KVĚTEN / ČERVEN

 

 

LEDEN

BŘEZEN / DUBEN

LISTOPAD

 

   
 
 
CELOSTÁTNÍ VÝSTAVA PSŮ SENEC
 
KVĚTEN / ČERVEN
 
 
 
 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 9. prosince 2018
posuzoval / judge Boris Špoljarić (Maďarsko)
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Amadeo Max-Mel Bieli Nebeskí Vlci /Max AKBO-Parchovany x Melanie-Jane de la Divine Blanche/
VN2 Yasper AKBO-Parchovany /Muraco la Blankpapilio x Niagara AKBO-Parchovany/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Big Shot Fenix White Essence /Fenix Bílá Merci x Baby Ely Falco line/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB X´Iorek White Ancilias /Avalon Altája x K´Chanel White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOS Andante Barcai Fine /Boston la Melodie Blanche x Caira Bílá Merci/
- absence Ulrich AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Fanny AKBO-Parchovany/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Frozen of Trebons Berger Blanc /Tom Jones Ice LIlien x Jam of Trebons Berger Blanc/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOB Xahna AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Monte AKBO-Parchovany/
V2 Ace White Alexia /Flash of Trebons Berger Blanc x Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Diamond White Alaska Dancing With Wolves /Madison P´tits Loups d´Amour x Diamond Princess del White Conero/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB Diandra Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
V2, r. CAC Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
V3 Ginny Pett´s Wolf /Dick od Bílého dubu x Umberta Unicus Taien/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Melanie-Jane de la Divine Blanche /Kuperis Vejuonos Serksnas x Fandora de la Divine Blanche/
(zdroj: www.bilyovcak.cz)

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 8. prosince 2018
posuzoval / judge Robak Grzegorz (Polsko)
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Azgard Mystery of Silesia /White Dream Team Majestique Malo x Blackberry Altája/
N2 Borealis Ice Prince Murajda s Lions /Flash of Trebons Berger Blanc x Perla Ice Lilien/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Amadeo Max-Mel Bieli Nebeskí Vlci /Max AKBO-Parchovany x Melanie-Jane de la Divine Blanche/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Big Shot Fenix White Essence /Fenix Bílá Merci x Baby Ely Falco line/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC X´Iorek White Ancilias /Avalon Altája x K´Chanel White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Ulrich AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Fanny AKBO-Parchovany/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Coco Bela White Ancilias /Kerry White Ancilias x Queen Qee White Ancilias/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Berta Nika-Ho /Iscar King z Ranče Montara x Asta Lady Moravia Traj/
VN2 Frozen of Trebons Berger Blanc /Tom Jones Ice LIlien x Jam of Trebons Berger Blanc/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ace White Alexia /Flash of Trebons Berger Blanc x Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc/
VD2 Xahna AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Monte AKBO-Parchovany/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Diamond White Alaska Dancing With Wolves /Madison P´tits Loups d´Amour x Diamond Princess del White Conero/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOS Diandra Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
V2 Ginny Pett´s Wolf /Dick od Bílého dubu x Umberta Unicus Taien/
 
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Melanie-Jane de la Divine Blanche /Kuperis Vejuonos Serksnas x Fandora de la Divine Blanche/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 10. června 2018
posuzoval / judge Carsten Birk (Dánsko)
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, Derby Winner, BOB Dubstep of Trebons Berger Blanc /Fudge of Trebons Berger Blanc x Cynamon Cimet White Dream Team/ - v závěrčných soutěžích BIG III.
 
Třída otevřená / Open class
Brando of Ice Wine /Doux of Ice Wine x Sonnie Taien/
Archie Della Lupa Bianca /Boreas vom Heiligen Gral x Onda la Lupa of Beautyful Whites/
Utrey White Ancilias /Faraon White Ancilias x K´Chanel White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
Doux of Ice Wine /Gomer la Blankpapilio x Nikita vom Kofelort/
Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích Best In Show
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Ace White Alexia /Flash of Trebons Berger Blanc x Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích res. Best Puppy in Show
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Lola of Ice Wine /Doux of Ice Wine x Jenever Jam of Trebons Berger Blanc/
V2 Diamond White Alaska Dancing With Wolves /Madison P´tits Loups d´Amour x Diamond Princess del White Conero/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Evolet Saga Beli Andjeo /Faelan vom Terlüner Schloss x Beli Andjeo Dzika Banda/
- absence Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 
Třída veteránů / Veteran class
Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois Des Ternes/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 9. června 2018
posuzoval / judge José Homem de Mello (Portugalsko)
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner Dubstep of Trebons Berger Blanc /Fudge of Trebons Berger Blanc x Cynamon Cimet White Dream Team/
 
Třída otevřená / Open class
Brando of Ice Wine /Doux of Ice Wine x Sonnie Taien/
Archie Della Lupa Bianca /Boreas vom Heiligen Gral x Onda la Lupa of Beautyful Whites/
Utrey White Ancilias /Faraon White Ancilias x K´Chanel White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
Doux of Ice Wine /Gomer la Blankpapilio x 
Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích Best In Show III.
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1, Grand Prix Slovakia Puppy Winner Ace White Alexia /Flash of Trebons Berger Blanc x Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc/
Adria White Klementino /Iscar King z Ranče Montara x Aquanura Bělohlávek/
Bimisi z Ranča Bieleho Vlka /Iscar King z Ranče Montara x Korry AKBO-Parchovany/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Lola of Ice Wine /Doux of Ice Wine x Jenever Jam of Trebons Berger Blanc/
Diamond White Alaska Dancing With Wolves /Madison P´tits Loups d´Amour x Diamond Princess del White Conero/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Evolet Saga Beli Andjeo /Faelan vom Terlüner Schloss x Beli Andjeo Dzika Banda/
- absence Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, Grand Prix Slovakia Winner Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 
Třída veteránů / Veteran class
Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois Des Ternes/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 8. června 2018
posuzoval / judge Róbert Kotlár (Maďarsko)
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Dubstep of Trebons Berger Blanc /Fudge of Trebons Berger Blanc x Cynamon Cimet White Dream Team/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Archie Della Lupa Bianca /Boreas vom Heiligen Gral x Onda la Lupa of Beautyful Whites/
V2, r. CAC Trewil White Ancilias /Invincible Zente Lords of the White Shepherds x Maia White Ancilias/
Utrey White Ancilias /Faraon White Ancilias x K´Chanel White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB Brando of Ice Wine /Doux of Ice Wine x Sonnie Taien/
Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Ace White Alexia /Flash of Trebons Berger Blanc x Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc/
 
Třída mladých / Junior class
Lola of Ice Wine /Doux of Ice Wine x Jenever Jam of Trebons Berger Blanc/
Diamond White Alaska Dancing With Wolves /Madison P´tits Loups d´Amour x Diamond Princess del White Conero/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Evolet Saga Beli Andjeo /Faelan vom Terlüner Schloss x Beli Andjeo Dzika Banda/
- absence Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 
Třída veteránů / Veteran class
Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois Des Ternes/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 8. dubna 2018
posuzoval / judge Gerard Jipping (Holansko)
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOB Dubstep of Trebons Berger Blanc /Fudge of Trebons Berger Blanc x Cynamon Cimet White Dream Team/ - v závěrečných soutěžích BOG3
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB MAX AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Ace White Alexia /Flash of Trebons Berger Blanc x Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Aponi z Ranča Bieleho vlka /Legend AKBO-Parchovany x Kelly´s Star z Ranče Montara/
VD2 Akira Alv Steila /Iron De L´esprit Du Sud x Brandy z Papouščího ráje/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOS Diandra Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
V2, r. CAC Gira Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
VD3 Destiny Falco line /Born to Win White Outlaw x Berry Falco line/
- absence Evolet Saga Beli Andjeo /Faelan vom Terlüner Schloss x Beli Andjeo Dzika Banda/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/ - dokončen šampion SR
V2, r. CAC Candlemas Lady Atagora /Kotori vom Terlüner Schloss x Usurei Donnevara/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 7. dubna 2018
posuzoval / judge Tijana Konrad (Srbsko)
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOB Dubstep of Trebons Berger Blanc /Fudge of Trebons Berger Blanc x Cynamon Cimet White Dream Team/ - v závěrečných soutěžích Junior BOG1, BOG2
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB T.J.Tiger AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB MAX AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Ace White Alexia /Flash of Trebons Berger Blanc x Jazz Rock m´Roll of Trebons Berger Blanc/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Aponi z Ranča Bieleho vlka /Legend AKBO-Parchovany x Kelly´s Star z Ranče Montara/
V2 Akira Alv Steila /Iron De L´esprit Du Sud x Brandy z Papouščího ráje/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Diandra Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
V2, r. CAC Gira Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
V3 Destiny Falco line /Born to Win White Outlaw x Berry Falco line/
- absence Evolet Saga Beli Andjeo /Faelan vom Terlüner Schloss x Beli Andjeo Dzika Banda/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOS Candlemas Lady Atagora /Kotori vom Terlüner Schloss x Usurei Donnevara/
V2, r. CAC Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 11. února 2018
posuzoval / judge Ing. Leoš Jančík
 
 
Psi / Males
Třída šampionů / Champion class
V1 Iron Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
V2 Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Akira Alv Steila /Iron De L´esprit Du Sud x Brandy z Papouščího ráje/
- absence Aponi z Ranča Bieleho vlka /Legend AKBO-Parchovany x Kelly´s Star z Ranče Montara/
- absence Diandra Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Ice Queen od Semberije /Yole vom Sutumer Grund x Beau-Beau/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOB Lucky z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
V2 Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
VD3 F. Jane of Aiwak´s paradise /Allegro of Shadasa x Arnie of Aiwak´s paradise/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 10. února 2018
posuzoval / judge Andrzej Zamoyski (Polsko)
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Dubstep of Trebons Berger Blanc /Fudge of Trebons Berger Blanc x Cynamon Cimet White Dream Team/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC, r. CACIB Iron Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Ace White Alexia /Flash of Trebons Berger Blanc x Jazz Rock m´Roll of Trebons Berger Blanc/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Akira Alv Steila /Iron De L´esprit Du Sud x Brandy z Papouščího ráje/
V2 White Dream Team Dahlia Darling /Beau Brit od Bijelih Andjela x White Dream Team Cincinnati Cocco/
- absence Aponi z Ranča Bieleho vlka /Legend AKBO-Parchovany x Kelly´s Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Gira Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
- absence Diandra Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Melanie-Jane de la Divine Blanche /Kuperis Vejuonos Serksnas x Fandora de la Divine Blanche/
V2, r. CAC Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
V3 Lucky z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
V4 F. Jane of Aiwak´s paradise /Allegro of Shadasa x Arnie of Aiwak´s paradise/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/

 
 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 10. prosince 2017
posuzoval / judge Péter Harsányi (Madarsko)
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Dubstep of Trebons Berger Blanc /Fudge of Trebons Berger Blanc x White Dream Team Cynamon Cimet/
VN2 Yadiel Jamilstar Alpha Barnus /Apache Zuni White Mountain x Myssy Jagodowe Bory/
VN3 White Dream Team Daddy Cool /Beau Brit od Bijelih Andjela x White Dream Tean Cincinnatti Cocco/

Třída mladých / Junior class
- absence Ulrich AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Fanny AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Shamir Ardi la Blankpapilio /Icor vom Altvilstal x Heira la Blankpapilio/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
V3 Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash oTrebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Třída veteránů / Veteran class
- absence Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Females
Třída štěnat / Baby class
N1 Bella Bella Bianco da Franco  /Iscar King z Ranče Montara x Bona-Dea White´s Forschow/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Aponi z Ranče Bieleho vlka /Legend AKBO-Parchovany x Kelly´s Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Diandra Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOS Gira Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
V2, r. CAC Nassey Star z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x En-Joy Star z Ranče Montara/
V3 Melanie-Jane de la Divine Blanche /Kuperis Vejuonos Serksnas x Fandora de la Divine Blanche/
V4 Haidi od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
V Hexa od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
V2, r. CAC Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
- absence Blueberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Zouli Iz Okeana Udachi /Fandorin of Trebons Berger Blanc x Deniza/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 9. prosince 2017
posuzoval / judge Boguslaw Chmiel (Polsko)
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Dubstep of Trebons Berger Blanc /Fudge of Trebons Berger Blanc x White Dream Team Cynamon Cimet/
VN2 Yadiel Jamilstar Alpha Barnus /Apache Zuni White Mountain x Myssy Jagodowe Bory/
VN3 X´Iorek White Ancilias /Avalon Altája x K´Chanel White Ancilias/
N4 White Dream Team Daddy Cool /Beau Brit od Bijelih Andjela x White Dream Tean Cincinnatti Cocco/
 
Třída mladých / Junior class
- absence Ulrich AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Fanny AKBO-Parchovany/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V2 Shamir Ardi la Blankpapilio /Icor vom Altvilstal x Heira la Blankpapilio/
V3 Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
V4 Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash oTrebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/ - dokončen Veterán šampion SK
 
Feny / Females
Třída štěnat / Baby class
VN1 Bella Bella Bianco da Franco /Iscar King z Ranče Montara x Bona-Dea White´s Forschow/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Aponi z Ranče Bieleho vlka /Legend AKBO-Parchovany x Kelly´s Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Diandra Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB Gira Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/ - v závěrečných soutěžích BIG III.
V2, r. CAC Nassey Star z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x En-Joy Star z Ranče Montara/
V3 Melanie-Jane de la Divine Blanche /Kuperis Vejuonos Serksnas x Fandora de la Divine Blanche/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
V2, r. CAC Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
V3 Blueberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Zouli Iz Okeana Udachi /Fandorin of Trebons Berger Blanc x Deniza/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 17. září 2017
posuzoval / judge Jean Lawless (Irsko)
 
P si / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Dubstep of Trebons Berger Blanc /Fudge of Trebons Berger Blanc x White Dream Team Cynamon Cimet/

T řída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOS Alkhabor Almira Now´s My Time /Azimut Ortus x Alkhabor Almira Aknur Gul Brida/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Xia White Ancilias /Avalon Altája x K´Chanel White Ancilias/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOB Gira Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
V2 Artemis Barcai Fine /Boston la Melodie Blanche x Caira Bílá Merci/
VD3 Haidi od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB Lucky z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Zoom On Me Grand Canyon /Most Wanted P´tits Loups d´Amour x Tiffany of Angelotti/
 

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 16. září 2017
posuzoval / judge MVDr. Vladimir Piskay
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Dubstep of Trebons Berger Blanc /Fudge of Trebons Berger Blanc x White Dream Team Cynamon Cimet/

Třída dorostu / Puppy class
N1 Worro AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Alkhabor Almira Now´s My Time /Azimut Ortus x Alkhabor Almira Aknur Gul Brida/
V2 Brando of Ice Wine /Doux of Ice Wine x Sonnie Taien/
VD3 Ulrich AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Fanny AKBO-Parchovany/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOB Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
- odstoupil Bruce Artay of Highland /Kotori vom Terlüner Schloss x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Barnet Abraska /Blesk od Kunovského lesa x Bepcock Nubika/
- absence Philippo White Ancilias /Kerry White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Xia White Ancilias /Avalon Altája x K´Chanel White Ancilias/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Artemis Barcai Fine /Boston la Melodie Blanche x Caira Bílá Merci/
V2 Haidi od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
V3 Gira Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOS Lucky z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Ice Queen od Semberije /Yole vom Sutumer Grund x Beau Beau/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Bernie´s Bernadeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
V2, r. CAC Zoom On Me Grand Canyon /Most Wanted P´tits Loups d´Amour x Tiffany of Angelotti/
 
Třída šampionů / Champion class
- absence Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 4. června 2017
posuzovala / judge Cathy Delmar (Irsko)
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Ulrich AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Fanny AKBO-Parchovany/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ T. J. Tiger AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOS Solo Contro Tutti od Bijelih Andjela /Garmin du Domaine de la Graffenbourg x Frida od Bijelih Andjela/
V2, r. CAC Philipo White Ancilias /Kery White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB MAX AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Haidi od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
- absence Gira Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/ - dokončen titul Veterán šampion SR

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 3. června 2017
posuzovala / judge Dagmar Klein (Rumunsko)
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Ulrich AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Fanny AKBO-Parchovany/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC T. J. Tiger AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOS Solo Contro Tutti od Bijelih Andjela /Garmin du Domaine de la Graffenbourg x Frida od Bijelih Andjela/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB MAX AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Galaxy Bílá Merci /Fénix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/ - v závěrečných soutěžích postup mezi tři nejlepší juniory I. FCI skupiny
VD2 Haidi od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/


Mezinárodní výstava psů Senec, 2. června 2017
posuzoval / judge Sean Delmar (Irsko)
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
VD1 Guardian of Merci vom King´s Silbertal /Chuck vom Reinholdsberg x White Falcons Majesty Maya/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOS Solo Contro Tutti od Bijelih Andjela /Garmin du Domaine de la Graffenbourg x Frida od Bijelih Andjela/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB MAX AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Galaxy Bílá Merci /Fénix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
V2 Haidi od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/

 

Mezinárodní výstava psů Nitra, 15. ledna 2017
posuzovala / judge Anna Kochan (Polsko)
(změna rozhodčí, původně Otakar Vondrouš)
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Guardian of Merci vom King´s Silbertal /Chuck vom Reinholdsberg x White Falcons Majesty Maya/
V2 Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
- neposouzen (kulhání) Trewil White Ancilias /Invicible Zente Lords of the White Shepherd x Maia White Ancilias/
- absence Bruce Artay of Highland /Kotori vom Terlüner Schloss x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOS Krispin King z Ranče Montara /Iron De L´esprit Du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
VD1 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Galaxy Bílá Merci /Fénix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB Gloria Fortunatus Poland /Baron de Chile Skywolves x Fangtasia Fortunatus Poland/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
VD2 Summer White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
V2 Jacqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 14. ledna 2017
posuzoval / judge Miroslav Václavík
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
VD2 Guardian of Merci vom King´s Silbertal /Chuck vom Reinholdsberg x White Falcons Majesty Maya/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Bruce Artay of Highland /Kotori vom Terlüner Schloss x Thaya Berger Acabo Czech/ (posouzen až po skončení posuzování)
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB Krispin King z Ranče Montara /Iron De L´esprit Du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Galaxy Bílá Merci /Fénix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Trixie AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB Gloria Fortunatus Poland /Baron de Chile Skywolves x Fangtasia Fortunatus Poland/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
VD2 Summer White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
V2, r. CAC Jacqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 4. prosince 2016
posuzovala / judge Barbara Müller (Švýcarsko)
 
Psi / Males
Třída  dorostu / Puppy class
- disqualification Gucci Diavolocane /Jimmy z Blatenských luk x Chellsi la Blankpapilio/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOS Trewil White Ancilias /Invicible Zente Lords of the White Shepherd x Maia White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Frisecco of Ice Wine /Gaudi du Bois des Ternes x Nikita vom Kofelort/
 
Třída šampionů / Champion class
- absence Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Galaxy Bílá Merci /Fénix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
N2 Victoria White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Ancilia Diamond Avalanche/
 
Třída mladých / Junior class
D Melanie-Jane de la Divine Blanche /Kuperis Vejuonos Serksnas x Fandora de la Divine Blanche/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Tosca White Ancilias /Invicible Zente Lords of the White Shepherd x Maia White Ancilias/
- absence Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB White Dream Team Biju Boney M /Beau Brit od Bijelih Andjela x Ulma Fliegeland/
V2, r. CAC Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
VD3 Tarkania White Ancilias /Invicible Zente Lords of the White Shepherd x Maia White Ancilias/
- absence Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 3. prosince 2016
posuzoval / judge František Šimek
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1 Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Bengee pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Tarja Taien/
V2, r. CAC Trewil White Ancilias /Invicible Zente Lords of the White Shepherd x Maia White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOS Frisecco of Ice Wine /Gaudi du Bois des Ternes x Nikita vom Kofelort/
 
Třída šampionů / Champion class
- absence Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Hexa od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
VN2 Galaxy Bílá Merci /Fénix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Luna Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel ´s Bilow/
VD2 Lassey Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských luk x Joyfull White Angel ´s Bilow/
VD3 Melanie-Jane de la Divine Blanche /Kuperis Vejuonos Serksnas x Fandora de la Divine Blanche/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Tosca White Ancilias /Invicible Zente Lords of the White Shepherd x Maia White Ancilias/
- absence Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
V1 White Dream Team Biju Boney M /Beau Brit od Bijelih Andjela x Ulma Fliegeland/
V2 Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
VD3 Tarkania White Ancilias /Invicible Zente Lords of the White Shepherd x Maia White Ancilias/
- absence Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/

 
 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 12. června 2016
posuzoval / judge Andraš Polgár
 
Psi / Males
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Charming Casanova Les Trois Baisers /Hrabia of White Finess x Zaina/
V2, r. CAC, r. CACIB Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
- absence Candlemas Lady Atagora /Kotori vom Terlüner Schloss x Usurei Donnevara/
 
Třída mladých / Junior class
- absence Bernie´s Bernadeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Artemisia Artay of Highland /Argo of Barrandov´s Alley x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 11. června 2016
posuzovala / judge  Anna Kochan (Polsko)
 
Psi / Males
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Charming Casanova Les Trois Baisers /Hrabia of White Finess x Zaina/
V2, r. CAC, r. CACIB Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích r. BIS třídy čístné
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Bernie´s Bernadeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/ - dokončen Junior šampion Slovenska
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 10. června 2016
posuzoval / judge Tibor Havelka (Slovensko)
 
Psi / Males
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, BOB Charming Casanova Les Trois Baisers /Hrabia of White Finess x Zaina/
V2 Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích BIS třídy čestné
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Bernie´s Bernadeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, BOS Jazz Rock M Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 3. dubna 2016
posuzovala / judge Ramuné Kazlauskaité (Litva)
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
- absence White Dream Team Glorious Lord of Roses /Drakkar of Blachier de la Bussiere x White Dream Team Biju Boney M/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Jack Daniels of Trebons Berger Blanc /Beau Brit od Bijelih Andjela x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOB Most Wanted P´tits Loups d´Amour /Garmin du Domaine de la Graffenbourg x Karibooh P´tits Loups d´Amour/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Yole vom Sutumer Grund /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Only You vom Sutumer Grund/
V2, r. CAC Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 K´Zoe of Trebons Berger Blanc /Juan Nando of Skah Dakota x Horsebo Quiet A Lady/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Odry AKBO-Parchovany /Kerry Ancilia AKBO-Parchovany x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
- absence Andra Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
- absence Bernie´s Bernadeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Perla Ice Lilien /Gaudi du Bois des Ternes x Lilien Dragonwings/
V2, r. CAC Jolee of Trebons Berger Blanc /Sarius Black de Nobile Linaje x Gucci of Trebons Berger Blanc/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Taste of Glory Grand Canyon /Most Wanted P´tits Loups d´Amour x Honey Grand Canyon/
VD2 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
V2, r. CAC, r. CACIB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 2. dubna 2016
posuzoval / judge John Wauben (Holandsko)
 
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
- absence White Dream Team Glorious Lord of Roses /Drakkar of Blachier de la Bussiere x White Dream Team Biju Boney M/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Trewil White Ancilias /Invicible Zente Lords of The White Shepherd x Maia White Ancilias/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Jack Daniels of Trebons Berger Blanc /Beau Brit od Bijelih Andjela x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
VD2 Bruce Artay of Highland /Kotori vom Terlüner Schloss x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Mack AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOB Most Wanted P´tits Loups d´Amour /Garmin du Domaine de la Graffenbourg x Karibooh P´tits Loups d´Amour/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Yole vom Sutumer Grund /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Only You vom Sutumer Grund/
VD2 Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 K´Zoe of Trebons Berger Blanc /Juan Nando of Skah Dakota x Horsebo Quiet A Lady/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Bernie´s Bernadeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Jolee of Trebons Berger Blanc /Sarius Black de Nobile Linaje x Gucci of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Perla Ice Lilien /Gaudi du Bois des Ternes x Lilien Dragonwings/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
VD2 Taste of Glory Grand Canyon /Most Wanted P´tits Loups d´Amour x Honey Grand Canyon/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/

 
 
imageimage
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of White Wolves Home/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB White Silver Jagodowe Bory /Ravel Classic Las Kornas x Kamelia Grand Canyon/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Perla Ice Lilien /Gaudi du Bois des Ternes x Lilien Dragonwings/
V2 Andra Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
V3 Bernie´s Bernadeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
- absence Evee Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermedaite class
V1, CAC, r. CACIB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
V3 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Gaia Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
V2, r. CAC Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
- absence Full Moon of Ice Wine /Gaudi du Bois des Ternes x Nikita vom Kofelort/
- absence Disadonna Fairytale Angelotti /Dragon la Blankpapilio x White Ghost´s Cinderella Girl/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB , BOS Kamelia Grand Canyon /Poland Cajus of Trebons Berger Blanc x Honey Grand Canyon/
- absence Aguilera Iz Beloy Brigady /Macao de la Roche Blanche x Born to Win White Arizona/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 16. ledna 2016
New Year Show
posuzoval / judge Iuza Beradze
 
 
 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1 Boss Hugo Boss Taien /Gaudi du Bois des Ternes x Toyen Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOS Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of White Wolves Home/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB White Silver Jagodowe Bory /Ravel Classic Las Kornas x Kamelia Grand Canyon/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Bernie´s Bernadeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
V2 Evee Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
V3 Perla Ice Lilien /Gaudi du Bois des Ternes x Lilien Dragonwings/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/  - v závěrečných soutěžích BIG III.
V2, r. CAC Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V3 Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V2, r. CAC Full Moon of Ice Wine /Gaudi du Bois des Ternes x Nikita vom Kofelort/
V3 Gaia Nubika /Chippewa Taien x Celina Nubika/
- absence Disadonna Fairytale Angelotti /Dragon la Blankpapilio x White Ghost´s Cinderella Girl/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Kamelia Grand Canyon /Poland Cajus of Trebons Berger Blanc x Honey Grand Canyon/
- absence Aguilera Iz Beloy Brigady /Macao de la Roche Blanche x Born to Win White Arizona/
 
 

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 29. listopadu 2015
posuzoval / judge Aleksoski Mile (Makedonie)

         

Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Derin of Merry Dream /Endrew King z Ranče Montara x Ashley of Merry Dream/
VN2 Ector Bílá Merci /Jimmy z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Casper of Merry Dream /Gomer la Blankpapilio x Alley ze Zemanské tvrze/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of White Wolves Home/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB White Silver Jagodowe Bory /Ravel Classic Las Kornas x Kamelia Grand Canyon/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Gloria Fortunatus Poland /Baron de Chile Skywolves x Fangtasia Fortunatus Poland/
VN2 Andra Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
N3 Odry AKBO-Parchovany /Kerry Ancilia AKBO-Parchovany x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOS Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
- absence Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V3 Zouli Iz Okeana Udachi /Fandorin of Trebons Berger Blanc x Deniza/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
V2, r. CAC Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 28. listopadu 2015
posuzovala / judge MVDr. Gabriela Ridarčíková (Slovensko)
 
CARMEN Bílá Merci

 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Ector Bílá Merci /Jimmy z Blatenských luk x Carmen Bílá Merci/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Boss Hugo Boss Taien /Gaudi du Bois des Ternes x Toyen Taien/
VD2 Casper of Merry Dream /Gomer la Blankpapilio x Alley ze Zemanské tvrze/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOS Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of White Wolves Home/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB White Silver Jagodowe Bory /Ravel Classic Las Kornas x Kamelia Grand Canyon/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Gloria Fortunatus Poland /Baron de Chile Skywolves x Fangtasia Fortunatus Poland/
VN2 Dahlia Mokronos Taien /Tom Jones Ice Lilien x Sonnie Taien/
VN3 Evee Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/ - dokončila titul Junior šampion Slovenska
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
- absence Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V2, r. CAC Zouli Iz Okeana Udachi /Fandorin of Trebons Berger Blanc x Deniza/
V3 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V4 Sonnie Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
V2, r. CAC, r. CACIB Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 1. března 2015
posuzoval / judge Andrzej Zamoyski (Polsko)
 
 
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
- neúčast Beau Brit od Bijelih Andjela /Aico vom Bruckner Landl x Corina Fliegeland/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V2 Miss Ma Vie AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB White Dream Team Biju Boney M /Beau Brit od Bijelih Andjela x Ulma Fliegeland/
V2, r. CAC Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V3 Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Sherry Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
VD2 Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quietangel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 28. února 2015
posuzoval / judge Miodrag Vreteničić (Černá Hora)
 
Psi / Males
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Chase King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
V2, r. CAC Beau Brit od Bijelih Andjela /Aico vom Bruckner Landl x Corina Fliegeland/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Miss Ma Vie AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V2 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB White Dream Team Biju Boney M /Beau Brit od Bijelih Andjela x Ulma Fliegeland/
V2, r. CAC Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
VD3 Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
VD2 Sherry Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quietangel x Husky vom Märkischen Oderland/
 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 11. ledna 2015
posuzovala / judge Anna Redlicka (Polsko)
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Prometheus White Ancilias /Kerry White Ancilias x Fortune White Ancilias/
V2 Darion Bílá Merci /Hyro la Blankpapilio x Arwen Bílá Merci/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
V2, r. CAC White Silver Jagodowe Bory /Ravel Classic Las Kornas x Kamelia Grand Canyon/ 
VD3 Orfeus White Ancilias /Garro White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Novia de Real del Ocejon /Dingo de Real del Ocejon x Izar do Vale das Princesas/
- neúčast Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Gloria vom Durbuscher Forst /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V2 Sherry z Chaty Leona /Bogacz ze Čtyř dvorů x Aventia Fortunatus/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 10. ledna 2015
posuzoval / judge Boris Špoljarić (Chorvatsko)
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
VD1 Prometheus White Ancilias /Kerry White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB White Silver Jagodowe Bory /Ravel Classic Las Kornas x Kamelia Grand Canyon/ 
V2, r. CAC Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
V3 Orfeus White Ancilias /Garro White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Canta Lupa Moira/
V2, r. CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých / Junior class
VD1 Novia de Real del Ocejon /Dingo de Real del Ocejon x Izar do Vale das Princesas/
- neúčast Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Gloria vom Durbuscher Forst /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
V2, r. CAC Sherry z Chaty Leona /Bogacz ze Čtyř dvorů x Aventia Fortunatus/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 30. listopadu  2014
posuzoval / judge Cristian Ştefanescu (Rumunsko)
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Prometheus White Ancilias /Kerry White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB White Silver Jagodowe Bory /Ravel Classic Las Kornas x Kamelia Grand Canyon/ 
V2, r. CAC, r. CACIB Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
V3 Orfeus White Ancilias /Garro White Ancilias x Fortune White Ancilias/
V4 Indy AKBO-Parchovany /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
V2, r. CAC Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOS Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
VD2 Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Sherry Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
V2, r. CAC Sonnie Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Kamelia Grand Canyon /Poland Cajus of Trebons Berger Blanc x Honey Grand Canyon/
V2, r. CAC Ataka Iz Beloy Brigady /Macao de la Roche Blanche x Born To Win White Arizona/
V3 Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/


Mezinárodní výstava psů Nitra, 30. listopadu  2014
posuzoval / judge Jan Gajewski (Polsko)
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Prometheus White Ancilias /Kerry White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB White Silver Jagodowe Bory /Ravel Classic Las Kornas x Kamelia Grand Canyon/ 
V2, r. CAC Orfeus White Ancilias /Garro White Ancilias x Fortune White Ancilias/
VD3 Indy AKBO-Parchovany /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
VD4 Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
VD2 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
VD3 Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Canta Lupa Moira/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Yannis Donnevara /Chiko z Blatenských luk x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOS Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
VD2 Jessie AKBO-Parchovany /Kery Ancilia AKBO-Parchovany x Wendy Magic AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Sherry Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
VD2 Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V2, r. CAC Kamelia Grand Canyon /Poland Cajus of Trebons Berger Blanc x Honey Grand Canyon/
V3 Ataka Iz Beloy Brigady /Macao de la Roche Blanche x Born To Win White Arizona/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 1. června 2014
DERBY WINNER SHOW
posuzoval / judge Eugene Yerusalimsky (Rusko)
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
VD1 Invincible Zente Lords of the White Shepherd /Benji Lords of the White Shepherd x Foxie-Wonderfull Lords of the White Shepherd/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Canta Lupa Moira/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
- neúčast Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
VD3 Tirza vom Altvilstal /Icor vom Altvilstal x Mali vom Altvilstal/
V2 Gloria vom Durbuscher Forst /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
 
Mezitřída / Intermediate class
- neúčast Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V1 Sonnie Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
 
Třída otevřená
V1 Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
VD2 Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída šampionů
V1 Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
- neúčast Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 31. května 2014
GRAND PRIX SLOVAKIA
posuzoval / judge Levente Miklós (Maďarsko)
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Darion Bílá Merci /Hyro la Blankpapilio x Arwen Bílá Merci/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Invincible Zente Lords of the White Shepherd /Benji Lords of the White Shepherd x Foxie-Wonderfull Lords of the White Shepherd/
D Dragon Fly of Aiwak´s paradise /Faelan vom Terlüner Schloss x Arnie of Aiwak´s paradise/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
VD2 Muraco la Blankpapilio /Gringo of White Finess x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Canta Lupa Moira/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
- neúčast Debbie Bílá Merci /Hyro la Blankpapilio x Arwen Bílá Merci/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V2 Tirza vom Altvilstal /Icor vom Altvilstal x Mali vom Altvilstal/
V3 Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
VD4 Gloria vom Durbuscher Forst /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená
VD1 Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
VD2 Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOS Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
- neúčast Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/

 
Celostátní výstava psů Senec, 30. května 2014
posuzovala / judge Dagmar Klein (Rumunsko)
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
VD2 Invincible Zente Lords of the White Shepherd /Benji Lords of the White Shepherd x Foxie-Wonderfull Lords of the White Shepherd/
VD3 Dragon Fly of Aiwak´s paradise /Faelan vom Terlüner Schloss x Arnie of Aiwak´s paradise/ 
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Bready Greys Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
VD2 Muraco la Blankpapilio /Gringo of White Finess x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Lancer la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
V2, r. CAC Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída vítězů / Winner class
V1, CAC, CACIB, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/, v závěrečných soutěžích BIG I.
- neúčast Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V2 Tirza vom Altvilstal /Icor vom Altvilstal x Mali vom Altvilstal/
V3 Gloria vom Durbuscher Forst /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
 
Mezitřída / Intermediate class
- neúčast Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, BOS Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Třída vítězů / Winner class
- neúčast Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 30. března 2014
posuzoval / judge Milan Krinke
 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Indy AKBO-Parchovany /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Omar Sharif Biale Wzgórza /Argos x Star of Tiger Berta/
V2, r. CAC Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
VD3 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V3 Beau Brit od Bijelih Andjela /Aico vom Bruckner Landl x Corina Fliegeland/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Argos /Fabio Loris Of The White Islanders x Selina/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 White Dream Team Biju Boney M /Beau Brit od Bijelih Andjela x Ulma Fliegeland/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOS Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V2 Gloria vom Durbuscher Forst /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
VD3 Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
D Odyssea White Ancilias / - chybějící zub
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V2, r. CAC, r. CACIB Sonnie Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Keri Snow Avalanche /Darren Whiteline Czech x Adore Snow Avalanche/
VD2 Erinye White Ancilias /Athos Ancilia x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 29. března 2014
posuzoval / judge Petr Řehánek
 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Ixo AKBO-Parchovany /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
VD2 Bready Greys Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Muraco la Blankpapilio /Gringo of White Finess x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Omar Sharif Biale Wzgórza /Argos x Star of Tiger Berta/
V3 Garro White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Canta Lupa Moira/
V4 Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC, r. CACIB Beau Brit od Bijelih Andjela /Aico vom Bruckner Landl x Corina Fliegeland/
V3 Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1 Argos /Fabio Loris Of The White Islanders x Selina/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 White Dream Team Biju Boney M /Beau Brit od Bijelih Andjela x Ulma Fliegeland/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V2 Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V3 Gloria vom Durbuscher Forst /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
V4 Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Sonnie Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
V2, r. CAC Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Erinye White Ancilias /Athos Ancilia x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Keri Snow Avalanche /Darren Whiteline Czech x Adore Snow Avalanche/

 

Mezinárodní výstava psů Nitra, 1. prosince 2013
posuzovala / judge Simic Polina (Srbsko)
 
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
VN Orfeus White Ancilias /Garro White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Indy AKBO-Parchovany /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
V2 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
- neúčast Tom Jones Ice Lilien /Juan of Skah Dakota x Lilien Dragonwings/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
V2, r. CAC Brutus White´s Forschow /Heiko AKBO-Parchovany x Pyry Blizzard AKBO-Parchovany/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V2, r. CAC Larry la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída čestná / Honour class
V1 Blanc Berry Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
 
Třída veteránů / Vetaran class
V1, BOV H´Tarkan de vi Pasay * 01.05.2002 /Ken of the White Valley x Ubelle du Petit Mont Blanc/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Gloria vom Durbuscher Forst /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V2, r. CAC Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
- neúčast Mahi of Skah Dakota /Beau Brit od Bijelih Andjela x Ghuna Gauri of Skah Dakota/
- neúčast Sonnie Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Grácia von der Adlershügelische Wache /Ginko z Blatenských luk x Vénuszvölgyi-Vitéz Gréty/
V2, r. CAC Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V3 Disadonna Fairytale Angelotti /Dragon la Blankpapilio x White Ghost´s Cinderella Girl/
V4 Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/

 

Mezinárodní výstava psů Nitra, 30. listopadu 2013
posuzoval / judge Jaroslav Matyáš (Slovensko)
 
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domane du Chene au Loup x Floppy du domaine de thu lan/
VN2 Orfeus White Ancilias /Garro White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
- neúčast Tom Jones Ice Lilien /Juan of Skah Dakota x Lilien Dragonwings/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
- neúčast Brutus White´s Forschow /Heiko AKBO-Parchovany x Pyry Blizzard AKBO-Parchovany/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V2, r. CAC, r. CACIB Larry la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída čestná / Honour class
V1 Blanc Berry Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
 
Třída veteránů / Vetaran class
V1, BOV H´Tarkan de vi Pasay * 01.05.2002 /Ken of the White Valley x Ubelle du Petit Mont Blanc/
 
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Gloria vom Durbuscher Forst /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Joyfull White Angel´s Amelie/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Jessie AKBO-Parchovany /Kery Ancilia AKBO-Parchovany x Wendy-Magic AKBO-Parchovany/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOB Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/ - v závěrečných soutěžích mezi nejlepšími pěti FCI I. skupiny
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V3 Gayka /Pegasus AKBO-Parchovany x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
- neúčast Mahi of Skah Dakota /Beau Brit od Bijelih Andjela x Ghuna Gauri of Skah Dakota/
- neúčast Sonnie Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
 
Třída otevřená
V1, CAC Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/ - dokončila titul Šampion krásy SR
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB Disadonna Fairytale Angelotti /Dragon la Blankpapilio x White Ghost´s Cinderella Girl/
V2, r. CAC Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V3 Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/
V4 Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V Grácia von der Adlershügelische Wache /Ginko z Blatenských luk x Vénuszvölgyi-vitéz Gréty/
- neúčast Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
 
 

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 2. června 2013
posuzoval / judge Tibor Havelka (Slovensko)
 
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Honey Star z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, BOS Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů
? V1, CAC, r. CACIB Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

Mezinárodní výstava psů Nitra, 1. června 2013
posuzoval / judge Sean Delmar (Irsko)
 
Psi
Třída štěňat
VN1 Jimmy z Bltenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
VN2 Bready Greys Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
 
Třída mladých
V1, CAJC Muraco la Blankpapilio /Gringo of White Finess x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Honey Star z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
- neúčast Sonnie Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, BOS Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů
? V1, CAC, r. CACIB Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

Celostátní výstava psů Senec, 31. května 2013
posuzovala / judge Monika Blaha (Rakousko)
 
Psi
Třída štěňat
VN1 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Mezitřída
V1, CAC Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída otevřená
V1, CAC, BOB Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída vítězů
VD1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny
Třída mladých
VD1 Honey Star z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
- neúčast Sonnie Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
 
Mezitřída
V1, CAC Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená
V1, CAC Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída vítězů
V1, CAC Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

BOS = nový výstavní titul, k nám dorazí cca během dvou let, zadává se opačnému pohlaví (tedy nejlepšímu mladému či nejlepšímu psovi/feně), než které získalo BOB

 
Psi / Males
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Vayn-Vaydler Star Way Royal /Dog Diego Biala Pasja x Star Way Royal Zaskia AKBO-Parchovany/
- neúčast / absence Aramis Nadom of White Darel /Banshee Boy vom Hause Zenz x Miya Canta Lupa/
 
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 / VP1 Sonnie Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Grácia von der Adlershügelische Wache /Ginko z Blatenských luk x Vénuszvolgyi-Vitéz Gréti/
VD2 / VG2 Caico it Ljocht fan Shiva /Akhiro vom Altvilstal x Caely´s White Flower Silken/ - příliš hubená
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB  Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, BOS Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/ - dokončen titul "Slovenský šampion krásy"
 
Třída šampionů / Champion class
V1 Keri Snow Avalanche /Darren Whiteline Czech x Adore Snow Avalanche/
VD2 / VG2 Jayla vom Altvilstal /Diego Maradonna von der Weissen Wolke x Akira vom Entweger Hof/ - naměřeno 64 cm
 

 

image

 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Muraco la Blankpapilio /Gringo of White Finess x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC, r. CACIB Vayn-Vaydler Star Way Royal /Dog Diego Biala Pasja x Star Way Royal Zaskia AKBO-Parchovany/
V3 Aramis Nadom of White Darel /Banshee Boy vom Hause Zenz x Miya Canta Lupa/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Caico it Ljocht fan Shiva /Akhiro vom Altvilstal x Caely´s White Flower Silken/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, BOS Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
- neúčast Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Keri Snow Avalanche /Darren Whiteline Czech x Adore Snow Avalanche/
V2, r. CAC Jayla vom Altvilstal /Diego Maradonna von der Weissen Wolke x Akira vom Entweger Hof/
- neúčast Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Zdroj: Moravia Traj
 

 
Mezinárodní výstava psů Nitra, 2. prosince 2012
posuzoval / judge Vladimír Piskay (Slovensko)
 
Psi
Mezitřída
V1, CAC, CACIB Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená
V1, CAC Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Caico it Ljocht fan Shiva /Akhiro vom Altvilstal x Caely´s White Flower Silken/ - in the finnal ring she got Junior BIG I. !!!!!
V2 Grácia von der Adlershügelische Wache /Ginko z Blatenských luk x Vénuszvolgyi-Vitéz Gréti/
 
Mezitřída
V1, CAC Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
V2, r. CAC K´Chanel White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená
V1, CAC Buttercup la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
V2, r. CAC Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Jayla vom Altvilstal /Diego Maradonna von der Weissen Wolke x Akira vom Entweger Hof/
V2, r. CAC, r. CACIB Nikita vom Kofelort /Baxter vom Kofelort x Cheyenne vom Kofelort/
- neúčast Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/

 

 

image

Psi
Třída mladých
V1, CAJC Lars la Blankpapilio /Joyner Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená
V1, CAC Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Grácia von der Adlershügelische Wache /Ginko z Blatenských luk x Vénuszvolgyi-Vitéz Gréti/
V2 Caico it Ljocht fan Shiva /Akhiro vom Altvilstal x Caely´s White Flower Silken/
 
Mezitřída
V1, CAC Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
V3 K´Chanel White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená
V1, CAC Buttercup la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
V2, r. CAC Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Nikita vom Kofelort * 26.02.2011 /Baxter vom Kofelort x Cheyenne vom Kofelort/
V2, r. CAC, r. CACIB Jayla vom Altvilstal *31.01.2008 /Diego Maradonna von der Weissen Wolke x Akira vom Entweger Hof/
- neúčast Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
 
Výsledky: Moravia Traj
 

 

image

 
Psi
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
VD2 Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/
 
Třída otevřená
V1 Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída veteránů
V1 Falco of Kim´s dream /Quanto of White Mountain Austria x Beauty of Kim´s dream/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC, Derby Winner (psi narozeni v roce 2011) Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2 Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/

 

 
Psi
Mezitřída
V1, CAC Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída veteránů
V1, BOB Falco of Kim´s dream /Quanto of White Mountain Austria x Beauty of Kim´s dream/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/, v závěrečných soutěžích o nejlepšího mladého první FCI skupiny získala úžasný Junior BIG II.
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CABIB Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2, r. CAC Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/

 

image

 
Psi
Mezitřída
V1, CAC Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/
 
Třída otevřená
V1, CAC Fuego King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů
V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída veteránů
V1 Falco of Kim´s dream /Quanto of White Mountain Austria x Beauty of Kim´s dream/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC Usurei Donnevara /Nico Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
 
Třída otevřená
V1, CAC Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída šampionů
V1, CAC, BOB Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/, v závěrečných soutěžích FCI I. skupiny postoupila mezi 5 nejlepších
V2, r. CAC Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/

 

posuzoval / judge Miroslav Václavík

image

 
Psi
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Třída šampionů
V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
 
Mezitřída
- neúčast Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/

 

Psi
Třída mladých
V1, CAJC Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
- odstoupil Jerry Lee White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Athalia White Ancilias/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB C´Moi of Trebons Berger Blanc /Al-Pacino of Hayelys Future x Wolves Home Blizta/
V2, r. CAC Brutus White´s Forschow /Heiko AKBO-Parchovany x Pyry Blizzard AKBO-Parchovany/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
V2, r. CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC K´Chanel White Ancilias /Tarkan de vi Passay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Mezitřída
V1, CAC Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
- neúčast Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC, r. CACIB Buttercup la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
 
Třída šampionů
V1, CAC Aureola White Ancilias /Athos White Ancilias x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

image

 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 F´Adam of Trebons Berger Blanc /Al - Pacino of Haleys Future x Classe Apart of Trebons Berger/
 
Třída pracovní / Working class
V1, CAC, r. CACIB Argos /Fabio Loris Of The White Islanders x Selina/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Buttercup la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanche x Excellent Choice of White Condor/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB Horsebo Twix /Horsebo Muffin x Horsebo 7 Up/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/

 

Psi
Třída dorostu
VN1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB F´Adam of Trebons Berger Blanc /Al - Pacino of Haleys Future x Classe Apart of Trebons Berger/
 
Třída pracovní
V1, CAC, CACIB, BOB Argos /Fabio Loris Of The White Islanders x Selina/
 
Třída šampionů
V1, CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Buttercup la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanche x Excellent Choice of White Condor/
 
Mezitřída
V1, CAC Horsebo Twix /Horsebo Muffin x Horsebo 7 Up/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB? Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB Eywy Whiteline Czech /Fill White Majestics x Genny Lee Donnevara/

 

TOPlist
TOPlist