Mezinárodní výstava psů Bratislava, 20. srpna 2017
posuzoval / judge (Polsko)
 

Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
 
Třída mladých / Junior class
VD1
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOB Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
V2, r. CAC Ancilias
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Ice Queen od Semberije /Yole vom Sutumer Grund x Beau Beau/
V2 Haidi od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB Melanie-Jane de la Divine Blanche /Kuperis Vejuonos Serksnas x Fandora de la Divine Blanche/
V2, r. CAC, r. CACIB Lucky z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
V3 Britney Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Blueberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V2 Star z Ranče Montara /
3 Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
- absence Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída šampionů / Champion class
- absence Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 19. srpna 2017
posuzovala / judge Petra Márová
 

Psi / Males
Třída mladých / Junior class
VD1 AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x /
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOS Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
- absence Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Ice Queen od Semberije /Yole vom Sutumer Grund x Beau Beau/
V2 Haidi od Kunovského lesa /Omar Sharif Biale Wzgórza x Cally od Kunovského lesa/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB Britney Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V2, r. CAC, r. CACIB Lucky z Blatenských luk
VD3 Melanie-Jane de la Divine Blanche /Kuperis Vejuonos Serksnas x Fandora de la Divine Blanche/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Blueberry Altája
V2 Akira Happy Jo-Ja
- absence Carmen Bílá Merci
 
Třída šampionů / Champion class
- absence Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/

 
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 2. dubna 2017
posuzoval / judge Anatoli Zhuk (Bělorusko)
 

Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOS Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
V2 Guardian of Merci von King´s Silbertal /Chuck vom Reinholdsberg x White Falcon´s Majesty Maya/
V3 T.J. Tiger AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Bruce Artay of Highland /Kotori vom Terlüner Schloss x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB Trewil White Ancilias /Invicible Zente Lords of the White Shepherd x Maia White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
V2, r. CAC Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
3 Frisecco of Ice Wine /Gaudi du Bois des Ternes x Nikita vom Kofelort/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1 Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
V2 Trixie AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Holliday Star z Ranče Montara/
- absence Melanie-Jane de la Divine Blanche /Kuperis Vejuonos Serksnas x Fandora de la Divine Blanche/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Summer White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/

 
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 1. dubna 2017
posuzoval / judge Calin Mitra (Rumunsko)
 

Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Guardian of Merci von King´s Silbertal /Chuck vom Reinholdsberg x White Falcon´s Majesty Maya/
V2 Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
V3 T.J. Tiger AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
- Bruce Artay of Highland /Kotori vom Terlüner Schloss x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Philipo White Ancilias /Kerry White Ancilias x Fortune White Ancilias/
V2, r. CAC Boss Hubo Boss Taien /Gaudi du Bois des Ternes x Toyen Taien/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC, r. CACIB Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
- absence Frisecco of Ice Wine /Gaudi du Bois des Ternes x Nikita vom Kofelort/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
- absence Melanie-Jane de la Divine Blanche /Kuperis Vejuonos Serksnas x Fandora de la Divine Blanche/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Dahlia Mokronos Taien /Tom Jones Ice Lilien x Sonnie Taien/
V2, r. CAC Summer White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/

 
Národní výstava psů Bratislava, 19. února 2017
posuzoval / judge Otakar Vondrouš
 

Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
T.J. Tiger AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Trewil White Ancilias /Invicible Zente Lords of the White Shepherd x Maia White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
VD1 Philipo White Ancilias /Kerry White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Xeno vom Sutumer Grund /Luzifers Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Britney Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
VD2 Hexa od Kunovského lesa /
Melanie-Jane de la Divine Blanche /Kuperis Vejuonos Serksnas x Fandora de la Divine Blanche/
 
Mezitřída / Intermediate class
Dahlia Mokronos Taien /Tom Jones Ice Lilien x Sonnie Taien/
 
Třída otevřená / Open class
Perla Ice Lilien /Gaudi du Bois des Ternes x lilien Dragonwings/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, NV, BOS Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/

 
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 6. listopadu 2016
posuzoval / judge 
 
     
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Bruce Artay of Highland /Kotori vom Terlüner Schloss x Thaya Berger Acabo Czech/ - dokončen Junior šampion Slovenska
 
Třída otevřená / Open class
V1 Orfeus White Ancilias /Garro White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB Iscar King z Ranče Montara /White Spirit of Dream Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích BIS třídy čestné
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV, BOS Blanc Berry Ancilias /H´Tarken de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Britney Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V2 Tosca White Ancilias /Invincible Zente Lords of the Whie Shepherds x Maia White Ancilias/
V3 Zetty Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
V2, r. CAC Summer White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB White Dream Team Biju Boney M /Beau Brit od Bijelih Andjela x Ulma Fliegeland/
V2, r. CAC Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
V3 Zouli Iz Okeana Udachi /Fandorin of Trebons Berger Blanc x Deniza/
V4 Queen Qee White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Athalia White Ancilias/
V Tessi la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 

 
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 5. listopadu 2016
posuzoval / judge 
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Gorby Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Cassius Dex Sionella /Ferris King z Ranče Montara x Ayleen Falco line/
T.J. Tiger AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Holliday Star z Ranče Montara/
Ultimo White Ancilias /Faraon White Ancilias x K´Chanel White Ancilias/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Trewil White Ancilias /Invicible Zente Lords of the White Shepherd x Maia White Ancilias/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Bruce Artay of Highland /Kotori vom Terlüner Schloss x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
Orfeus White Ancilias /Garro White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
Iscar King z Ranče Montara /White Spirit of Dream Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích r. BIS třídy čestné
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Blanc Berry Ancilias /H´Tarken de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Galaxy Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Trixie AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých / Junior class
Britney Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
Tosca White Ancilias /Invincible Zente Lords of the Whie Shepherds x Maia White Ancilias/
Zetty Donnevara /Orfano Donnevara x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
Summer White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
 
Třída otevřená / Open class
White Dream Team Biju Boney M /Beau Brit od Bijelih Andjela x Ulma Fliegeland/
Brandy z Papouščího ráje /Gomer la Blankpapilio x Jasmína Taien/
Zouli Iz Okeana Udachi /Fandorin of Trebons Berger Blanc x Deniza/
Queen Qee White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Athalia White Ancilias/
Tessi la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
 
V1, CAC, CACIB, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích BIG II. - skupina FCI I

 
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 21. srpna 2016
posuzoval / judge Milan Krinke
 
 
Psi / Males
Třída štěňat / Puppy class
Very Versace White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Ancilia Diamond Avalanche/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Bruce Artay of Highland /Kotori vom Terlüner Schloss x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Mezitřída / Intermediate class
Daquan Mokronos Taien /Tom Jones Ice Lilien x Sonnie Taien/
 
Třída otevřená / Open class
Orfeus White Ancilias /Garro White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Puppy class
Victoria White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Ancilia Diamond Avalanche/
 
Třída dorostu / Puppy class
N1 Melanie-Jane de la Divine Blanche /Kuperis Vejlionós Serksnas x Fandora de la Divine Blanche/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Summer White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
 
Mezitřída / Intermediate class
Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
Jasmine-Jade Biala Pasja /Cherokee Baltic Beauty du Bois des Ternes x Foybe Titania Biala Pasja/
 
Třída otevřená / Open class
Queen Qee White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Athalia White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích BIG I. - skupina FCI I a r. BIS
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 20. srpna 2016
posuzovala / judge (Maďarsko)
 
 
Psi / Males
Třída štěňat / Puppy class
Ultimo White Ancilias /Faraon White Ancilias x K´Chanel White Ancilias/
Very Versace White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Ancilia Diamond Avalanche/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Bruce Artay of Highland /Kotori vom Terlüner Schloss x Thaya Berger Acabo Czech/
 
Mezitřída / Intermediate class
Daquan Mokronos Taien /Tom Jones Ice Lilien x Sonnie Taien/
 
Třída otevřená / Open class
Orfeus White Ancilias /Garro White Ancilias x Fortune White Ancilias/
Philipo White Ancilias /Kerry White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Puppy class
Trixie AKBO-Parchovany /Ixo AKBO-Parchovany x Holliday Star z Ranče Montara/
Victoria White Ancilias /Blanc Berry Ancilias x Ancilia Diamond Avalanche/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Melanie-Jane de la Divine Blanche /Kuperis Vejlionós Serksnas x Fandora de la Divine Blanche/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Summer White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
 
Mezitřída / Intermediate class
Jasmine-Jade Biala Pasja /Cherokee Baltic Beauty du Bois des Ternes x Foybe Titania Biala Pasja/
 
Třída otevřená / Open class
Asta Lady Moravia Traj /Ares z Nového Malína x Tara Chelsey Donnevara/
Queen Qee White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Athalia White Ancilias/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích BIG I. - skupina FCI I a BIS 3
Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/

 
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 25. října 2015
posuzoval / judge Miroslav Václavík
 
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Krispin King z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých / Junior class
Rin Tin Tin White Ancilias
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOS Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2 Xeno vom Sutumer Grund /Luzifers Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
 
Třída šampionů / Champion class
V1 Yole vom Sutumer Grund /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Only You vom Sutumer Grund/
VD2 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
Evee Diavolocane
Gloria Fortunatus Poland
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
- absence Perla Ice Lilien /Gaudi du Bois des Ternes x /
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Massey Star AKBO Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
Sonnie Taien
Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
- absence Frida od Bijelih Andjela

 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 24. října 2015
posuzovala / judge Elena Ruskovaara (Finsko)
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Krispin King z Ranče Montara /Iron De l´esprit du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOS Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Xeno vom Sutumer Grund /Luzifers Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
V2, r. CAC Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB Yole vom Sutumer Grund /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Only You vom Sutumer Grund/
V2 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
- absence Perla Ice Lilien
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Massey Star AKBO Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
Sonnie Taien
 
Třída šampionů / Champion class
Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
- absence Frida od Bijelih Andjela
 

 
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 23. srpna 2015
posuzovala / judge Liliane de Ridder-Onghena (Belgie)
 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
VD2 Chico vom Weissen Freund /Aramis Nadom of White Darel x Aicha White Shine/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Iscar King z Ranče Montara /White Spirit of Dream Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Yole vom Sutumer Grund /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Only You vom Sutumer Grund/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Evee Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
V2 Bamboocha Taien /Gaudi du Bois des Ternes x Toyen Taien/
- absence Jassey Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/

 
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 22. srpna 2015
posuzoval / judge Boguslav Chmiel (Polsko)
 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Chico vom Weissen Freund /Aramis Nadom of White Darel x Aicha White Shine/
V2 Max AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB Iscar King z Ranče Montara /White Spirit of Dream Al Capone x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Yole vom Sutumer Grund /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Only You vom Sutumer Grund/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Darya Mokronos Taien /Tom Jones Ice Lilien x Sonnie Taien/
VN2 Evee Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOS Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holliday Star z Ranče Montara/
VD2 Bamboocha Taien /Gaudi du Bois des Ternes x Toyen Taien/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/

 
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 5. října 2014
posuzoval / judge Jorgen Hindse (Dánsko)
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Jerry of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Prometheus White Ancilias
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
V2 Indy AKBO-Parchovany /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
V3 White Silver Jagodowe Bory /Ravel Classic Las Kornas x Kamelia Grand Canyon/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
VD2 Muraco la Blankpailio /Gringo of White Finess x Colombia White Bohemia Mandiga/
VD3 Lancer la Blankpapilio /Joyner-Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2. r. CAC Blanc Berry Ancilias /H´Tarken de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CACC Oxiana la Blankpapilio /I Love Boy P´tits Loups d´Amour x Dinky la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC Sonnie Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
 
Třída šampionů /Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V2, r. CAC, r. CACIB Kamelia Grand Canyon /Cajus of Trebons Berger Blanc x Honey Grand Canyon/
- neúčast Too Quite Special Ice Lilien /Juan of Skah Dakota x Lilien Dragon Wings/

 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 4. října 2014

posuzoval / judge Milan Krinke
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
N Jerry of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Prometheus White Ancilias
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
V2 Indy AKBO-Parchovany /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Azzi Princess AKBO-Parchovany/
- neúčast Orimo White Ancilias
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC White Silver Jagodowe Bory
VD3 Muraco la Blankpailio /Gringo of White Finess x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2 Blanc Berry Ancilias /H´Tarken de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Iggy z Veselé rodiny
V2, r. CAC Oxiana la Blankpapilio
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída šampionů /Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Kamelia Grand Canyon /Cajus of Trebons Berger Blanc x Honey Grand Canyon/
V2, r. CAC Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/

 
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 17. srpna 2014
posuzoval / judge Otakar Vondrouš
 
Psi / Males
Třída
 
Feny / Females
Třída

 
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 16. srpna 2014
posuzovala / judge Malgorzata Halas (Polsko)
 
Psi / Males
Třída
 
Feny / Females
Třída

 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 27. října 2013
posuzoval / judge Péter Harsányi (Maďarsko)
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Orfeus White Ancilias /Garro White Ancilias x Fortune White Ancilias/
 
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída mladých / Junior class
V1 Bready Greys Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Muraco la Blankpapilio /Gringo of White Finess x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Mezitřída / Intermediate class
- neúčast Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Cally od Kunovského lesa  /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2, r. CAC, r. CACIB Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V3 K´Chanel White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/

 
Mezinárodní výstava psů Bratislava, 26. října 2013
posuzoval / judge Vladimír Piskay (Slovensko)
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Bready Greys Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, r. CACIB Muraco la Blankpapilio /Gringo of White Finess x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Mezitřída / Intermediate class
- neúčast Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Chellsi la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Cally od Kunovského lesa  /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2, r. CAC, r. CACIB Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V3 K´Chanel White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/

 
 
 
Psi / Males
Třída štěňat
VN1 Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída dorostu
VN1 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Muraco la Blankpapilio /Gringo of White Finess x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOB Ferris King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/
 
Feny/ Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V2 Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V3 Sonnie Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
- neúčast Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB K´Chanel White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída štěňat
VN1 Iron De l´esprit du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída dorostu
VN1 Bready Greys Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
VN2 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Muraco la Blankpapilio /Gringo of White Finess x Colombia White Bohemia Mandiga/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Roy Acabo Czech /Blesk od Kunovského lesa x Meggie Acabo Czech/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOS Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/
 
Feny/ Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOB Maia White Ancilias /Imperator J. C. of Buscin´s Love x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
V2 Sonnie Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
V3 Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
 
 
Mezitřída / Intermediate class
- neúčast  Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB K´Chanel White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
 

 

Mezinárodní výstava psů Bratislava 19. srpna 2012
posuzoval / judge Michael Kreiner (Rakousko)
 
Psi / Male
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Ferris King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/ DS
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/ SDS
 
Feny / Female
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, BOB Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/ DS
V2, r. CAC, r. CACIB Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/ DS
V3 Buttercup la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/ DS
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 18. srpna 2012
posuzoval / judge Miroslav Václavík
Psi / Male
Třída mladých / Junior class
V1 Lars La Blankpapilio /Joyner-Boss vom Sutumer Grund x Dinky la Blankpapilio/ DS
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/ SDS
 
 
Feny / Female
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC, CACIB Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/ SDS
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Fortune white Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/ DS
 

 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 13. května 2012
posuzoval / judge Giusepe Bepe Allesandra (Itálie)
Psi
Třída mladých
VD1 Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Imperator J.C. of Buscin´s Love /Centurio of White Energy x Brenda-Lee of White Bandits/
V2 Boston la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
VD3 Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB Blanc Berry Ancilias /H´Tarken de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
V2, r. CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída veteránů
V1, BOV, BOB H´Tarkan de vi Pasay /Ken of the White Valley x Ubelle du Petit Mont Blanc/
 
Feny
Třída mladých
VD1 K´Chanel White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená
VD1 Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
VD2 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
- neúčast Buttercup la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB Athalia White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2 Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
V3 Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 12. května 2012

posuzoval / judge Roberto Pico Velez (Portugalsko)

 

Psi
Třída mladých
V1, CAJC Kerry White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Imperator J.C. of Buscin´s Love /Centurio of White Energy x Brenda-Lee of White Bandits/
V2, r . CAC Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyř dvorů/
V3 Boston la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Blanc Berry Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Mystery Shadow AKBO-Parchovany/
V2, r. CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída veteránů
V1, BOV H´Tarkan de vi Pasay /Ken of the White Valley x Ubelle du Petit Mont Blanc/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC Tara Chelsey Donnevara /Argo of Barrandov´s Alley x Genny Lee Donnevara/
V2 K´Chanel White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Nataly Cheryl Donnevara /Dragon la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
V2, r. CAC Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V3 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
- neúčast Buttercup la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB Athalia White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V3 Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
 

 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 21. srpna 2011
posuzoval / judge Milivoje Uroševič (Srbsko)
 
Psi
Třída mladých - junior class
V1, CAJC, BOJ Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
- Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyr dvorů/
 
Mezitřída - intermediate class
VD Russell Berry Donnevara /Diuke la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
 
Třída šampionů - champion class
V1, CAC, CACIB Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
V2, r. CAC, r. CACIB Melody Boy Miraja /X-Dream Amaroq of White-Mounta x Holy Anne z Veselé rodiny/
 
Feny
Třída mladých - junior class
VD Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Mezitřída - intermediate class
VD Fee du Bois des Ternes /Guest Star of Luna Legacy x Horsebo Chanel N°5/
 
Třída otevřená - open class
V1, CAC Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
VD2 Bona-Dea White´s Forschow /Heiko AKBO-Parchovany x Pyry Blizzard AKBO-Parchovany/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Jayla vom Altvilstal /Diego Maradonna von der Weissen Wolke x Akira vom Entweger Hof/
V2, r. CAC, r. CACIB Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V3 Aicha White Shine /Melody Boy Miraja x Joel AKBO-Parchovany/
 

 

Mezinárodní výstava psů Bratislava, 20. srpna 2011
posuzoval / judge Ing. Leoš Jančík
 
Psi
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Andy White Bone /Diuke la Blankpapilio x Ailen ze Čtyr dvorů/
- Caesar White´s Forschow /Alexiss White Shine x Pyry Blizzard AKBO-Parchovany/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Russell Berry Donnevara /Diuke la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB Alf vom Weissen Freud /Hunter-Louis of Beautiful white x Aicha White Shine/
V2, r. CAC Cliff White Royal Court /Pegasus AKBO-Parchovany x Lucy Wild Miraja/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
V2 Melody Boy Miraja /X-Dream Amaroq of White-Mounta x Holy Anne z Veselé rodiny/
 
Feny / Female
Třída mladých / Junior class
V1 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Fee du Bois des Ternes /Guest Star of Luna Legacy x Horsebo Chanel N°5/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/
V2 Bona-Dea White´s Forschow /Heiko AKBO-Parchovany x Pyry Blizzard AKBO-Parchovany/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, BOB Jayla vom Altvilstal /Diego Maradonna von der Weissen Wolke x Akira vom Entweger Hof/ - v závěrečných soutěžích vybojovala tato německá kráska první místo z celé první FCI skupiny - BIG I.!!!
V2, r. CAC, r. CACIB Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/
V3 Aicha White Shine /Melody Boy Miraja x Joel AKBO-Parchovany/

 

posuzoval / judge Miroslav Zidar (Slovinsko)

 

Psi
Třída dorostu
VN Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Třída mladých
VD1 Russell Berry Donnevara /Diuke la Blankpapilio x Genny Lee Donnevara/ 
VD2 Ferris King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB F´Adam of Trebons Berger Blanc /Al - Pacino of Haleys Future x Classe Apart of Trebons Berger/
 
 
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Eggy z Blatenských Luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
 
 
V2, r. CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída šampionů
V1, CAC Coco White Ancilias /Aragon of Trebons Berger Blanc x Kuli Ancilia Akbo - Parchovany/
 
 
 
Třída veteránů
V1 H´Tarkan de vi Pasay /Ken of the White Valley x Ubelle du Petit Mont Blanc/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC, nejlepší mladý BOJ Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelt x Ancilia II du Bois des Ternes/
- Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelt x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Aicha White Shine /Melody Boy Miraja x Joel AKBO-Parchovany/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Alexia of Trebons Berger Blanc /Nice of You to Come Bye Ultimo x Danka Princess vom Durbuscher/, v závěrečných soutěžích BIG III., posuzoval Štefan Šinko (SLO)
V2, r. CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/

 
posuzovala / judge Libuše Ubrová

 

Psi
Třída dorostu
VN1 Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
 
Mezitřída
V1, CAC F´Adam of Trebons Berger Blanc /Al - Pacino of Haleys Future x Classe Apart of Trebons Berger/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB Eggy z Blatenských Luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
 
 
V2, r. CAC Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída šampionů
V1, CAC, r. CACIB Coco White Ancilias /Aragon of Trebons Berger Blanc x Kuli Ancilia Akbo - Parchovany/
 
 
 
Třída veteránů
V1 H´Tarkan de vi Pasay /Ken of the White Valley x Ubelle du Petit Mont Blanc/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelt x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Aicha White Shine /Melody Boy Miraja x Joel Akbo - Parchovany
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Alexia of Trebons Berger Blanc /Nice of You to Come Bye Ultimo x Danka Princess vom Durbuscher/

 

Feny / Females
Třída štěňat 
TOPlist
TOPlist