VÝSLEDKY VÝSTAV

ZDRAVOTNÍ VÝSLEDKY

 

č. Ch., č. club Ch., JCh. Diandra Areba Artay of Highland

"Dýdý"

* 16.09.2016

/Arezzo Bohemia Star Moraveč x Bambina White Chocolate/

Junior Šampionka České republiky

čekatelka Šampiona České republiky

čekatelka Junior Šampiona Slovenska

čekatelka Klubového šampiona České republiky

čekatelka Klubového šampiona Slovenska

5x CAJC, 2x BOJ, 1x CAC

Nejlepší mladý jedinec plemene mezinárodní výstavy

Nejlepší dlouhosrstá mladá fena plemene

Nejlepší mladý jedinec klubové výstavy

 

Plemeno: Bílý švýcarský ovčák (dříve Kanadsko-americký ovčák) / White Swiss Shepherd Dog "WSSD" / Berger Blanc Suisse / Weiße Schweizer Schäferhunde, někdo plemeni dodnes říká bílý německý ovčák

Střednědlouhá varianta srsti (dříve krátkosrstá), nůžkový skus, kompletní chrup (42 viditelných zubů), výška 60 cm (58 cm v sedmi měsících)

Registrační číslo: ČMKU/ACO/3891/16

Zdraví: 

DKK, DLK - leden 2018

MDR +/+

DM n/n

Rodokmen:    

Kontakt: Mgr. Dita Krejsová

e-mail: ditahavlickova@seznam.cz; tel.: +420 725 705 052

 


VÝSLEDKY VÝSTAV

Výstavy 2018
NVP Brno Hanácká - mezitřída V1, CAC, rozhodčí Peter F. Berchtold (Rakousko)
MVP Brno 3. února - mezitřída rozhodčí Alexsey Belkin (Rusko)
MVP Brno 4. února - mezitřída rozhodčí Petra Márová
MVP Nitra 10. února - mezitřída rozhodčí
MVP Nitra 11. února - rozhodčí Ing. Leoš Jančík

2017 (11)

MVP Brno 4. února - třída štěnat VN2, rozhodčí Laine Jensen Hanne (Finsko)

MVP Brno 5. února - třída štěnat - neúčast, rozhodčí Marion Ten Cate (Holandsko)

SV Svojanov u Borušova 15. dubna - třída dorostu VN2, rozhodčí Vladimíra Tichá

MVP Brno 24. června - třída mladých - neúčast, rozhodčí Heiko Wagner (Německo)

KV Česká Skalice 9. září - třída mladých V1, CAJC, BOJ, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

MVP České Budějovice 10. října - třída mladých - neúčast, rozhodčí Petr Řehánek

MVP Praha 4. listopadu - třída mladých V1, CAJC, BOJ, rozhodčí Lozic Željko (Srbsko)

MVP Praha 5. listopadu - třída mladých V1, CAJC, rozhodčí Ing. Jana Holmerová

Světová výstava Lipsko, Německo 11. listopadu - třída mladých VD, rozhodčí Monika Blaha (Rakousko)

MVP Nitra - třída mladých rozhodčí V1, CAJC, rozhodčí (Polsko)

MVP Nitra - třída mladých rozhodčí V1, CAJC, rozhodčí (Maďarsko)

TOPlist
TOPlist