x Beki z Vrchánova/
VD Enrico Bennet Donnevara /Basko Fillův dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/
D Egeron Donnevara /Basko Fillův dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/
 
Mezitřída
V1, CAC Edgar Donnevara /Basko Fillův dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/
VD2 Claudio Nikola Elbigi /Persano Restinga Nivalis x Beki z Vrchánova/
 
Třída otevřená
V1, CAC Ayeron Halit Paša /Williams General Eisenhower x Angie z Veselé rodiny/
VD2 Damian Lars Donnevara /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Gloria Donna Sambadi/
VD3 Bredy Monkey Elbigi /Mateo von Restinga x Beki z Vrchánova/
VD4 Denrico Wayne Donnevara /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Gloria Donna Sambadi/
 
Třída pracovní
V1, CAC Gero z Veselé rodiny /Williams General Eisenhower x Angie z Veselé rodiny/
VD2 Dexter Fillův dvůr /Williams General Eisenhower x Anna von Fehér Arany/
 
Třída vítězů
V1, CAC, KV Basko Fillův dvůr /Cevil of Majestics x Amazon von Fehér Arany/
 
Krátkosrsté feny
Třída dorostu
VN1, nejlepší dorost Genny Lee Donnevara /Basko Fillův dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/
VN2 Arlen z Nuslaudy /Kim Restinga x Filadelfia Rain Miraja/
VN3 Inka One Miraja  /Basko Fillův dvůr x Fleur z Veselé rodiny/
N Asta z Lipového parku /Basko Fillův dvůr x Aranka Kladenská Asta/
N Aťka z Lipového parku /Basko Fillův dvůr x Aranka Kladenská Asta/
N Hellen White Majestics /Persano Restinga Nivalis Dice Wodca of the Heart of Lothian/
 
Třída mladých
V1, CAJC Baby z Louštínského podhradí /Basko Fillův dvůr x Beaty Lady Miraja/
VD2 Dara Cathy Elbigi /Basko Fillův dvůr x Ailli Scarlett Elbigi/
VD3 Anny z Boulova /Persano Restinga Nivalis x Belinda Gemian/
VD4 Amiga Bella Voracious /Basko Fillův dvůr x Arka del´Nicol´ Miraja/
VD Angelika Wild Voracious /Basko Fillův dvůr x Arka del´Nicol´ Miraja/
VD Bella z Louštínského podhradí /Basko Fillův dvůr x Beaty Lady Miraja/
 
Mezitřída
V1, CAC Cassia Maya Elbigi /Persano Restinga Nivalis x Beki z Vrchánova/
V2, r. CAC Fergie Donnevara /Basko Fillův dvůr x Gloria Donna Sambadi/
V3 Cussi Era Elbigi /Persano Restinga Nivalis x Beki z Vrchánova/
V4 Cher Ami Miraja /Basko Fillův dvůr x Fleur z Veselé rodiny/
V Holy Anne z Veselé rodiny /African Jambo from Old Vienna x Klea Restinga/
 
Třída otevřená
V1, CAC, KV, BOB Iwanga Simargl Sambadi /Amcar x Karola Restinga/
V2, r. CAC Enemy Miraja /Basko Fillův dvůr x Hesy von Savaria/
V3 Gale Innocence Miraja /Basko Fillův dvůr x Hesy von Savaria/
V4 Genesis od Liškutínky /Hans Taylor Sambadi x Collet Acabo/
VD Christie od Liškutínky /Mateo Restinga x Collet Acabo/
D Bella Žukovská zahrada /Kim Restinga x Beky Fillův dvůr/
 
Třída pracovní
V1, CAC Gara z Veselé rodiny /Williams General Eisenhower x Angie z Veselé rodiny/
 
Třída vítězů
V1, CAC Beki z Vrchánova /Aki of the White Stars x Inge von Savaria/
V2, r. CAC Gaomi Luisa Sambadi /Amcar x Helena von Savaria/
V3 Filadelfia Rain Miraja /Basko Fillův dvůr x Gaomi Luisa Sambadi/
V4 Arka del´Nicol´ Miraja /Amcar x Hesy von Savaria/
 
Třída veteránů
V1, Nejlepší veterán Anna von Hainal /Boy II Check von Ronanke x Adel von Savaria/
V2 Amazon von Fehér Arany /Balou-Aramis of White Mountain Austria x Asta vom Tiroler Landl/
 
Dlouhosrstí psi
Třída mladých
VD1 Algo von Fassati /Persano Restinga Nivalis x Amazon von Fehér Arany/
 
Mezitřída
V1, CAC Arny of Kim´s dream /Aiwak z Ráje Sidy x Beauty White Majestics/
VD2 Fill White Majestics /Persano Restinga Nivalis x Dice Wodca of the Heart of Lothian/
 
Třída otevřená
V1, CAC Henry Acabo Czech /Basko Fillův dvůr x Anna von Hainal/
VD2 Cevil Junior Miraja /Cevil of Majestics x Cheynne Ontario Sambadi/
 
Třída vítězů
V1, CAC, KV Canadian Dream Miraja /Cevil of Majestics x Cheynne Ontario Sambadi/
 
Dlouhosrsté feny
Třída štěňat
VN1, nejlepší štěně Fany Lexie Elbigi /Basco White Majestics x Ailli Scarlett Elbigi/
 
Třída dorostu
VN1, nejlepší dorost Charlotte Acabo Czech /Canadian Dream Miraja x Gwendi Acabo Czech/
N2 In Absentia Miraja /Basko Fillův dvůr x Fleur z Veselé rodiny/
N3 Ice Lady Miraja /Basko Fillův dvůr x Fleur z Veselé rodiny/
N4 Iris Blue Miraja /Basko Fillův dvůr x Fleur z Veselé rodiny/
 
Třída mladých
VD1 Alegra Taien
D Ája Karmahari /Canadian Dream Miraja x Carmen z Veselé rodiny/
 
Mezitřída
V1, CAC Herietta z Veselé rodiny /African Jambo from Old Vienna x Klea Restinga/
 
Třída otevřená
V1, CAC, KV, BOB, BIS Enjoy of Life Miraja /Basko Fillův dvůr x Hesy von Savaria/
V2, r. CAC Gwendi Acabo Czech /Mateo von Restinga x Anna von Hainal/
VD3 Cheynee od Liškutínky /Mateo Restinga x Collet Acabo/
VD4 Dora z Klajdy /Cay Acabo x Margita Restinga/
 
Třída vítězů
V1, CAC Kryštofa Šakir Sambadi Team /Amcar x Karola Restinga/
V2, r. CAC Coco-Chanel White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/

 
8. Klubová výstava Bílé Poličany, 16. září 2001
posuzovala Jana Svobodová (55 KS)
 
Krátkosrstí psi
Třída štěňat
VN1, nejlepší štěně Enrico Bennett Donnevara /Basko Fillův dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/
VN2 Egeron Donnevara /Basko Fillův dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/
VN3 Edgar Donnevara /Basko Fillův dvůr x Iwanga Simargl Sambadi/
 
Třída dorostu
VN1 Chuck Norris Miraja /Basko Fillův dvůr x Fleur z Veselé rodiny/
 
Třída mladých
V1, CAJC Ayeron Halit Paša /Williams General Eisenhower x Angie z Veselé rodiny/
V2 Brit Žukovská zahrada /Kim Restinga x Beky Fillův dvůr/
VD Baron Korado Elbigi /Mateo von Restinga x Beki z Vrchánova/
VD Bredy Monkey Elbigi /Mateo von Restinga x Beki z Vrchánova/
 
Mezitřída
V1, CAC Brix Žukovská zahrada /Kim Restinga x Beky Fillův dvůr/
V2, r. CAC Abraxas Halit Paša /Williams General Eisenhower x Angie z Veselé rodiny/
VD Bismark Bílá elegance /Hans Taylor Sambadi x Bianca od Liškutínky/
 
Třída otevřená
V1, CAC, KV Akim Bílá elegance /Hans Taylor Sambadi x Bianca od Liškutínky/
V2, r. CAC Ermontt od Liškutínky /Hans Taylor Sambadi x Haidi von Savaria/
V3 Gaston od Liškutínky /Hans Taylor Sambadi x Collet Acabo/
VD Aiwak z Ráje Sidy /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Margita von Restinga/
VD Argo Victoria Iren /Williams General Eisenhower x Bessy Mateba/
VD Denrico Wayne Donnevara /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Gloria Donna Sambadi/
 
Třída pracovní
V1, CAC Dexter Fillův dvůr /Williams General Eisenhower x Anna von Fehér Arany/
V2, r. CAC Gero z Veselé rodiny /Williams General Eisenhower x Angie z Veselé rodiny/
 
Třída vítězů
V1, CAC Basko Fillův dvůr /Cevil of Majestics x Amazon von Fehér Arany/
V2, r. CAC Alek Branko Elbigi /Mateo von Restinga x Beki z Vrchánova/
V3 Persano Restinga Nivalis /Amcar x Isabella Restinga/
 
Třída veteránů
V1 Kim Restinga /Boy II Check von Ronanke x Biggy von Savaria/
 
Krátkosrsté feny
Třída štěňat
VN1 Cassia Maya Elbigi /Persano Restinga Nivalis x Beki z Vrchánova/
VN2 Afrodite of Kim´s dream /Aiwak z Ráje Sidy x Beauty White Majestics/
VN3 Dara Cathy Elbigi /Basko Fillův dvůr x Ailli Scarlett Elbigi/
 
Třída dorostu
VN1 Cindy Ann Elbigi /Persano Restinga Nivalis x Beki z Vrchánova/
VN2 Contesa Žukovská zahrada /Kim Restinga x Beky Fillův dvůr/
N3 Cher Ami Miraja /Basko Fillův dvůr x Fleur z Veselé rodiny/
 
Třída mladých
V1, CAJC, Nejlepší mladý Gale Innocence Miraja /Basko Fillův dvůr x Hesy von Savaria/
V2 Holy Anne z Veselé rodiny /African Jambo from Old Vienna x Klea Restinga/
 
Mezitřída
V1, CAC Beata Lucky Elbigi /Mateo von Restinga x Beki z Vrchánova/
V2, r. CAC Bella Žukovská zahrada /Kim Restinga x Beky Fillův dvůr/
V3 Axxis Halit Paša /Williams General Eisenhower x Angie z Veselé rodiny/
VD Aura Halit Paša /Williams General Eisenhower x Angie z Veselé rodiny/
 
Třída otevřená
V1, CAC, KV BOB Filadelfia Rain Miraja /Basko Fillův dvůr x Gaomi Luisa Sambadi/
V2, r. CAC Enemy Miraja /Basko Fillův dvůr x Hesy von Savaria/
V3 Heathy od Liškutínky /Mateo von Restinga x Haidi von Savaria/
V4 Gara z Veselé rodiny /Williams General Eisenhower x Angie z Veselé rodiny/
V Beauty White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
V Husky vom Märkischen Oderland /Buddy´s Lord Kevin x Afra vom Märkischen Oderland/
V Iwanga Simargl Sambadi /Amcar x Karola Restinga/
V Brita Victoria Iren /Cevil of Majestics x Bessy Mateba/
V Daien Fillův dvůr /Williams General Eisenhower x Anna von Fehér Arany/
VD Beaty Lady Miraja /Amcar x Hesy von Savaria/
VD Bessy Victoria Iren /Cevil of Majestics x Bessy Mateba/
VD Betty z Ráje Sidy /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Cira Acabo CS/
D Amanda Vnorovský Acor /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Adela von Corea/
 
Třída pracovní
V1, CAC Bessy Mateba /Amcar x Haidi von Savaria/
 
Třída vítězů
V1, CAC Amazon von Fehér Arany /Balou-Aramis of White Mountain Austria x Asta vom Tiroler Landl/
V2, r. CAC Beki z Vrchánova /Aki of the White Stars x Inge von Savaria/
V3 Cerra White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
V4 Ailli Scarlett Elbigi /Mateo von Restinga x Beki z Vrchánova/
V Gaomi Luisa Sambadi /Amcar x Helena von Savaria/
 
Třída veteránů
V1, Nejlepší veterán Anna von Hainal /Boy II Check von Ronanke x Adel von Savaria/
 
posuzoval Jaroslav Marek (15 DS)
Dlouhosrstí psi
Třída štěňat
VN1 Arny of Kim´s dream /Aiwak z Ráje Sidy x Beauty White Majestics/
 
Třída mladých
V1, CAJC, Nejlepší mladý Dyk z Klajdy /Cay Acabo x Margita Restinga/
 
Mezitřída
V1, CAC Henry Acabo Czech /Basko Fillův dvůr x Anna von Hainal/
V2 Hercules od Liškutínky /Mateo von Restinga x Haidi von Savaria/
 
Třída otevřená
V1, CAC, KV Basco White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
V2, r. CAC Bac z Vrchánova /Aki of the White Stars x Inge von Savaria/
V3 Baster Fillův dvůr /Cevil of Majestics x Amazon von Fehér Arany/
VD Bronco White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
 
 
Dlouhosrsté feny
Mezitřída
V1, CAC Dora z Klajdy /Cay Acabo x Margita Restinga/
 
Třída otevřená
V1 Gloria od Liškutínky /Hans Taylor Sambadi x Collet Acabo/
V2 Conny White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
V3 Enjoy of Life Miraja /Basko Fillův dvůr x Hesy von Savaria/
V4 Gwendi Acabo Czech /Mateo von Restinga x Anna von Hainal/
 
Třída vítězů
V1, CAC, KV, BOB, BIS Kryštofa Šakir Sambadi Team /Amcar x Karola Restinga/
V2, r. CAC Coco-Chanel White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/

 
7. Klubová výstava Žernov-Rýzmburk, 29. července 2000
posuzoval Jaroslav Marek
 
Krátkosrstí psi
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Akim Bílá elegance /Hans Taylor Sambadi x Bianca od Liškutínky/
V2 Citus z Vávrova dvora /Charlie Maikel Sambadi x Cira Acabo/
V3 Damian Lars Donnevara /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Gloria Donna Sambadi/
V4 Denrico Wayne Donnevara /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Gloria Donna Sambadi/
V Gero z Veselé rodiny /Williams General Eisenhower x Angie z Veselé rodiny/
 
Mezitřída
V1, CAC Alek Branko Elbigi /Mateo von Restinga x Beki z Vrchánova/
 
Třída otevřená
V1, CAC Argo Victoria Iren /Williams General Eisenhower x Bessy Mateba/
V2, r. CAC Agir z Chrásteckého vršku /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Nancy Restinga/
V3 Bodi Miraja /Amcar x Hesy von Savaria/
VD4 Falco z Vrchánova /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Inge von Savaria/
VD Alfréd Kladenská Asta /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Gacucamarča Sambadi/
 
Třída pracovní
V1, CAC, KV Belfast Fillův dvůr /Cevil of Majestics x Amazon von Fehér Arany/
V2, r. CAC Williams General Eisenhower /Mountain Daybreaks Rapper x Rolling H´s White Rin Tin/
 
Třída vítězů
V1, CAC Basko Fillův dvůr /Cevil of Majestics x Amazon von Fehér Arany/
 
Třída čestná
V1 Kim Restinga /Boy II Check von Ronanke x Biggy von Savaria/
 
Krátkosrsté feny
Třída dorostu
VN1 Dina White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
VN2 Florida San Miraja /Basko Fillův dvůr x Gaomi Luisa Sambadi/
VN3 Filadelfia Rain Miraja /Basko Fillův dvůr x Gaomi Luisa Sambadi/
VN4 Asko Údolí kouřů /Basko Fillův dvůr x Anette z Lešné/
 
Třída mladých
V1, CAJC Genesis od Liškutínky /Hans Taylor Sambadi x Collet Acabo/
V2 Husky vom Märkischen Oderland /Buddy´s Lord Kevin x Afra vom Märkischen Oderland/
 
Mezitřída
V1, CAC Enemy Miraja /Basko Fillův dvůr x Hesy von Savaria/
V2, r. CAC Ailli Scarlett Elbigi /Mateo von Restinga x Beki z Vrchánova/
V3 Gabi Acabo Czech /Mateo von Restinga x Anna von Hainal/
 
Třída otevřená
V1, CAC, KV, BOB, BIS Cerra White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
V2, r. CAC Beauty White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
V3 Bessy Mateba /Amcar x Haidi von Savaria/
V4 Carmen Kočiva
V Aneta Kladenská Asta /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Gacucamarča Sambadi/
V Angie z Veselé rodiny /Amcar x Klea Restinga/
V Beky Fillův dvůr /Cevil of Majestics x Amazon von Fehér Arany/
V Fleur z Veselé rodiny /Williams General Eisenhower x Angie z Veselé rodiny/
 
Třída pracovní
V1, CAC Klea Restinga /Boy II Check von Ronanke x Biggy von Savaria/
 
Třída vítězů
V1, CAC Amazon von Fehér Arany /Balou-Aramis of White Mountain Austria x Asta vom Tiroler Landl/
V2, r. CAC Beki z Vrchánova /Aki of the White Stars x Inge von Savaria/
V3 Arka del´Nicol´ Miraja /Amcar x Hesy von Savaria/
 
Třída čestná
V1 Dery z Veselé rodiny /Williams General Eisenhower x Klea Restinga/
 
Třída veteránů
V1, Nejlepší veterán Anna von Hainal /Boy II Check von Ronanke x Adel von Savaria/
 
Dlouhosrstí psi
Třída otevřená
V1, CAC Basco White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
V2, r. CAC Canadian Dream Miraja /Cevil of Majestics x Cheynne Ontario Sambadi/
V3 Aimont Rag-Lu /Cevil of Majestics x Clea Acabo/
V4 Cevil Junior Miraja /Cevil of Majestics x Cheynne Ontario Sambadi/
V Bronco White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
 
Třída vítězů
V1, CAC Cevil of Majestics /King vom Wolfsgehege x Ernesta Gioia vom Werntal/
 
Dlouhosrsté feny
Třída dorostu
VN1 Deisy White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
 
Třída mladých
V1, CAJC Graciela od Liškutínky /Hans Taylor Sambadi x Collet Acabo/
 
Mezitřída
V1, CAC Enjoy of Life Miraja /Basko Fillův dvůr x Hesy von Savaria/
V2, r. CAC Gwendi Acabo Czech /Mateo von Restinga x Anna von Hainal/
 
Třída otevřená
V1, CAC, KV, BOB Conny White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
V2, r. CAC Coco-Chanel White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
 
Třída pracovní
V1, CAC Kryštofa Šakir Sambadi Team /Amcar x Karola Restinga/
 
Třída vítězů
V1, CAC Dice Wodca of the Heart of Lothian /Wodan vom Werntal x Magic White´s Caltha/

 
6. Klubová výstava Žernov-Rýzmburk, 12. září 1999
posuzoval Jaroslav Marek
 
Krátkosrstí psi
Třída dorostu
VN1 Alek Branko Elbigi /Mateo von Restinga x Beki z Vrchánova/
VN2 Dexter Fillův dvůr /Williams General Eisenhower x Anna von Fehér Arany/
VN3 Gero z Veselé rodiny /Williams General Eisenhower x Angie z Veselé rodiny/
VN4 Angelo Gino Elbigi /Mateo von Restinga x Beki z Vrchánova/
N Argo Artemis Bohemia /Williams General Eisenhower x Irma Restinga/
 
Třída mladých
V1, CAJC Argo Victoria Iren /Williams General Eisenhower x Bessy Mateba/
 
Třída otevřená
V1, CAC, KV Persano Restinga Nivalis /Amcar x Isabella Restinga/
V2, r. CAC Basko Fillův dvůr /Cevil of Majestics x Amazon von Fehér Arany/
V3 Bodi Miraja /Amcar x Hesy von Savaria/
VD Alfred Kladenská Asta /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Gacucamarča Sambadi/
 
Třída pracovní
V1, CAC Belfast Fillův dvůr /Cevil of Majestics x Amazon von Fehér Arany/
 
Třída vítězů
V1, CAC Kim Restinga /Boy II Check von Ronanke x Biggy von Savaria/
V2, r. CAC Charlie Maikel Sambadi /Amcar x Helena von Savaria/
 
Krátkosrsté feny
Třída dorostu
VN1 Cerra White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
VN2 Carmen Kočiva
VN3 Ailli Scarlett Elbigi /Mateo von Restinga x Beki z Vrchánova/
VN4 Gara z Veselé rodiny /Williams General Eisenhower x Angie z Veselé rodiny/
 
Třída mladých
V1, CAJC, BOB Beauty White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
V2 Enemy Miraja /Basko Fillův dvůr x Hesy von Savaria/
V3 Gabi z Vrchánova /Williams General Eisenhower x Inge von Savaria/
V4 Anet Victoria Iren /Williams General Eisenhower x Bessy Mateba/
 
Třída otevřená
V1, CAC, KV Angie z Veselé rodiny /Amcar x Klea Restinga/
V2, r. CAC Betty Gemian /Williams General Eisenhower x Cassy Acabo/
V3 Bessy Mateba /Amcar x Haidi von Savaria/
V4 Beki z Vrchánova /Aki of the White Stars x Inge von Savaria/
V Belinda Gemian /Williams General Eisenhower x Cassy Acabo/
VD Agáta Gemian /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Cassy Acabo/
VD Alis Victoria Iren /Williams General Eisenhower x Bessy Mateba/
VD Aranka Kladenská Asta /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Gacucamarča Sambadi/
VD Bibi z Vrchánova /Aki of the White Stars x Inge von Savaria/
 
Třída pracovní
V1, CAC Dery z Veselé rodiny /Williams General Eisenhower x Klea Restinga/
 
Třída vítězů
V1, CAC Gaomi Luisa Sambadi /Amcar x Helena von Savaria/
V2, r. CAC Amazon von Fehér Arany /Balou-Aramis of White Mountain Austria x Asta vom Tiroler Landl/
V3 Aska Gemian /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Cassy Acabo/
V4 Arka del´Nicol´ Miraja /Amcar x Hesy von Savaria/
 
Dlouhosrstí psi
Třída mladých
V1 Basco White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
VD2 Bronco White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
 
Třída otevřená
V1, CAC Cevil Junior Miraja /Cevil of Majestics x Cheynne Ontario Sambadi/
V2, r. CAC Canadian Dream Miraja /Cevil of Majestics x Cheynne Ontario Sambadi/
V3 Aimont Rag-Lu /Cevil of Majestics x Clea Acabo/
 
Třída pracovní
V1, CAC Mateo Restinga /Amcar x Biggy von Savaria/
 
Třída vítězů
V1, CAC Cevil of Majestics /King vom Wolfsgehege x Ernesta Gioia vom Werntal/
 
Dlouhosrsté feny
Třída dorostu
VN1 Conny White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
 
Třída mladých
V1, CAJC Gwendi Acabo Czech /Mateo von Restinga x Anna von Hainal/
VD2 Enjoy of Life Miraja /Basko Fillův dvůr x Hesy von Savaria/
 
Třída otevřená
V1, CAC Kryštofa Šakir Sambadi Team /Amcar x Karola Restinga/
V2 Donna of Street Miraja /Cevil of Majestics x Hesy von Savaria/
V3 Danae Skying Miraja /Cevil of Majestics x Hesy von Savaria/
V4 Denny Acabo Czech /Ben von Twenthe Bloed x Anna von Hainal/
 
Třída vítězů
V1, CAC Dice Wodca of the Heart of Lothian /Wodan vom Werntal x Magic White´s Caltha/

 
5. Klubová výstava České Budějovice, 7. března 1998
posuzoval Jaroslav Marek
 
Psi
Třída dorostu
VN1 Daf z Veselé rodiny /Williams General Eisenhower x Klea Restinga/
 
Třída mladých
V1, CAJC Belfast Fillův dvůr /Cevil of Majestics x Amazon von Fehér Arany/
V2 Bodi Miraja /Amcar x Hesy von Savaria/
V3 Baster Fillův dvůr /Cevil of Majestics x Amazon von Fehér Arany/
 
Třída otevřená
V1, CAC Shadowvalley´s Loftyboy of USA /Moses Lascar von Tasz x Regalwise Rinny Tin von Tasz/
V2, r. CAC Archér Winter Miraja /Amcar x Hesy von Savaria/
V3 Williams General Eisenhower /Mountain Daybreaks Rapper x Rolling H´s White Rin Tin/
VD Aiwak z Ráje Sidy /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Margita von Restinga/
VD Arnold z Veselé rodiny /Amcar x Klea Restinga/
VD Bac z Vrchánova /Aki of the White Stars x Inge von Savaria/
VD Bary z Ráje Sidy /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Cira Acabo CS/
 
Třída vítězů
V1, CAC, KV, BOB Mateo Restinga /Amcar x Biggy von Savaria/
 
Feny
Třída dorostu
VN1 Dery z Veselé rodiny /Williams General Eisenhower x Klea Restinga/
 
Třída mladých
V1, CAJC Aska Gemian /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Cassy Acabo/
V2 Beaty Lady Miraja /Amcar x Hesy von Savaria/
V3 Jonatanakayd Sambadi Team /Amcar x Helena von Savaria/
V4 Arissa Lynett Donnevara /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Gloria Donna Sambadi/
V Ambra White Majestics /Cevil of Majestics x Kariola Restinga/
Biasca od Liškutínky /Black z Vrchánova x Haidi von Savaria/
V Carmen z Veselé rodiny /Amcar x Klea Restinga/
V Flopy Acabo Czech /Cevil of Mejestics x Anna von Hainal/
 
Třída otevřená
V1, CAC, KV Arka del´Nicol´ Miraja /Amcar x Hesy von Savaria/
V2 Amazon von Fehér Arany /Balou-Aramis of White Mountain Austria x Asta vom Tiroler Landl/
V3 Angie z Veselé rodiny /Amcar x Klea Restinga/
V4 Bessy Mateba /Amcar x Haidi von Savaria/
V Aischa Fillův dvůr /Kim Restinga x Amazon von Fehér Arany/
V Amara Acboran /Amcar x Klara von Savaria/
V Aranka Mateba /Amcar x Haidi von Savaria/
V Clea Acabo /Ben von Twenthe Bloed x Anna von Hainal/
V Ischi Cocu Sambadi /Amcar x Karola Restinga/
VD Anette z Lešné /Shadowvalley´s Loftyboy of USA x Filadelphie Sambadi/
VD Cheynne Ontario Sambadi /Amcar x Helena von Savaria/
Staffords Babe /Tumbledown´s Argent Warrior x Ve-lin´s Whitecliff Spirit/

 
4. Klubová výstava Hradec Králové, 19. dubna 1997
posuzoval JUDr. Karel Kocourek
 
Psi
Třída mladých
V1, CAJC Charlie Maikel Sambadi /Amcar x Helena von Savaria/
V2 Brix Mateba /Amcar x Haidi von Savaria/
 
Třída otevřená
V1, CAC, KV Aron Mateba /Amcar x Haidi von Savaria/
V2, r. CAC Monti Restinga /Amcar x Biggy von Savaria/
V3 Bac z Vrchánova /Aki of the White Stars x Inge von Savaria/
Adam White z Kantonu /Basko of the White Stars x Kariola Restinga/
Ariel Nefritová tůň /Ben von Twenthe Bloed x Irma Restinga/
 
Třída vítězů
V1, CAC Cevil of Majestics /King vom Wolfsgehege x Ernesta Gioia vom Werntal/
V2, r. CAC Kim Restinga /Boy II Check von Ronanke x Biggy von Savaria/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC Iwanga Simargl Sambadi /Amcar x Karola Restinga/
V2 Cheynne Ontario Sambadi /Amcar x Helena von Savaria/
V3 Arka del´Nicol´ Miraja /Amcar x Hesy von Savaria/
V4 Bessi z Veselé rodiny /Hasco of the White Valley x Klea Restinga/
V Aeneis Fillův dvůr /Kim Restinga x Amazon von Fehér Arany/
V Aischa Fillův dvůr /Kim Restinga x Amazon von Fehér Arany/
Beta Mateba /Amcar x Haidi von Savaria/
Elsa Acabo Czech /Amcar x Anna von Hainal/
Ischi Cocu Sambadi /Amcar x Karola Restinga/
 
Třída otevřená
V1, CAC, KV, BOB Djasty Acabo /Ben von Twenthe Bloed x Anna von Hainal/
V2, r. CAC Beki z Vrchánova /Aki of the White Stars x Inge von Savaria/
V3 Angie z Veselé rodiny /Amcar x Klea Restinga/
V4 Areta z Trpešské samoty /Quanto-Lesco von Schloss Felsberg x Bianka von Kazan/
Cassy Acabo /Ben von Twenthe Bloed x Anna von Hainal/
Cira Acabo /Ben von Twenthe Bloed x Anna von Hainal/
Jenny von Savaria 

 
3. Klubová výstava Boskovice, 7. dubna 1996
posuzoval PhDr. Vladimír Mojžíš
 
Psi
Třída mladých
V1, CAJC Arnold z Veselé rodiny /Amcar x Klea Restinga/
V2 Harley Colorado Sambadi /Amcar x Karola Restinga/
 
Třída otevřená
V1, CAC Mateo Restinga /Amcar x Biggy von Savaria/
V2, r. CAC Marius Restinga /Amcar x Biggy von Savaria/
V3 Amcar von den Berissehof /Winterpalace´s White Masterpiece x Blanca of the First Choice/
V4 Cevil of Majestics /King vom Wolfsgehege x Ernesta Gioia vom Werntal/
VD Shadowvalley´s Loftyboy of USA /Moses Lascar von Tasz x Regalwise Rinny Tin von Tasz/
Oli Restinga /Amcar x Klara von Savaria/
 
Třída vítězů
V1, CAC, KV, BOB Fair Play Sambadi /Amcar x Helena von Savaria/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC Angie z Veselé rodiny /Amcar x Klea Restinga/
V2 Dolly Acabo /Ben von Twenthe Bloed x Anna von Hainal/
V3 Gloria Donna Sambadi /Amcar x Helena von Savaria/
Hatta Mari Sambadi /Amcar x Karola Restinga/
 
Třída otevřená
V1, CAC Cassy Acabo /Ben von Twenthe Bloed x Anna von Hainal/
V Haidi von Savaria /Boy II Check von Ronanke x Nataly-Vroni von Ronanke/
V Adela von Corea /Amcar x Karen von Savaria/
V Nines Restinga /Amcar x Aliz von Ciss/
Niobe Restinga /Amcar x Aliz von Ciss/
Hoofprint Wynette /Hoofprint Sundance x Hoofprint Fancy/
VD Clea Acabo /Ben von Twenthe Bloed x Anna von Hainal/
 
Třída vítězů
V1, CAC, KV Klea Restinga /Boy II Check von Ronanke x Biggy von Savaria/

 
2. Klubová výstava Česká Třebová, 14. května 1995
posuzoval PhDr. Vladimír Mojžíš
 
Psi
Třída mladých
V1, VTM Fabricio Sambadi /Amcar x Helena von Savaria/
 
Třída otevřená
V1, CAC Linares Restinga
V2, r. CAC Cevil of Majestics /King vom Wolfsgehege x Ernesta Gioia vom Werntal/
 
Třída vítězů
V1, CAC, KV Kim Restinga /Boy II Check von Ronanke x Biggy von Savaria/
 
Feny
Třída mladých
V1, VTM Cassy Acabo /Ben von Twenthe Bloed x Anna von Hainal/
 
Třída otevřená
V1, CAC Katrin Restinga /Boy II Check von Ronanke x Biggy von Savaria/
V2, r. CAC Haidi von Savaria /Boy II Check von Ronanke x Nataly-Vroni von Ronanke/
 
Třída vítězů
V1, CAC, KV, BOB Klea Restinga /Boy II Check von Ronanke x Biggy von Savaria/

 
1. Klubová výstava Česká Třebová, 27. srpna 1994
posuzovala Libuše Ubrová
 
Psi
Třída baby (bez pořadí)
VN Fair Play Sambadi /Amcar x Helena von Savaria/
VN Mateo Restinga /Amcar x Biggy von Savaria/
VN Monti Restinga /Amcar x Biggy von Savaria/
VN Mestlin Restinga /Amcar x Biggy von Savaria/
 
Třída mladých
V1, VTM, KV, BOB Kim Restinga /Boy II Check von Ronanke x Biggy von Savaria/
V2 Karo Restinga /Boy II Check von Ronanke x Biggy von Savaria/
V3 Heos von Savaria /Boy II Check von Ronanke x Nataly-Vroni von Ronanke/
V4 Linares Restinga
VD Hook von Savaria /Boy II Check von Ronanke x Nataly-Vroni von Ronanke/
VD Henry von Savaria /Boy II Check von Ronanke x Nataly-Vroni von Ronanke/
 
Třída otevřená
V1, CAC Idris Restinga /Boy II Check von Ronanke x Biggy von Savaria/
 
Třída vítězů
V1, CAC Amcar von den Berissehof /Winterpalace´s White Masterpiece x Blanca of the First Choice/
 
Feny
Třída baby
VN Miranda Restinga /Amcar x Biggy von Savaria/
 
Třída mladých
V1, VTM, KV ml. Karola Restinga /Boy II Check von Ronanke x Biggy von Savaria/
V2 Klea Restinga /Boy II Check von Ronanke x Biggy von Savaria/
V3 Kariola Restinga /Boy II Check von Ronanke x Biggy von Savaria/
V4 Luna Restinga
V Haidi von Savaria /Boy II Check von Ronanke x Nataly-Vroni von Ronanke/
VD Amazon von Fehér Arany /Balou-Aramis of White Mountain Austria x Asta vom Tiroler Landl/
VD Loire Restinga
 
Třída otevřená
V1, CAC Helena von Savaria /Boy II Check von Ronanke x Nataly-Vroni von Ronanke/
V2, r. CAC Isabella Restinga /Boy II Check von Ronanke x Biggy von Savaria/
V3 Ibi von Savaria /Maikel-John von Ronanke x Karen-Laura von Ronanke/
V4 Bianka von Kazan /Panjo von Ronanke x Gibsy von Koljana/
 
Třída vítězů
V1, CAC, KV Inge von Savaria /Maikel-John von Ronanke x Karen-Laura von Ronanke/
V2, r. CAC Anna von Hainal /Boy II Check von Ronanke x Adel von Savaria/
 
 
Středně dlouhá varianta srsti / Medium coat
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
 

 

TOPlist
TOPlist