Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Darthvader Areba Artay of Highland /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/
VD2 Absolut White Chocolate Eragon /Beniamino W-Choco Pride of Astrid x Uma White Chocolate vom Sutumer Grund/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD Axel Donnevara /Barnet Abraska x Xarria Jackie Donnevara/
VD Cyrus Ferris Sionella /Ferris King z Ranče Montara x Ayleen Falco line/
D Bor Caspian z Chlumu  /Tartuffe Taien x Manon Taien/
 
Třída otevřená / Open class
VD Sokrates White Ancilias /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
- absence Krispin King z Ranče Montara /Iron De L´esprit Du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída čestná / Honor class
V1 Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2, r. CAC, r. CACIB Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Ornella Star z Ranče Montara /Xeno vom Sutumer Grund x Grace Star z Ranče Montara/
VN2 Issa Star Diavolocane /Iron De L´esprit Du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
VN3 Pretty Orielle Star z Ranče Montara / z Ranče Montara x Joyful White Angel´s Bilow/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Gira Bílá Merci /Fenix Whiteline Czech x Carmen Bílá Merci/
V2 Ice Queen od Semberije /Yole vom Sutumer Grund x Beau-Beau/
V3 Yanine White Miraja /Mambo Taien x Xynthia Donnevara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Lucky z Blatenských luk /Innuendo of Trebons Berger Blanc x Ginna la Blankpapilio/
- absence Love Me Star z Ranče Montara /Jimmy z Blatenských x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Blueberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V2, r. CAC Chilli Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
V3 Carmen Bílá Merci /Number One of White Energy x Eywy Whiteline Czech/
V4 Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
D Aria od Kamene /Pilgrim Taien x Calypso Nubika/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holiday Star z Ranče Montara/
V2, r. CAC Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/

 
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav, 13. srpna 2016
posuzovala / judge Zoja Olejnikova (Ukrajina)
 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Trewil White Ancilias /Invincible Zente Lords of the White Shepherd x Maia White Ancilias/
V2 Bailly pod Ovčáckým vrchem /Charon z Blatenských luk x Torja Taien/
VD3 Sokrates White Ancilia /Chiko z Blatenských luk x Athalia White Ancilias/
- absence Krispin King z Ranče Montara /Iron De L´esprit Du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
VD1 Kewin King z Ranče Montara /Iron De L´esprit Du Sud x En-Joy Star z Ranče Montara/
VD2 Aaron od Špičatého vrchu /Blanc Berry Ancilias x Dája od Bílého dubu/
 
Třída otevřená / Open class
V1 Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V2 Ares Calidus Eiwy-Wolf /Faraon White Ancilias x Dartie z Blatenských luk/
VD3 Bastien Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS Xeno vom Sutumer Grund /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Viva la Vie of the White Wolves Home/
V2, r. CAC, r. CACIB Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Dallas White Bohemia Mandiga /Elvis Taien x Cassia Maya Elbigi/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
V2 Bernie´s Bernadeta Atagora /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Usurei Donnevara/
- absence Evita Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Chilli Nubika /HanSolo von Tirol x Celina Nubika/
V2, r. CAC Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, r. CACIB Gimma Nubika /Chipewa Taien x Celina Nubika/
V2, r. CAC Blueberry Altája /Charon z Blatenských luk x Axi Altája/
V3 Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/

 
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav, 29. srpna 2015
posuzoval / judge Iuza Beradze
 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Argento Moravia Traj /Ares x Tara Chelsey/
V2 Rin-Tin-Tin White Ancilias /Faraon White Ancilias x K´Chanel White Ancilias/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1 Aerostar Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
V2 Artuš Star Eiwy-Wolf /Dartie z Blatenských luk x Faraon White Ancilia/ 
 
Třída otevřená / Open class
V1 Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída veteránů / Vetaran class
V1, BOV, BOS Dallas White Bohemia Mandiga /Elvis Taien x Cassia Maya Elbigi/
 
Feny / Females
Třída štěňat / Baby class
VN1 Eeve Diavolocane /Ben Bílá Merci x Chellsi la Blankpapilio/
VN2 Akira Happy Jo-Ja /Blanc Berry Ancilias x Faith White Ancilias/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ, BOB Jazz Rock´m Roll of Trebons Berger Blanc /Horsebo U2 x Galilea of Trebons Berger Blanc/ - v závěrečných soutěžích junior BIG I., BIG IV.
V2 Massey Star AKBO-Parchovany /Beau Brit od Bijelih Andjela x Holiday Star z Ranče Montara/
V3 Cheetah Nubika /HansSolo x Celina Nubika/
V4 Jaqueline Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
VD Kayra z Blatenských luk /Drakkar of Blachier de la Bussiere x Ginna la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Hestia Nubika /Charon z Blatenských luk x Ayla Shengul Nubika/
V2, r. CAC Jassey Star z Ranče Montara /Ferris King z Ranče Montara x Joyfull White Angel´s Bilow/
- neúčast Bambina White Chocolate /Quai Yucon vom Sutumer Grund x Astrid/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Gimma Nubika /Chipewa Taien x Celina Nubika/
V2, r. CAC Ayla Diavolocane /Gomer la Blankpapilio x Destina Star z Ranče Montara/
V3 Venus Taien /Bugsy Nubika x Chispa Taien/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, r. CACIB Xarria Jackie Donnevara /Ares z Nového Malína x Nataly Cheryl Donnevara/
V2, r. CAC Threa Acabo Czech /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Nessie Acabo Czech/
V3 Cally od Kunovského lesa /Alf od Vlkošského mlýna x Adriana u Panáka/

 

Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav, 30. srpna 2014
posuzovala / judge Petra Márová
 
 
 
Psi / Males
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Aztecpiper Bohemia Beluga /Derin Nubika x Zelmarian Himalaya Taien/
V2 Chicco King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Bodie Bajadera /Gomer la Blankpapilio x Elza z Nuslaudy/
V2, Res.CAC, Res. CACIB Charon z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
V3 Jimmy z Blatenských luk /Iron of White Energy x Ginna la Blankpapilio/
V4 Tartuffe Taien /Otso´s Obsidian Taien x Karita Taien/
- vyloučen Chuck King z Ranče Montara /Derin Nubika x En-Joy Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Iggy z Veselé rodiny /Gomer la Blankpapilio x D´Sheron Star z Ranče Montara/
V2 Daiquiri Bílá Merci /Hyro la Blankpapilio x Arwen Bílá Merci/
V3 Gimma Nubika /Chipewa Taien x Celina Nubika/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Whisky Taien /Bugsy Nubika x Chantal Taien/
- neúčast Brooke Ann Forrento /Arezzo Bohemia Star Moraveč x Debonar Free Meroxen/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Sherry Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
V2, r. CAC, r. CACIB Ayleen Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
VD3 Jasmine White Ancilias /Blanc Berry Ancilia x Athalia White Ancilias/
 
Třída šampinů / Champion class
V1 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Coris Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky Vom Märkischen Oderland/
 

 
 
image
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Iron De L´esprit Du Sud /Fork du Domaine du Chene au Loup x Floppy du Domaine de Thu Lan/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Ben Bílá Merci /Endrew King z Ranče Montara x Eywy Whiteline Czech/
 
Třída otevřená / Open class
V1, CAC Hyro la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Byorka la Blankpapilio/
V2, r. CAC Ferris King z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
V3 Alf Falco line /Jason Taien x Ely z Brdské smečky/
VD4 Dick od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC, r. CACIB Made To Measure Inspektor Ice /Zenado vom Terlüner Schloss x Horsebo Ciwi/
V3 Number One of White Energy /Firepool Otso x Unique Shakira of White/
V4 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Feny / Females
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Baila Bubble Šamanův trik /Elvis Taien x Tina Turner Miraja/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, BOJ Choice z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
VD2 Honey Star z Ranče Montara /Luzifer´s Fighter vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD3 Joyfull White Angel´s Bilow /Kentalo vom Sutumer Grund x Inshima Honey vom Sutumer Grund/
VD4 Sherry Taien /Number One of White Energy x Chispa Taien/
 
Mezitřída / Intermediate class
V1, CAC Axi Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
V2, r. CAC Grace Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD3 Anthea Altája /Elvis Taien x Luisa Acabo Czech/
 
Třída šampionů / Champion class
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Usurei Donnevara /Nero Donnevara x Kelly Nice Donnevara/
V2, r. CAC, r. CACIB Made To Measure Finella Faye /Crunch vom Stainzer Schilcherland x Horsebo Ciwi/
V3 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V4 Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
 
Třída veteránů / Veteran class
V1, BOV Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/

 
 

Psi
Třída dorostu
VN1 Chiko z Blatenských luk /Caely´s White Flower Evening Star x Ginna la Blankpapilio/
 
Třída mladých
V1, CAJC Gilles King z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2, r. CAC Kerry White Ancilias /Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Chester la Blankpapilio /Argo of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
 
Třída šampionů
V1 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Třída veteránů
V1, BOV, BOB Ahepjuk Whiteline Czech /African - Jambo from Old Vienna x Genny Lee Donnevara/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Rickie Ruffian of Kim´s dream /Fido Tricksy of Kim´s dream x Imogen Sissi of Kim´s dream/
V2 Elfi Nubika /Buddy-Enrico vom Osteland x Ayla Shengul Nubika/
- neúčast Gassey Star z Ranče Montara /Mad Max vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Mezitřída
V1, CAC K´Chanel White Ancilias /H´Tarkan de vi Pasay x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Fortune White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
V2, r. CAC Ajmy Vrutická smečka /Fido Tricksy of Kim´s dream x Iris of Kim´s dream/
V3 Asset Aclesia Janiyca /Dragon la Blankpapilio x Canny O´Sullivan z Brdské smečky/
V4 Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
VD Brittannie la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
VD Calypso Nubika /Argo of Barrandov´s Alley x Julie Nycol Elbigi/
VD Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
V2, r. CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/

 

image

Psi
Třída mladých
V1, CAJC, BOJ Flash of Trebons Berger Blanc /Horsebo Muffin x Dolce Vita of Trebons Berger Blanc/
V2 Derin Nubika /Dragon la Blankpapilio x Ayla Shengul Nubika/
VD3 André White Star Czech /Argo z Blatenských luk x Alma Bibi Nubika/
VD4 Chester la Blankpapilio /Aragon of Trebons Berger Blanc x Apolena u Panáka/
- neúčast Igloo la Blankpapilio /Challenger´s White Shepherd Crack x Dinky la Blankpapilio/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Hyro la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Byorka la Blankpapilio/
V2, r. CAC Finn z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly z Brdské smečky/
VD3 Boston la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanc x Excellent Choice of White Condor/
- neúčast Dick od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU C´Moi of Trebons Berger Blanc /Al Pacino of Haley´s Future x Wolves Home Blizta/
V2, r. CAC Cairo od Bílého dubu /Andy ze Šumavských blat x Atyna od Bílého dubu/
V3 Artex z Klínovce /Airo vom Fassati x Ice Floe Acabo Czech/
VD4 Edie King z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída šampionů
V1, CAC Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
VD2 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny
Třída mladých
V1, CAJC Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II. du Bois des Ternes/
V2 Isha la Blankpapilio /Challenger´s White Shepherd Crack x Dinky la Blankpapilio/
V3 Justa la Blankpapilio /Gomer la Blankpapilio x Colombia White Bohemia Mandiga/
V4 Asset Aclesia Janiyca /Dragon la Blankpapilio x Canny O´Sulivan z Brdské smečky/
VD Amálie Ajryn Vrutická smečka /Fido Tricksy of Kim´s dream x Iris of Kim´s dream/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Buttercup la Melodie Blanche /C´Moi of Trebons Berger Blanche x Excellent Choice of White Condor/
V2, r. CAC Dája od Bílého dubu /Bredy Monkey Elbigi x Bella od Bílého dubu/
V3 More Than Word´s Guapa Yentil´s Yard /Crystal Moon´s Justa Magic Breeze x Sabra Yeken of Yentl´s Yard/
 
Třída otevřená
V1, CAC, CACIB, BOB Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
V2, r. CAC Perfectly Happy of Kim´s dream /Akim King z Ranče Montara x Contesa Žukovská zahrada/
V3 Bina od Sněhobílé krásky /Atrej Falko Cembra x Bee-Gee la Blankpapilio/
V4 Lejla Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V Danae White Ancilia /Tarkan de vi Pasay x Athena Ancilia/
VD Alma Bibi Nubika /Fido Tricksy of Kim´s dream x Julie Nycol Elbigi/
 
Třída šampionů
V1, CAC Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II. du Bois des Ternes/

 

Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav, 28. srpna 2010
posuzovala / judge Jana Svobodová
 
Psi / Males
Třída štěňat / Baby class
VN1 Faraon White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída mladých / Junior class
V1, CAJC, nejlepší mladý BOJ Hyro la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Byorka la Blankpapilio/
V2 Paan Pasty of Kim´s dream /Akim King z Ranče Montara x Contesa Žukovská zahrada/
V3 Eaton White Bohemia Mandiga /Ch. Dragon la Blankpapilio x Born to Win White Beauty/
- Phlox White of Kim´s dream /Akim King z Ranče Montara x Contesa Žukovská zahrada/
 
Mezitřída
V1, CAC, r. CACIB Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
V2, r. CAC Cairo od Bílého dubu /Andy ze Šumavských blat x Atyna od Bílého dubu/
V3 Eggy z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Ayoki of Kim´s dream/
VD4 Gomer la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
 
Třída otevřená
VD1 Akir of Barrandov´s Alley /Big Boy Rychlý stín x Hermine Dia Elbigi/
VD2 C´Tarkan Ancilia /X-Dream Amaroq of White Mountain Au x Athena Ancilia/
VD3 Falco of Kim´s dream /Quanto of White Mountain Austria x Beauty White Majestics/
 
Třída šampionů
V1, CAC, CACIB, BOB Dallas White Bohemia Mandiga /Elvis Taien x Cassia Maya Elbigi/
V2, r. CAC Coco White Ancilias /Aragon of Trebons Berger Blanc x Kuli Ancilia AKBO-Parchovany/
 
Feny
Třída štěňat
N1 Faith White Ancilias /Lothians Vencer Kann Schimmelpfeng x Ch. Ancilia II du Bois des Ternes/
 
Třída dorostu
N1 Fassey Star z Ranče Montara /Zenado vom Terlüner Schloss x Cassey Star z Ranče Montara/
 
Třída mladých
V1, CAJC Gaily z Blatenských luk /Dragon la Blankpapilio x Aura z Blatenských luk/
VD2 Ely z Brdské smečky /Falco of Kim´s dream x Dolly Nice of Kim´s dream/
VD3 Heira la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Byorka la Blankpapilio/
 
Mezitřída
V1, CAC, CACIB Ginna la Blankpapilio /Akhiro vom Altvilstal x Apolena u Panáka/
V2 En-Joy Star z Ranče Montara /Atax-Boss vom Sutumer Grund x Cassey Star z Ranče Montara/
VD3 Borgia z Klínovce /Ahepjuk Whiteline Czech x Ice Floe Acabo Czech/
 
Třída otevřená
V1, CAC, r. CACIB Kelly Nice Donnevara /Fill White Majestics x Dara Cathy Elbigi/
V2, r. CAC Agny Queen of Twins /Akim King z Ranče Montara x Bailey z Nuslaudy/
V3 Appy z Údolí sejfů /Fido Tricksy of Kim´s dream x Beyla Lussi Cembra/
V4 Cessie ze Čtyř dvorů /Ideal Caress Donnevara x Christine Sweety Donnevara/
V Lejla Acabo Czech /Ahepjuk Whiteline Czech x Coris Star z Ranče Montara/
V Aireen Mystery of White /Daien Dinco Taien x Monkey Nut Miraja/
 
Třída šampionů
V1, CAC Canny O´Sulivan z Brdské smečky /Monkey Nut Miraja x Dolly Nice of Kim´s dream/
V2, r. CAC Cassey Star z Ranče Montara /Alvo Giro of Quiet Angel x Husky vom Märkischen Oderland/
V3 Aureola White Ancilias /Athos Ancilia x Ancilia II du Bois des Ternes/

 
Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav, 29. srpna 2009
posuzoval / judge Ing. Leoš Jančík
 
Psi / Males
Třída dorostu / Puppy class
VN1 Arezzo Bohemia Star Moraveč /Ferguston Taien x Artemis z Nového Malína/
 
Feny
Třída otevřená / Open class
VD Artemis z Nového Malína
TOPlist
TOPlist